Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:01
Kat.rea,mislim da nije to doslovno tako,da treba nadugo i naširoko opisivati nego da,ako koga zanima,tu,u dnevniku,objasniti pobliže.Recimo,ti si u dnevniku napisala šta si radila i u temu vrta si stavila slike.Sad te tu,kod slika,netko pita kako si to radila a ti ga pošalješ u svoj dnevnik di je to opisano.I onda eventualno pobliže objasniš.Mislim da ,ako sam dobro shvatila,dnevnik ostaje kako je i zamišljen(da pišemo sebi podsjetnik,da opišemo šta smo radili u vrtu.....)Što se slika tiče,ja u dnevnik stavim slike onog što sam radila,ne biljaka pojedinačno.Znači,sad  uređujem jednu gredicu i stavim sliku kako izgleda prije i poslije i što sam na njoj napravila.Mislim da se takve slike mogu staviti u dnevnik...ako krivo mislim,ispravite me
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:38
tj. da li ja ako ne želim otvarati temu u Dnevnicima mogu opstati na forumu?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:34
Zanima me jedno; da li ja ako imam temu "moj vrt u slikama" moram imati i temu "dnevnik"???
Ili je to ipak volja pojedinca?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 20:35
I mene mući jedno pitanje. Ako čemo u Dnevniku radova opisivati sve na dugo i široko šta smo i kako radili, ne kao do sada samo telegrafski - napravila sam to i to - bez puno slika, stavljati slike i biti će komentari, a imamo otvorenu svoju galeriju gdje su sve slike koje onda stavljamo u vrt, dnevnik, identifikaciju, nije li upravo tu dupliciranje .... Moj vrt u slikama i Galerija.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 17:52

može li mi neko objasniti što znači slike stavljati u cvijet foto, meni nažalost to nije jasno....Izvinjavam se ako neke stvari ne shvaćam....


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:51
ok, ovo sam shvatila komentirati ćemo u dnevniku radova ali mi nije jasno..
 u moj vrt u slikama stavljamo slike i to je ok...a koje onda slike u cvijet foto
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:44
Rain, kvaka je u tome da se prema adminovoj kocepciji te dvije teme ne mogu spojiti.Confused
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:12
Pa, možda bi se onda mogle spojiti te,usko vezane ,teme,pa vuk sit i ovce na broju :-))) !
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:10
Hvala na odgovoru i lijepo molim da se moja tema preseli onda u Dnevnik radova kako bi ostali članovi, a i ja zajedno s njima i dalje mogli komentirati na način kao i do sada....
...htjela bih podsjetiti da sam ja, kad sam otvorila svoju temu, istu stavila pod cvijeće foto....onda ste mi vi to prebacili u Moj vrt u slikama....jer je tada bila primjerenija tom podforumu, a sad je očito primjerenija Dnevniku radova pa neka tamo i bude. Meni je svejedno gdje se nalazi moja tema, ali bi voljela da ostane u ovakvom "dizajnu" kao što je i sada...sa svim komentarima i savjetima ostalih članova.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:03

Dosta se tema pobrkalo i sada je previse posla da bi se to popravilo ali nije toliko kasno da se ne bih moglo ispraviti.... 

uglavnom je nastala pomutnja između dnevnika radova i moj vrt u slikama... jer je moj vrt u slikama sve vise postaje dnevniku radova...
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:57
Da ne ponavljam,potpisujem Flaviu!
Možda u podforum Dnevnik radova?????
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:45

Poštovani admin,

u potpunosti razumijem vaš prethodni post, ali me interesira, postoji li na forumu neki podforum gdje bi se mogla prebaciti moja tema na način da bi ovakva kakva je sad....sa svim postojećim fotografijama i komentarima ostalih članova foruma, mogla opstati bez da narušava gore zadane parametre? Zahvaljujem na odgovoru....unaprijed.
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:38

Kategorija moj vrt u slikama je napravljena kako bih članovi mogli predstaviti svoj vrt putem slika.

 

Tako da svatko tko otvori novu temu u njoj prikazuje svoj vrt – okućnicu – balkon i sl. sa slikama.

A svoje radove i nastanak vrta opišite u kategoriji Dnevnik radova .

 

 

Također svaki posjetitelj koji gleda slike može ih komentirati ali ne i ulaziti u nepotrebne razgovore.  A ako vas zanima kako je pojedini vrt nastao ili nešto o pojedinoj biljci ne znate a zanima vas, odgovore pronađite u kategorijama Dnevnik radova i pronađite dnevnik od istoga člana i to je to….

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.