Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj posjet Holandiji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj posjet Holandiji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 03:19
Koji izbor amarilisa,najradije kupiti sve vrste...Odlučila sam se za dvije vrste..
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 03:22
Lukovice, veliko i jeftino pakovanje...
.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 03:26
Ove ljepotice za večerašnji kraj...
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 06:21
smile39Sreća da kod nas ne postoji takav izbor cvijeća i lukovica!WinkLOL
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 08:06
Bila bi sreća bako da postoji, jeste li vidjeli cijene 100 lukovica mix 7 eura tj. 50-tak kuna kako bi tek tada imali raskošne okućnicesmile184
jagoda hvala na predivnom doživljaju i prezentaciji tvoga puta kroz nizozemsku, oduševljena sam smile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 10:20
Ma baš prekrasne slike, sigurno je to bilo divno putovanje...a tek koliki ogroman izbor cvijeća..
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:21
Jagoda sad tek vidim u kak bogatoj zemlji zivim Tongue Jer kad vidim te cijene... ti 'olandjani mora da su neki jako siromasan narod Smile
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:40
hvala za lijepi ugodjaj što si nam pružila, o cvijeću i lukovicama, tj cijeni, nemam što reći...izbor i sve ostalo superClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:54
Dakle cijene su da ne povjeruješ!!! Kako bilo vjerojatno bih nafutrovana i s kojom kilom viška prešla granicuTongue
Sigurno si bila u "bedu" jer teško je odoljeti da ne kupiš koju biljku po tako povoljnoj cijeni, ali nažalost problem je kako je prenijeti preko granice doma -  reportaža ti je supeeeer.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 16:15
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Ponuda kaktusa...
- Jesi me se bar sijetila kad si ovo vidjelaLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 21:45
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

smile39Sreća da kod nas ne postoji takav izbor cvijeća i lukovica!WinkLOL
Bako dobro si to rekla jer mi bi pokupovale hrpe toga i onda bi bile na čudu,kao što i jesmo sada kada treba spremati biljke.....Mi bez obzira na cijene kupimo dosta biljaka, a što bi tek po njihovim cijenama....Ja sam stalno dolazila u napast, ali čekao me je daleki put i teške torbe.....smile155
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

Bila bi sreća bako da postoji, jeste li vidjeli cijene 100 lukovica mix 7 eura tj. 50-tak kuna kako bi tek tada imali raskošne okućnicesmile184
jagoda hvala na predivnom doživljaju i prezentaciji tvoga puta kroz nizozemsku, oduševljena sam smile78
Bromelija draga i mene su šokirale cijene tog paketa.Ali problem je težina.... Nisam bila avionom nego busom i vlakom tako da nije problem težina torbe, nego tegljenje torbe...Torba ima kotačiće, ali opet je moraš unositi i iznositi,a bila je teška kao olovo....
Hvala ti na posjeti ove moje teme...SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 22:12
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

Dakle cijene su da ne povjeruješ!!! Kako bilo vjerojatno bih nafutrovana i s kojom kilom viška prešla granicuTongue
Sigurno si bila u "bedu" jer teško je odoljeti da ne kupiš koju biljku po tako povoljnoj cijeni, ali nažalost problem je kako je prenijeti preko granice doma -  reportaža ti je supeeeer.

Lana draga naravno da sam bila u "bedu" jer cijene su stvarno povoljne...Nisam si mogla priuštiti kupovanje rastućih biljaka nego samo sjeme i lukovice...S granicom nisam imala problema jer smo bili u 3 sata po noći na našoj granici, pa nas nisu ništa gledali, a i dolazili smo iz Frankfurta ne iz Holandije....Hvala ti na posjeti i pohvalama...Večeras nastavljam reportažu samo da odgovorim na upite....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:06
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Ma baš prekrasne slike, sigurno je to bilo divno putovanje...a tek koliki ogroman izbor cvijeća..
Hvala ti na posjeti i pohvalama.Putovanje je bilo stvarno prekrasno,a imala sam i lijepo sunčano vrijeme što baš i nije uobičajeno za Holandiju.Cvijeće je tamo način života kao što su bicikli,sir,krave na livadama,prozori bez zavjesa.....Cvijeće je dostupno svima,nije skupo, a ima ga na svakom koraku....WinkWinkWinkKažu da je pravi doživljaj cvijeća u proljeće,tako da ću isto putovanje morati ponoviti u jedno slijedeće proljeće.....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana hamara hamara napisao:

Jagoda sad tek vidim u kak bogatoj zemlji zivim Tongue Jer kad vidim te cijene... ti 'olandjani mora da su neki jako siromasan narod Smile
 Hamara draga,ti holanđani su stvarno siromašni kad im je  glavno prevozno sredstvo bicikl, a na prozorima nemaju ni zavjese......WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:19
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

hvala za lijepi ugodjaj što si nam pružila, o cvijeću i lukovicama, tj cijeni, nemam što reći...izbor i sve ostalo superClapClapClap
 Lora hvala ti na posjeti i pohvalama,cijene cvijeća su stvarno za svakoga.....
sutra je novi dan
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:20
Ja zbilja neznam nakon ovog sročiti pametnu rečenicu jer neznam što me više fasciniralo fotke Nizozemske ili ova ponuda lukovica. Ali djevojke ja bih ipak takve dućane u svojoj blizini a ne da s jednog kraja RH šaljemo na drugi kraj.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:23
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Ponuda kaktusa...
- Jesi me se bar sijetila kad si ovo vidjelaLOLLOL
Naravno Niho da sam se sjetila tebe, a i naše Triše i Korjenka koje imaju isto dosta kaktusa, ali kako da ih nosim?Imam još slika vidijeti ćeš i veće primjerke....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:31
Evo još malo ugođaja sa Tržnice cvijeća...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:34
Rezanog cvijeća ima u izobilju...
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.