Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radovi u vrtu!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radovi u vrtu!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Radovi u vrtu!!!
    Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 11:10
Jeste već počeli sa radovima u vrtu???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Snaša View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Snaša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 12:08
Da. Pogotovu u povrtnjaku.. Sve je rano krenulo ove godine.
Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 12:35
istina, voe godine je sve uranilo. li neka, bolje volim da je sunćano i lijepo nego kada je tmurno i hladno.
 
ja sam krenula sređivati malo vrt. posadila sam jesenas maćuhice i sada ih je trava počela okupiratiThumbs%20Down . tako da joj se loše piše. Cijelu sam ju utmanila.Embarrassed
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 18:25
ja obicno sa cvjecem pocinjem 1.04. - kad je vec zemlja topla
a do tada pocupam ruznu travu koja me ubi
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 18:57
Mene ubija ova dosadna kiša...Kap po kap...DeadDeadDead
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 18:59
ma mene ubija sto moram cekati jos da mogu saditi cvijece
ti si me tako potakla da razmisljam zasto ja nemam tako lijepo cvijece
Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:07

Ma ni ja nisam krenula sa sadnjom cvijeća! Rano je još a i hladno je za ljetnice.

mačuhice sam jesenas posadila, i nešto sam još nadopunila prije tjedan dva dana, dok je bilo lijepo. ali trava raste pa sam morala malo poplijeviti.

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:08
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

ma mene ubija sto moram cekati jos da mogu saditi cvijece
ti si me tako potakla da razmisljam zasto ja nemam tako lijepo cvijece


Polako,polako meni je trebalo punnnnnoo, punnnooo, godina da  saznam koje cvijeće najbolje odgovara  za ovu južnu stranu terace.Koliko je tu bilo eksperimenata!! Da ti i ne pričam koliko neuspjelih pokušaja!!!Koliko skupih biljčica požutilo, doslovno izgorilo!!!Treba  pokušavati, a biljčici kad je dobro ona to i pokaže!!! Samo naprijed i pitaj sve što te zanima!!!Wink


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:09
znaci za koji dan dok jos malo otopli mi cemo vise biti u bastama nego na forumu
Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:17

zato možemo navečer izmjenjivati iskustva Wink

Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:26
ako budemo mogle mozda nas proljetni radovi iscrpe

ma zezam se naravno da mozemo
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:35

Ma toliko malo vremena se uvijek nađe.   Wink

Iako jedva čekam da počnu radovi u vrt. imam toliko ideja i planova. Već sam navukao kamenja i stijenja za nove vodopade i jezero u vrtu, iako ne dovoljno. još moram skupiti dosta zemlje da povisim teren. Shocked

jedva čekam sunce, da krenemo s radovima.Tongue



Ažurirao administrator - 27 Ožujak 2007 u 19:36
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 19:40
ma naravno da se nadje vremena uvijek i za sve ono sto se voli
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 23:18
Ja sam počela sa čiščenjem korova,obrezivanjem,čak sam i travu već kositi trebala,a onda je zapao snijegAngry.Padao je 24 sata neprekidno,onaj mokar,težak,i povaljao mi pola biljaka.E sad trebam ponovo krenuti,nema snijega samo je zima još ali imam šta raditi.Cvijeće sadim i ja u 4 mjesecu,zavisi od vremena ali onda je već sigurnije.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2007 u 01:19
baš je zahladilo ovih dana. tako da se ni meni baš ne radi, i malo sam usporio radove do dolaska lijepih dana.
 
ljetnice isto sadim u travnju i to sredinom, do krajem travnja.
Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 21:44
napokon lijepo vrijeme pa se može po vrtu raditi!! jupi!!!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 16:31
sta je sa vasim vrtovima
kod mene vec grasak,luk i krompir iznikli
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 17:15
A kod mene ni vrta ni povrća.
Ja to kod mame sadim za nju i nas.
Krumpir nismo sadili no grašak je već poveći,sad poslije kiše kad krene,za tjedan dana ćemo ga jestiLOL.
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2007 u 14:20
Ostala sam bez starih slika, tako da ti ne mogu pokazati svoj učinak - stara pletena košara od pruća sa hrpom cvijeća...
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 23:57
Niklo: blitva, cikorija, artičoke, fažol, selen, peršin, špinat, jari grah
A rastu: brokula, kelj pupčar i kelj...tu su i jagode još.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.