Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: VAŽNO JE ZNATI: Moj vrt u slikama:
    Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:38

Kategorija moj vrt u slikama je napravljena kako bih članovi mogli predstaviti svoj vrt putem slika.

 

Tako da svatko tko otvori novu temu u njoj prikazuje svoj vrt – okućnicu – balkon i sl. sa slikama.

A svoje radove i nastanak vrta opišite u kategoriji Dnevnik radova .

 

 

Također svaki posjetitelj koji gleda slike može ih komentirati ali ne i ulaziti u nepotrebne razgovore.  A ako vas zanima kako je pojedini vrt nastao ili nešto o pojedinoj biljci ne znate a zanima vas, odgovore pronađite u kategorijama Dnevnik radova i pronađite dnevnik od istoga člana i to je to….

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:45

Poštovani admin,

u potpunosti razumijem vaš prethodni post, ali me interesira, postoji li na forumu neki podforum gdje bi se mogla prebaciti moja tema na način da bi ovakva kakva je sad....sa svim postojećim fotografijama i komentarima ostalih članova foruma, mogla opstati bez da narušava gore zadane parametre? Zahvaljujem na odgovoru....unaprijed.
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:57
Da ne ponavljam,potpisujem Flaviu!
Možda u podforum Dnevnik radova?????
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:03

Dosta se tema pobrkalo i sada je previse posla da bi se to popravilo ali nije toliko kasno da se ne bih moglo ispraviti.... 

uglavnom je nastala pomutnja između dnevnika radova i moj vrt u slikama... jer je moj vrt u slikama sve vise postaje dnevniku radova...
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:10
Hvala na odgovoru i lijepo molim da se moja tema preseli onda u Dnevnik radova kako bi ostali članovi, a i ja zajedno s njima i dalje mogli komentirati na način kao i do sada....
...htjela bih podsjetiti da sam ja, kad sam otvorila svoju temu, istu stavila pod cvijeće foto....onda ste mi vi to prebacili u Moj vrt u slikama....jer je tada bila primjerenija tom podforumu, a sad je očito primjerenija Dnevniku radova pa neka tamo i bude. Meni je svejedno gdje se nalazi moja tema, ali bi voljela da ostane u ovakvom "dizajnu" kao što je i sada...sa svim komentarima i savjetima ostalih članova.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:12
Pa, možda bi se onda mogle spojiti te,usko vezane ,teme,pa vuk sit i ovce na broju :-))) !
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:44
Rain, kvaka je u tome da se prema adminovoj kocepciji te dvije teme ne mogu spojiti.Confused
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:51
ok, ovo sam shvatila komentirati ćemo u dnevniku radova ali mi nije jasno..
 u moj vrt u slikama stavljamo slike i to je ok...a koje onda slike u cvijet foto
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 17:52

može li mi neko objasniti što znači slike stavljati u cvijet foto, meni nažalost to nije jasno....Izvinjavam se ako neke stvari ne shvaćam....


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 20:35
I mene mući jedno pitanje. Ako čemo u Dnevniku radova opisivati sve na dugo i široko šta smo i kako radili, ne kao do sada samo telegrafski - napravila sam to i to - bez puno slika, stavljati slike i biti će komentari, a imamo otvorenu svoju galeriju gdje su sve slike koje onda stavljamo u vrt, dnevnik, identifikaciju, nije li upravo tu dupliciranje .... Moj vrt u slikama i Galerija.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:34
Zanima me jedno; da li ja ako imam temu "moj vrt u slikama" moram imati i temu "dnevnik"???
Ili je to ipak volja pojedinca?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:38
tj. da li ja ako ne želim otvarati temu u Dnevnicima mogu opstati na forumu?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:01
Kat.rea,mislim da nije to doslovno tako,da treba nadugo i naširoko opisivati nego da,ako koga zanima,tu,u dnevniku,objasniti pobliže.Recimo,ti si u dnevniku napisala šta si radila i u temu vrta si stavila slike.Sad te tu,kod slika,netko pita kako si to radila a ti ga pošalješ u svoj dnevnik di je to opisano.I onda eventualno pobliže objasniš.Mislim da ,ako sam dobro shvatila,dnevnik ostaje kako je i zamišljen(da pišemo sebi podsjetnik,da opišemo šta smo radili u vrtu.....)Što se slika tiče,ja u dnevnik stavim slike onog što sam radila,ne biljaka pojedinačno.Znači,sad  uređujem jednu gredicu i stavim sliku kako izgleda prije i poslije i što sam na njoj napravila.Mislim da se takve slike mogu staviti u dnevnik...ako krivo mislim,ispravite me
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:19
Ok, ali još ostaje Moj vrt u slikama i Galerija......Uvode se novosti ( ili smo mi zastranili), pa onda možda treba malo više objašnjenja, kao što je Admin stavio na početku kod uvođenja Galerije slika. Meni je to bilo super objašnjeno i nastojim se držati uputa, tako možda i sada treba malo detaljnije pojasniti....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:28
Slažem se.Ko što se vidi i po onome što sam na kavi rekla,nije baš da mi je jasno jel to konačno ili će biti preinake(možda mislil usvojiti "glas većine").Ako je to konačno,možda bi trebalo malo pojasniti jer vidim da nas ima više koji baš ne kužimo šta se,od sad,smije a šta ne,i gdje.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 10:36

Mislim da je greška napravljena kad je 'dnevnik radova' postavljen u potpuno drugoj grupi, umjesto da je postavljen u ovoj, odmah ispod kategorije 'moj vrt u slikama'.

Čak mi je i logično da se nalazi u 'vrt - forum o vrtovima', a ne u onoj '...sve i svašta'. Tongue
 
Ne znam kako vi drugi, ali meni je trebalo nekoliko mjeseci da shvatim da dolje postoji dnevnik radova LOL.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 10:56
Ja mislim da ovako kako je sad sve ovo zamišljeno je dupliranje tema,koje su ionako duplirane.Iskreno ja sam se jedva snašla na forumu i poslije godinu-dvije tek otkrivam neke teme.Upravo zato jer postoje duple.Po meni je to nepotrebno i jako komplicirano,uz to se forum pretrpava i postaje nepregledan.Bar ja tako mislim i od samog početka imam to mišljenje pa sam i pitala već par puta,i rečeno mi je da se radi na tome.Po meni tema u mom vtru,moje slike trebale bi da budu vlasništvo svakog pojedinca koji je otvori i da nema ograničenja.Ako meni ne smeta da članovi komentiraju  i time zachatavaju temu zašto bi smetalo nekom drugom?Po meni upravo tako mi ukažu na moje greške,pohvale kad je nešto ok,daju savjete i to je upravo ono što mi treba..Mnoge teme su poduplane ,uparavo iz razloga da se odvajaju slike i tekst,što po meni nema smisla.Ja kad čitam teme volim da vidim i slike,da vidim kada neko, se žali na oboljelu biljku pa stavi sliku,pa kasnije ako ta biljka ozdravi stavi sliku.Na tome učimo i mi,ostali članovi.Inače ne privlače me teme gdje su samo slike i skoro nikad ne zavirujem u njih.Mene interesira iskustvo članova o biljkama..Ovo je moje mišljenje..Možda bi trebali postaviti neku anketu pa vidjeti šta članovi misle,jer ipak su oni srce ovog  foruma.Gdje nema članova koji su aktivni,nema ni postova,samim tim nema ni foruma.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 14:31

Po meni su te dvije teme dnevnik i moj vrt u slikama neodvojive, jer uvijek kad netko stavi slike vrta nešto i napiše. No to je stvar organizacije, pokušat ću se držati toga, dakle dnevnik bi bio kratko rečeno samo moja tema, gdje će rijetko tko dolaziti gledati što ja radim, jer ima vrlo malo slikica i gdje komentari sigurno neće biti tako opširni, odnosno u većini slučajeva ih neće biti uopće. Kako najviše članova ipak koristi najviše tih nekoliko tema mislim da bi bilo puno bolje da su spojene.

 
Sada iz naslova ove teme uopće ne znam dali je ovaj moj komentar, a niti oni prije mene u redu i dali uopće spada ovamo.
 
Oprosti admine ali i ja želim da ovaj forum izgleda što bolje i da se na njemu svi ugodno osjećamo, što na žalost u posljednje vrijeme nije slučaj.
Nisi to ti kriv niti moderatori, nego mi sami članovi i ma koliko god se vi trudili nesuglasica će uvijek biti i mislim da mora ostojati maksimalna tolerancija da ovaj forum održimo na nekom nivou.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:37
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Kat.rea,mislim da nije to doslovno tako,da treba nadugo i naširoko opisivati nego da,ako koga zanima,tu,u dnevniku,objasniti pobliže.Recimo,ti si u dnevniku napisala šta si radila i u temu vrta si stavila slike.Sad te tu,kod slika,netko pita kako si to radila a ti ga pošalješ u svoj dnevnik di je to opisano.I onda eventualno pobliže objasniš.Mislim da ,ako sam dobro shvatila,dnevnik ostaje kako je i zamišljen(da pišemo sebi podsjetnik,da opišemo šta smo radili u vrtu.....)Što se slika tiče,ja u dnevnik stavim slike onog što sam radila,ne biljaka pojedinačno.Znači,sad  uređujem jednu gredicu i stavim sliku kako izgleda prije i poslije i što sam na njoj napravila.Mislim da se takve slike mogu staviti u dnevnik...ako krivo mislim,ispravite me



A zasto nekoga slati na drugu temu. Nije li logicno sve opisati na jednom mjestu?

Meni ne treba internet da si zapisujem u dnevnik radova sto radim u svom vrtu ,imam papir,imam glavu , ovdje sam da razmijenjujem iskustva.
 Kako su neki vec pisali tema dnevnik radova je slabo posjecena , clanovi vise idu tamo gdje su slike (moj vrt u slikama) a ja sam znala stavljati i slike kako sam dosla do toga vrta, ne vidim nista lose da je u toj temi. Dapace ti radovi su sastavni dio mog vrta.Star
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 10:32
Nakon što sam pročitala mnoge diskusije na ovu temu htjela bih reči svoje mišljenje. Smatram da Moj vrt u slikama ustvari ima samo pogrešan naziv i mogao bi se zvati npr. Naši vrtovi, okućnice, balkoni... ili jednostavno Naše teme, a ako netko želi otvoriti svoju temu gdje će posebno stavljati svoje najbolje fotografije onda to može učiniti u nekoj Galeriji slika, nešto slično ima Mimar, a otvaranje dnevnika, kako mu sama riječ govori, je po meni opet želja pojedinca, meni npr. taj dnevnik nikad nije "legao", jer u svojoj temi, ako sam nešto napravila i slikla, onda slika govori više od riječi. Iz dosadašnih dnevnika koji su aktivno vodili samo nekoliko članova foruma i nema baš puno slika, ni diskusije. U Moj vrt u slikama, ima puno i slika i dikusije, koja doduše može ići u krivom smjeru, a to to po meni opet ovisi o vlasniku teme, ali ima i puno korisnih savjeta, pitanja, iz kojih smo svi mi puno naučili. Zato predlažem da ova tema ostane kakva je, eventualno da joj se promjeni naziv, jer ipak je ona takva već više godina i teško je promjeniti navike.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.