Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj pocetak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj pocetak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:19
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:20
ovo je bio stari ruzan tanjur kod svekrve kojeg sam ja naravno  uzela i sredila po svom gustu..Wink

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:22
ova stolica je bila ocajna...preruzna da bi je slikala  prije...sad sam je ja malo sreedila i stoji meni u mojoj radionici..Wink
nisam imala bolju navlaku za tapecirati sjedalicu pa je zuta...


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:23
malo za bozic


ovdje sam kuglice pojacala 3d i snijeg ..neznam jel se vidi...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:24


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:26
slike nisu bajne jer slikam mobitelom.i nesto mi se ruke tresu...Confused
evo jos cu ova drvca staviti,nemojte zamjeriti...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:27
sadcekam kritike,pohvale...sve je dobro doslo...Wink
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:28
ma super je sve...i stolica...i slikice...a i ova žićana drvca su baš lijepa Clap
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:30
Ti si se lijepo naradila,ima tu svega.Sve jako dobro i lijepo izgleda.Stolica je odlična,tanjur divan a pločice su za 10.I vidi se i snijeg i 3dsmile73
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:32
hvala cure(iris,mare-nostrum)...Embarrassed  malo me muci farbanje stiropora al saznat cu  i to...inace ulovi me radit navecer i onda bi ja maljala ,plela svasta...obozavam raditi rukama pa se trudim,al jos je pocetak...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:47
kakav problem imaš sa bojanjem stiropora? meni se fasadna boja super prima...a bojam tako da tapkam spužvicom 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:26
smile227koliko ljepih radova..drvca su savrsenasmile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:26
radovi su prekrasni, stolica.....mrak! A bonsai......vaaauuuuuu! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:29
 kako je ovo sve ljepo stolica ,tanjura sa kalama ,plocice al drvca su mi fenomenalna
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:45
Salveta sa kalama je divna i ti si je divno iskoristila, stolica je baš lijepa, ali stabalca su mi baš legla.
Kako si ih radila?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:59
ElzaBuba - frkala zicu al prije na zicu nizala perle... ma ruke zabole frkajuci al ok...vec radim druge...pa cu staviti... 

iris ma ja bi htjela zlatnom bojom..al kad sam pospricala stiropor je nestao..
ja inace lakiram  bezgojnim lakom-autolak tocnije.. al tu nemogu,radovi ce mi nestatiConfused

kaća43,anđelka,rosa2
,Elza-Buba,iris hvala na lijepim rijecima...vi ste sve moj poticaj za dalje...smile79
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 09:14
Maslačkica sve mi se sviđa, a posebno drveće, premedeno je Thumbs%20Up
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 09:19
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

iris ma ja bi htjela zlatnom bojom..al kad sam pospricala stiropor je nestao..
ja inace lakiram  bezgojnim lakom-autolak tocnije.. al tu nemogu,radovi ce mi nestatiConfused
 
isprobaj na komadu stiropora...nanesi dva sloja boje i onda probaj pošpricati s tim lakom....možda boja bude dovoljna zaštita
 
meni na dva sloja boje zlatni lak za novogodišnje ukrase ne napravi nikakvu štetu.....moji zvončići su špricani s njim
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 09:52
Maslačak sve je lijepo, ali ova drvca su mi super!!!
 
Kako si to radila, žicom ili ?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 14:33
iris idem isprobati...hvala,nadam se da ce uspijeti...Thumbs%20Up
dorina  hvala na posjetismile78
proljece stabalca sam radila sa zicom,imam zlatnu valovitu pa sam na nju al kad nabavim jos zice bit ce ljepsa stabalca...treba dosta zice ,perlice  i vremena...u biti stvar je samo u motanju zice...jos se nisam naucila skroz al vec znam  kako cu ostale poljepsati... kad zavrsim zaljepim na kamen,posipam pijesak ili vec po zelji i koji detalj i to je to...Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.