Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - martinin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


martinin dnevnik

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: martinin dnevnik
    Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:58
pozdrav svima....vidim da većina vas ima otvorene svoje dnevnike, pa zašto nebi i ja.....mislila sam da je to komplicirano svaki dan pisati,ali nitko to ne radi baš svaki dan.
najbolje da počnem od danas, ono kaj sam radila prije to već nikoga ne zanima pa nema smisla da pišem o tome.
uglavnom na današnji dan nisam napravila ništa posebno: zalija cvijeće, vani pokupila lišće po dvorištu, nema ga puno ali ga ima stalno i to samo od jedne trešnje.
e da, i posadila sam još neke lukovice šafrana i irisa koje si je moja mala pomagačica pospremila u svoju torbicu koju sam ja danas slučajno našla i iznenadila se...tko zna, možda bude i ona neki cvijetoljubac.
i nabavila sam kamenčiće i kamene za tegle....
ja mislim da je to sve za danas... ovi drugi poslići tu se ne ubrajaju....
     
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 14:11
Martina i u tvoj sam početak zavirila, pa želim ti da ovako nastaviš, a mi ćemo biti s tobom ako ti nešto treba pitaj cvjetoljupce.
Dnevnik će ti poslužiti najviše da vidiš što si radila, a kako to izgleda za mjesec, dva, tri ili za nekoliko godina.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 15:00
hvala ti triša, a i svima ostalima
     
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 19:35
Martina i ja pišem kad i koliko hoću.Nitko te ne tjera da moraš pisati a pogotovo svaki dan.Meni je zanimljivo to.Nekad mi se neda pisati pa pišem 2 ili 3 dan a nekad ni ne napišem.No dobro mi dođe kao podsjetnik pogotovo kada počinjem sa sijanjem ili sadnjom pa vidim kada mi je niknulo,koliko mu treba da naraste i sl.
uživaj u "vođenju dnevnika"Wink
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 20:14
hvala shasha....mislim da bude ovo zanimljivo
     
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:50
evo curke i mene... našla sam malo vremena da stavim slikicu onog kamenja koje sam nabavila. evo ovako sam si ja to zamišljala...ta je bila probna
     
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:05
pozdrav.....znam da me dugo nije bilo, ali sve ću ja to nadoknaditi.....bolesna sam bila pa mi nije bilo ni do čega. nekad sam pogledala kaj ima novoga, ali baš mi se i nije dalo pisati. nadam se da mi budete oprostili.....a od radova sa cvijećem isto ništa, samo zalijevanje, ali i to je nekaj. hahaha....danas mi je bilo malo bolje pa sam svo sobno cvijeće malo osviježila pod tušem i nažalost to je sve....curke čujemo se.........pozdrav
     
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 07:44
bitno je da je tebi bolje
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 17:18
evo da se i ja malo javim da sam nešto radila....uskoro nam počinje sezona pa možda i nebudemo imali tolko slobodnog vremena. uglavnom ja sam danas posijala lantanu, budemo vidli kak bude i lukovice amarilisa (4 komada)......ali da ne ispadne da sam samo to radila cijeli dan, naravno dfa sam zalijala cvjeteke koji su na prozoru blizu radijatora i svoju drcenu policu za cvijeće prebrisala sam i namazala voskom (da se malo sjaji)....pozdrav
     
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 20:58
smile230 čekaj poštara ovih dana, danas poslan paket i trebao bi stiči sutra ili prekosutra
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 20:42
oho........mislim da bi bilo krajnje vrijeme da i ja tu nekaj napišem. ovih dana pošto je bilo lijepo vrijeme uglavnom smo boravili vani i nešto radili, ali naravno ja to nisam podjelila s vama....obećajem da ću odsad pisati svaki dan (dobro, možda svaki drugi).uglavnom, evo ukratko mojih radova za ovaj tjedan: posadila sam vani mini ruže i jednu jedinu ranunkulu, ali sam zato i malo kopala i pripremila gredicu za cvijeće i obrubila ju kamenjem, ali onda susjeda izašla van i ponudila mi neke svoje cveteke (koje nisam odbila), tak da sam odmah i na tu gredicu nešto posadila, ali nemam pojma kaj...rekla je neki bjeli niski puzavac....drugo nisam zapamtila. ali kad to procvijeta....onda bumo vidli. to bi bilo na vrtu, a na balkonu: stavila sam van 3 pelargonije (da vidim kak se budu ponašale), ružmarin i lavandu i očistila sam nosače za tegle, ali ih još treba i prefarbati da budu malo svježiji...e da, da ne zaboravim.....osim što mi mje MM iskopao vrtni hibiskus da posadi svoju aroniju, sad mi je iskopao i juku da posadi svoju borovnicu....
     
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 07:21
a danas pošto je subota idemo malo u "planine" (u zagorje),a tam me tek čeka posla jer prek zime nismo gore, a kak počne lijepo vrijeme idemo svaki vikend. sva sreća pa je to tam gdi je pa djeca bez problema mogu biti vani....ajd javim vam u ponedjeljak
     
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 07:50
mislim stvarno........moj dnevnik nitko ne gleda....haha, valjda zato jer slabo pišem unutra, ali i to će se popraviti....stalno sam vani, a tu su i djeca, pa mi valjda oprostite.....uglavnom već smo mi svašta vani posadili....evo jučer je mm nabavio 3 smokve pa smo to posadili.....paradajz (to se ne ubraja u cvijeće ali nema veze)
vani na onim skromnim gredicama za cvijeće posijala sam cinije, kadife....i od svega pomalo...u jednu veću teglu na balkonu stavila sam jednu daliju, a imam i jednu kanu, koja je već dosta izrasla
pelargonije na prozorima su već procvijetale
susjeda mi je dala lavandu i samo sam ju popikala uz ogradu i mogu vam reći da se primila
danas oprt idemo u zagorje, pa budemo vidli kakva je tam situacija...isto smo nešto posijali prošli vikend (hvala bogu gore ima više mjesta)
     
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:04
radi se radi.. to je važno! samo tako dalje
a ne bi ni koja sličica škodila, šta ne?(da vidimo šta ti to radis, da nisu to samo puste priče )
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.