Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj Italian job
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj Italian job

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj Italian job
    Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 19:30
Pozdrav svima!Pratim vas vec neko vrijeme i stvarno ste grupica kreativnih ljudi od kojih mi se tesko rastati i ugasiti kompjutor.Uvijek nesto novo za pogledati,za nauciti....Ja sam na pocetku,nemam puno radova a tesko da cu ih u skorije vrijeme imati.Trenutno je jedini decoupage koji radim ljepljenje cicak trake na pelenama moje bebeLOL.Ali vi ste toliko inspirativne da mi je tesko ne krenuti s mackanjem i trackanjem...mozda....sad skupljam ideje i onda krecemTongue.
 
Evo  mojih radova od prije par mjeseci(pre-baby phaseSmile)
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 19:48
bas si mi fora ovo napisala da ljepis cicke od pelena...ja sam vec mislila  kad sam pocela citatai,sta se radi sa cickomsmile42smile184.. ja sam isto nova u ovome al po tvojem radu ja bi rekla da si majstorica...samo nastavi..nije bitno kada al super radis..
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 20:28
i mene si zeznila sa čičkom, al škafetin je odličan. idemo dalje!Thumbs%20Up
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 20:51
Ovo je dio starog ormara kojem sam dodala nove ruckice ,par slojeva boje,crackle i slikice...za bebinu sobu
 
 
 
 
Napravila sam pedesetak slikica na platnu malog formata za na zid u bebinoj sobi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dvije slikice.
 
 
 
Jako los tanjur koji ustvari nisam niti dovrsila.Staviti cu sliku kad ga zgotovim:)
 
Ovo je ribica kojoj fali okvir-pijesak prokuhan(sa Sardinije) ,Drvofix,lak...
 
Znamda ovo nije za ovu galeriju ali imam samo ovaj komadic nakita pa necu otvarati na drugom mjestu.
 
 
 
Ovo je smijesno znam ali meni je slatko.nisam jos zavrsila...
 
 
 
Evo...cekam kritike :)
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:06
Radovi su ti jako lijepi...posebno oni za bebinu sobu....beba ti je prava inspiracija....smile141
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:18
Nema me dva dana  i kad dođem imam šta i vidjeti.Sve je jako lijepo a ormarić je genijalansmile71
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:23
tinajan dobro nam doslasmile73..i jos puno,puno ovako predivnih radova nam prikazalasmile141smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:33
ovo za bebinu sobu je fantasticno...slikice iz bajki..ma fantasticnosmile92
a ove ostale ideje su simpa..jedva cekam da vidim konacan izgled...
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:34

cure hvala vam svima punopuno na dobrodoslici i lijepim rijecima.

beba mi stvrno je inspiracija ali nemam vremena za raditi.tipkati mogu i gledati vase radove,dok on papa-bebac se pristeka na mene -ja se pristekam na forum i oboje uzivamo....
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:39
ha-ha...ovo s odlicno prikazala...moram se nasmijat...LOL  samo vi uzivajte a kad budu novi radovi rado cemo ih gledati
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 21:47
Dobro došla, radovi su ti lijepi i divno je što ti je beba inspiracija....imat će divno djetinjstvo uz takvu mamu  smile73
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:22
prekrasan ormarić,ali slikice su fantastične.beba će jako uživati kad malo naraste u tako divnoj sobi smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:35
Dobro došla, radovi su prekrasni, i jam oduševljena radovima za bebinu sobu! A ormarić.......vaaaauuuuu!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:41

Dobro nam došla...i hvala što si nam pokazala toliko lijepih radova...

Bebe i djeca općenito najveća su inspiracija i ljubav i nema veće sreće od njih.....Ormarić mi se jako sviđa...a slikice za bebinu sobu...u njima se vidi sva tvoja ljubav...toliko si si dala truda u slaganju motiva...doradi...svemu. Bravo za tebe kreativku i veliko bravo za tebe ...mamu.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 10:01
zanimljivo,, u tebe ima svih tehnika!!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 10:16
tinajan, dobro došla, stvarno si me obradovala svojim radovima, tako su veseli pogotovo sličke za dječju sobu, a škrinja je totalni mrakkkkkkThumbs%20Up
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:10
bebina soba ce biti preljepa dok ima ovako vrijednu mamu,a cipelice su preslatke eh da ih vidi moja mala odmah bi pitala bumo kupili takveLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 21:17
dobrodošla! zanimljivi i maštoviti radovi, ali kutija s jedrenjakom je predobra! Odlična je boja i način na koji si to obojala! Clap
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 00:58
dobro došla smile78prekrasne radove imaš. svaki je poseban na svoj način.
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 09:23
hej,bok svima i hvala vam svima na pohvalama.nisam se mogla prije javiti jer sam bila tjedan dana u Hrvatskoj pa nisam mogla do kompjutora.sad sam opet tu,mozda konacno nekaj opet napravim....ako nista drugo onda poklone za bozicni swap smile165
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.