Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - umjesto normabela )))))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


umjesto normabela )))))

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 12:55
s.stefic, upravo sam gledala tvoje radove na imageshacku, ima jako lijepih radova, jako mi se sviđa ona posuda sa djevojkom u rozoj haljini koja zaljeva one visoke ruže. Gdje si kupila tu salvetu, ja sam je tražila kod nas ali nisam uspjela naći?
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 11:41
ja sam totalni zavisnik o salvetama...bankrotiracuuuuu !!!!!!!
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 22:01
ja nemam još nikakvih salveta, skupljaaaam :D
ljudi ponude molim i slikice koje su vam viška
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 01:10
Pozdrav cure smile219
već dobra dva mjeseca pratim ovaj forum, gledam vaše radove i uživam.
Još nemam svoju galeriju ..dok skupim hrabrosti,,i dok skužim postavljanje slika...uhh...to je meni špansko selo.
Nemam baš previše iskustva u mackanju salveta....još sam početnik, al trudim se učiti.
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.