Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - umjesto normabela )))))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


umjesto normabela )))))

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: umjesto normabela )))))
    Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 21:32
Wink

evo prolazi i 8 sat kak gledam ase predivne radove .... stvarno cure ... ovo je melem za srce i dusu ....

svaka od vas ima ... ono .... nesto svoje posebno fascinira kada vidim iste vrste salveta a opet totalno drugacije Clap

samo mjesec dana radim decoupage ... tj. ucim decoupage ... i sada sam u  takvo fazi da bi cijeli stan obukla u njega Embarrassed

smile79



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 21:45
Marival, dobrodošla! smile73
nadam se da će uskoro biti i nekih slikica kod tebe!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana marival marival napisao:

Wink

evo prolazi i 8 sat kak gledam ase predivne radove .... stvarno cure ... ovo je melem za srce i dusu ....

svaka od vas ima ... ono .... nesto svoje posebno fascinira kada vidim iste vrste salveta a opet totalno drugacije Clap

samo mjesec dana radim decoupage ... tj. ucim decoupage ... i sada sam u  takvo fazi da bi cijeli stan obukla u njega Embarrassed

smile79




E da znaš i ja sam tako počela....i da mi vidiš stan nakon "terapije" decoupaga...sve sam pretumbala na druge boje i sad sam sva shabby shic i decoupage...ma divna zanimacija....ostani s nama....



Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:17
A sad slikice....

Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:18
čekamo.....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 23:22
I molim te ...zamjeni naziv svog foruma tu  ti normabel neće trebatsmile124 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 00:16
marival dobro nam doslasmile73smile79
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:34
Dobro dosla u klub "umjesto normabela" ilitiga decoupage Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:33
hvala cure na dobrodoslici smile184 ( sad mi jos sapnite kako da vam slike postavim Embarrassed)
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:43
Dobro nam došla ....i dugo tipkala sa nam pošaljem ti na pp..kako postaviti slikice...
Na vrh
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 21:40
http://img688.imageshack.us/gal.php?g=picture142z.jpg

hvala na uputama ... ali nikako ne uspjevam da mi se tu slikice vide Cry
pa evo link na sve moje radove do sada

smile187





Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 21:47

marival na imageshacku kad otvoriš svoju slikicu koja je tamo spremljena sa desne strane na dnu strane se pojave linkovi

kopiraj onaj gdje piše Forum i mora se ovdje viditi slikica kad ju staviš u post
 
p.s. i otvori svoju temu u galerijama jer je netko od moderatora ovu prebacio u brbljanje jer se samo pričalo bez slika Tongue
Na vrh
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 22:00
ok ... idem ... idem Wink
Na vrh
Stella357 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stella357 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 09:40
da, salvetice, boje, .... normabel je 0:)))
evo i mene k vama kreativkama
Na vrh
Stella357 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stella357 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 09:41

Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2011 u 21:15
ajme  smile101
Na vrh
Zlata Radošević View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zlata Radošević Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 10:21
Odlična je zamjena za normabel , no tražim frendove za razmjenu salveta !!!Javite se
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 18:05
Imam ih preko 3000 - javite mi koja Vas interesira tematika. Klinac mi sutra ide na skijanje i onda ćete morati ćekati 10 dana dok se ne vrati i sve postavo na forum. Ali, ima ih, ima......
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 21:18
pozdravcic ovoliki
moze zamena salvetica...moze..valjda ih svi imamo brdo :)
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 23:54

Svi imamo očito brdo salveta - decoupage izaziva ovisnost, ali slatku ovisnost. Svaki puta obećam sama sebi da više neću kupovati, ali onda vidim neke koje su mi baš posebne.... i naravno.....opet kupim.....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.