Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija bake Tatjane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija bake Tatjane

 Odgovori Odgovori Stranica  123 85>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Galerija bake Tatjane
    Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 21:02
Evo mojih prvih radova, pa sada kritizirajte..






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 21:17
Tatjana ja sam jako ugodno iznenađena.Odlično 5.Crackle ti je super ispao,vidim da su proljeće i izzy dale dobre instrukcije smile141
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 22:22
Meni i ostalim članovima obitelji, tvoje kutijice su prekrasne, uopće se ne kuži da su to prvi radovi.Smile
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 22:56
Hvala na pohvalama ali moram cekati jutro da vidim druge ocjene, ali sada idem jos nesto probati.
Mozda su mi one krigle pive u Medi dale ideju.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 22:59
Krasne susmile71.
Joj moram ti reći kaj sam prvo mislila,dok sam prvu sliku vidjela,i pukla se smijati.
Htjela sam te pitati,kaj si to pivske čepove oslikala(sjetila se onolikih piva pred tobom,na kavi,pa me i poklopci asocirali na to)smile96
Vidim da si šljokice stavljala.Super je i nebum kritizirala samo jedna ideja.Ja sam radila gipsane anđele i probala sam u gips staviti šljokice.Tako da mjestimice sjaje a opet da se ne ljušte s vremenom.Super je ispalo i mislim da bi i kod ovako nečega dobro bilo.Znači,staviš šljokice u farbu.Tako se ne ljušte kasnije a ne rasipaš ih,usput kod sipanja.I vjerojatno bi bilo isto mjestimice "šljokasto"Big%20smile
Ova sa maćuhicom mi je preslatkaEmbarrassed
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 09:01
Shasha to nisu sljokice to su oni ljepljivi gliteri a poslije i polakirani, pa mislim da se ne bude ljustilo,posto danas idemzelje spremati, veceras cu dalje raditi nocas sam dobila ideju, pa mozda i na poklopce od piva zbilja ideja jer onoliko pivakoliko sam
ja popila zbilja je opasno a poslije sam jos vozila Izzy i Proljece, pa posto se one n ista ne javljaju valjda su negdje zaglavile . Hvala vama dvijema na pohvalama.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 09:13
ClapClapClapClapClapBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 09:53
Hej draga ,jedva sam čekala da vidim radove, ma ti si prava genijlka, znala sam da će biti savršeno već onda kad sam dobila onaj poklončić od tebe u Rijeci, ali ovo je zaista predivno.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 10:43
Kao prvo, dobro došla. Radovi su super, minalo se ne vidi da su početnički. Učiteljice su stvarno obavile dobar posao! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 11:10
Superrrr, još jedna galerija! baš se veselim, a radovi su lijepi i nikako nebih rekla da su prvismile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 12:13
Jako, jako lijepoe kutijice... ali s obzirom da sam procitala cije su bile instrukcije nimalo se ne cudim. Sve pohvale i ucenici i uciteljicama... Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 16:39
izzy i proljeće su jako dobar posao odradile... jako dobar početak smile55
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:43
odlicne su kutijice...i to za prvi put..kakav ce moj prvi rad ispasti...ajmeConfused
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 17:51
Hvala na pohvalama, eto za prvi puta se omaklo pa dobro ispalo, vidjet cemo druge radove.
Maslacak ne tuguj, rad ce ti prvi uvijek uspjeti jer si
dajes truda da bude dobro, ja sada idem probati jedan tanjur, tamo gdje sam kupovala materijal mi je zena bacilabubu u uho, pa kud puklo da puklo. Meni je u zlatovezu trebalo dosta dok sam svoj stil uhvatila,.tako ce biti i sada, mozda cu negdje pogrijesiti, ali na greskama se uci.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 09:52
Tatjana svak čast, radovi su super, već vidim da će i ovo biti mačji kašalj za tebe. Bravo smile78
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 15:01
Hvala Dorina, ali ja jos uvijek trebam neciju pomoc pa makar i ne znam koliko radila,.
ako stigne na kavu sastanak je u 17 sati pod vurom na glavnom kolodvoru.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2009 u 15:23
Misliš danas?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 12:02
baka tatjana ti mene odusevljavas,odakle crpis svu tu silnu enrgijuWink..kutijice si jako lijepo srihtala,za petsmile141smile134smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 12:26
...ma preodlične su kutijice i uopće ne bi rekla da su prvi radovi...bravo draga Tatjana Bravo! ...ali zlatoveza ćemo još vidjeti, zar ne?
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2009 u 11:56
Tatjana pa nisam imala pojma da si stavila radove???smile42
 
Gle, nemam riječi.....radovi su ti suuuuuuper. smile141
 
Oduševila si me svojom hrabrošću i idejama. OOOOdlično samo tako nastavi.
vidim da je krakle ispao super, a osim toga i ideja sa gliterom je super.
 
A što se tiče nas dvije, nismo mi tu imale skoro pa nikakvog posla, jer je ovo sve djelo bake tatjane....
 
Baka tatjana samo naprijed ovo za sada je suuuuper!!!!Bravo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.