Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nichll =) nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nichll =) nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nichll =) nudi-traži
    Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 12:38
TRAŽIM:

tiarelle,
hortenzije,
alchemilla,
vinca,
tricytris,
thalictrum,
rodgersia,
anemone,
pulmonaria,
liriope,
ligularia,
aruncus,
astilbe,
bergenie,
dicentra,
digitalis,
kukurjeke,
dalije (visoke,niske)
sobno cvijeće (sve što imate),
kaktuse,
božur rozi,
ljiljane i ostalo lukovičasto cvijeće....

NUDIM:

listiće afričkih ljubičica,
pelcere kaktusa,
aloe vere,
spathiphyllum,
asparaguse,
likovice kana,
bijele kale,
na proljeće će biti mladih prkosa,
gerbera,
vodenika...
ako se sjetim još čega javim se....


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 16:22
draga Nichll vrlo ambiciozan popis traženih biljčica, nema šta. Da li tražiš gotove biljčice?
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 17:02
nije nužno da bude gotova...inače napisala sam te biljke jer su mi potrebe za dio dvorišta koji je u hladu napisala sam taj spisak pa ako tko šta ima, ok...ako ne nema veze....preživjet ću....heheheh
i usput nudim još i adame,
perunike(svijetlo plave),
božićnjak...bit će još toga...

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 20:41
 Ja bih božićnjak...svake godine ga kupim i svake mi godine "ode"...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 20:42
 Ja ti mogu poslati lukovice bijelog ljiljana, ali poslije vikenda...
 i neke male kaktusiće...
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 21:47
ja imam hortenziju, nešto sobnih, dalije i neke lukovice narcisa.....a molila bih adam, lukovicu kane, kalu i božičnjak ako može??? e da mogu ti poslati i čuvarkuću
     
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 22:07
Malo u krivo vrijeme tražiš,osim ako si na jugu naravno.
Ostavi mi adresu na PP ,imam nešto sa tvog popisa.Imam i nešto biljkica za hladovinu no to tek na proljeće ako prije ne dobiješWink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 22:45
zašto ambiciozan? meni se čini da je ono zbog čega je oglas i pokrenut, zaboravila, a to je sjeme cosmosa Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 11:27
Draga Ni, ja ti imam jedno 7 vrsta Kukurjeka, ali treba pričekati 4-5 mjesec za to, a imam i 5 vrsti Astilbi, Ali kao što ti i Shasha kaže malo je krivo vrijeme, pričekaj proljeće.
 
Ambiciozan zato jer vidim da naša draga Nichll itekako zna što u svom vrteku želi a što ne, i meni je to ambicija za stvaranje zbilja prekrasnog vrta.Clap
 
I da, adrese šalji na pp a ne ovak javno, s tipkicom Edit ju izbriši da se ne vidi.Smile
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 11:33
kontesaa hvala...znala sam da nešto nisam napisala....hehehheheh
slučajno sam napisala tu adresu obrisala sam....
nije mi problem pričekat proljeće....već sam rekla da kod mene nema viška cvijeće(ima dosta toga što podnosi sunce i taj dio je pun...pa moram popuniti i drugi dio dvorišta....
samo vi mene zabilježite za sve što imate da bi mi pasalo....sada sam napravila temu iz tog razloga da skupim biljčica do proljeća....što je sigurno sigurno je....
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 12:49
također bi htjela imati amarilise....
ako netko ima viška trajnica za kamenjar, kod mene ima mjesta.....
a ponuditi vam mogu puzajući karanfil tamno crveni...ima pelcera...višegodišnja je biljka...
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 08:09
a kaj je božićnjak? može slika ?
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 09:01
evo ovo je moj božićnjak....

na kraju svake grančice/listića bude roza cvijet...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 09:20
 Stvarno je lijep primjerak...
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 09:28
hvala....
imam za ponuditi još:
tradescantia.
ako netko ima sjemena od oleandera..nek se javi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:05
hm dobro...sa tvog popisa imam vincu (onu šarenih listova), za hlad imam hostu,a bit će i kamenjarki.....da to zapišem za proljeće ili kako?Smile
ako još ima viška spathiphylluma, asparagusa, kala i kana i mali pelcerić božićnjaka i karanfilčeka...molim te da me zapišeš Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:07
ma ima svega....ma može i sad ali ne ovaj tjedan...možda idući....
imam pelcera englezice roza šatirana....ako kog zanima...
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:15
kontesaa, da li je hosta jdnobojnog lista ili...ja imam onu jednobojnu koja cvjeta bijelo!?
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:17
meni englezica
     
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 10:19
jednobojna je ...izgleda da su iste onda Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.