Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj pocetak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj pocetak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:52
super ideja...bas cu probati...hvalaWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:31
Maslačak, dobro nam došla! Ovi tvoji radovi ne izgledaju baš početnički! Svaka čast i samo hrabro naprijed!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:43

lijepi radovi.pločica je baš dobra.taj motiv mi se jako sviđa,a pošto sam i sama početnik u tome faldice i ne vidim.to tak mora bitsmile184

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:36
Hej Maslačku uz poljski put...
gdje li ti je to dukat žut...
radio sam trampu mijenjo ga za lampu
a  kome ćeš sada sjati?
Djeci kad me pušu obasjat ću dušu....
 
Dragi maslačku dobro nam došao sa svojim radovima koji svakako imaju dušu...a za staž od jednog dana ...kad se to još sve poklopi i posloži ...mislim da će tvoji radovi još dugo obasjavati naše duše
 
( sorry na pjesničkoj slobodi, ali baš mi je došlo)
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 10:28
Maslačak, baš su mi odlični radovi, samo nastavi tako i dugo se druži s nama Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 10:34
joj lula ova pjesmica je super!!!!!...smile71bas je super za pocetak dana...
prila hvala,je toje tak moralo bitiWink
Embarrassedandelka hvala najljepse...  bas ste mi sve dale nade da ce biti nesto od mojih radova....
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:05
nije vazno kakav bi trebao biti snijeg i ovako je preljepo
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:31
thanks dorina i rosa2.smile78..trudim se trudim...skupljam svasta sta se da urediti...sad bi samo maljala...smile96
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:33
Tako ti počne ta opsesija, pa skupljaš sve i svašta i žicaš sve oko sebe da to isto rade za tebe Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:39
to sam vec primjetila...secem psa i pogledom trazim ima li gdje sta zgodno da se da ukrasit...a evo bas sam danas bila kod svekrve u konobi i nasla super tanjur kojeg cu ja sredit...a ima toga jos tamo...nemoram ti pricati kako cu s gustom kopat tamo i dovuc sebi...smile96
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:45
A ja se čudila ljudima koji idu na Hrelić i tam kopaju i traže razne odbačene stvari a eto nas ovdje samo gledamo di ima kaj za urediti smile96prerasta u laganu opsesiju smile165
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:49
bas si to dobro rekla...ulovila sam se kako sam vec na prvi rad sjedila do 1h u noci i maljala...sad samo skupljam,nesto maljam i mrzim cekati dok se susi...al sreca imam i drugog posla kojeg moram napraviti...a tu ostavljam oci buljecismile203 u tude radove i skupljajuci ideje...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 13:58
imam jednu super kutijicu koja je malo sjajna..recimo kao od cipelica...kako postupam s njom ...moram li je smirglati ili normalno mazem bojom pa salvetica...posto je glatka a ne kao ostale kutije nisam sigurna kako postupat s njom...pomozite strucnjaciWink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 14:20
Ja bih rekla da ju lagano pođmirglaš tek toliko da ti bolje boja primi. Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 14:22
znaci onda mogu na nju samo akrilnom bojom direkt...ne moram nista drugo...bas mi je fora a htjela bi da ispane ok...
hvala dorina...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:04
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

bas si to dobro rekla...ulovila sam se kako sam vec na prvi rad sjedila do 1h u noci i maljala...sad samo skupljam,nesto maljam i mrzim cekati dok se susi...al sreca imam i drugog posla kojeg moram napraviti...a tu ostavljam oci buljecismile203 u tude radove i skupljajuci ideje...
 
kad hoćeš ubrzati stvar onda osuši fenom za kosu Smile
 
za prve radove ovo je jako dobro....bravo Clap a kako budeš više toga napravila bit će sve bolje i bolje Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 10:12
maslacak radila sam neke isto takve kutijice sa sjajnom glatkom povrsinom..nisam ih smirglala(kartonska je pa me bilo strah da je ne ostetim),ali sam morala dva puta prelakirat,nakon prve ruke jos uvijek mi se nazirala povrsina..i svakako poslusaj iris i neka ti fen uvijek bude pri ruciWink..on mi(a i vecini nas) je postao neizostavni alat u mackarenjusmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 11:17
Maslačak ne mogu vjerovati da si ti početnik, ova prva slika ti je oooooodlična, niti boca ne zaostaje puno, ali ova božićna je zaista preprepreslatka!!!
 
 
smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 15:15
hvala cureEmbarrassed stavit cu kasnije nesto radova pa cete ocijeniti...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:19
evo i mene tu...nije mi jos sve gotovo al da ne ispadne da nista ne radim..Wink


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.