Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija bake Tatjane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija bake Tatjane

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 85>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 14:06
Samo ću reći smile227
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 14:14
Baka tanja šta da ti kažem???
 
Oduševljena sam kako si ti to hrabro prihvatila i krenula u izradu.
Kritika nemam nikakvih samo pohvale i to zaista od srca.
Svi radovi su ti lijepi, ali za nijansu mi je najljepši onaj sa ružinim papirom.
 
Zaista ti super ide, samo tako nastavi!!!smile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 14:39
Predivno draga moja, glasam za vazice i to obje, ne znam koja je ljepša.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 15:29
Vaza je samo jedna Trisice, ali je moj mobac bio preslab za slikanje,
Puno hvala na pohvalama, ali ja kazem da jos uvijek ucim i to na vlastitoj skoli.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 15:31
Dobro ono je tegla za cvijeće, pa sam je ja nazvala vaza, ali to je to.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 17:01
Ti si super Baka, još samo neka netko kaže nešto protiv gospođa u najboljim godinamasmile209( i sama sam baka).!!,
I meni je vaza prekrasna, ali i ježić kutijica mi je super.
što se tiče učenja, uvijek će biti nešto novo za naučiti, a na svojoj koži se najbolje nauči, jer tako vidiš šta si pogriješila. Sve mi to prolazimo stalno.
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 23:18
sve je predivno,ali ja ipak glasam za kutijce,jako su lepe..
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 08:51
Hvala na pohvalama, ako imas smisla Elza prihvati se
savjetima mogu pomoci, kao sto ja neki puta pitam one koje znaju.
Mikica ma kud ces ljeppsih kutijica od tvojihm, moje s e mogu sakriti.
Nasla sam neki novi ukrasni papir kao na bazi rize, moram probati.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 09:45
Kaže Otok da pišeš diplomski rad!
Pa po meni si diplomirala i to s visokom ocjenom!
Bravo!ClapClapClap
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 16:09
prekrasno!kutijica sa ježićima je fantastična,a i sve ostalosmile94smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 21:20
tatjana kod tebe se vidi očiti napredak......tanjuri svi redom su predivni ali i meni je škrinjica s ježevima jednostavno genijalnasmile95
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 22:07
smile141puno toga lijepog si namackala,imas moj duboki naklon,ne samo zbog radovaWinksmile211
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2009 u 21:13

radovi su super! sve je tako lijepo napravljeno Clap

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 17:54
drage moje puno vam hvala, ali na vasu radost idu novi radovi, samo da ih poslikam. Nisam stigla prije jer imam problema sa MM, zavrsio je u bolnici.
Pusa svima
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 20:50
ja gledam i nemogu vjerovat...ma kakva pocetnica..pa ti si profesionalka....smile141
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 09:26
radovi su predivni, najviše mi se dojmila ona kutijica s ježekima i pjati stvarno su predivni
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 22:54
A kad se vide ovi radovi i prime u ruke ostane se ovako: smile227

Kako jedan sasvim slučajan susret razveseli ljude!!!! smile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 23:40
Zahvaljujem na pohvalama ali vjerujem da sutra stizu novi
Andreja javi se na mob
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:01
...dakle kad netko tako brzo i tako predobrooooooo svlada salvetnu tehniku treba mu se duboko pokloniti You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman ...sve čestitke draga Tatjana, očito je nagomilana kreativna energija jednostavno morala eksplodirati prema van, trebalo je samo potrefiti pravi medij... oduševljena sam, naročito shabby kutijicama, preslatkim ježićima i ovom krasnom jednostavnom vazom s cvjetnim motivom Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:21
Primavera ti mene hvalis a vidjela sam dio tvojih radova, pa preslatki su, a procitala sam i tvoju biografiju,pa da je tebi kazem, uzmi me za ucenika, mozda bi zajedno puno toga postigli, jer moje ruke sto vide to i rade, au salvetnoj tehnici ja sam uzelasvoj stil, mozda je drugaciji od drugih, jos ucim .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.