Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj Italian job
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj Italian job

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 11:10
Jako lijepi radovi! Bebicina soba će biti kao bajka!smile78
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 15:26
 ...prije svega, oprosti kaj nisam prije svratila, ni ja baš nisam bila redovna na forumu zadnjih dana.... i dobro nam došla i dugo se s nama družila...
 
...radovi su ti fantastični, puni duha, a bebica kao inspiracija....ma, nema ljepše i bolje i draže inspiracije....pretvorila si bebinu sobu u pravi mali svijet bajki i pretočila u slikice svu svoju ljubav... svaka ti čast na radovima, ali pored njih, dajem ti veeeeeeeeliku dvostruku 10-tku kao mami  ...i da, super mi je ona roza tenisica, odlična ideja  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 09:52
hvala ti Primavera na dobrodoslici i na ovim lijepim rijecima.i tebi monna-1.vase rijeci su mi tako veliki poticaj  da nesto radim.ovdje ima puno vise stvari za decoupage po ducanima i ne mogu cekati da krenem.Ali vjerojatno cu naci vremena samo za "swapovske" poklone.Sad kad nemam vremena imam tonu ideja....
mogu samo setati kroz sve vase galerije i uzivati...to mi je skoro isti gust kao da i sama radim nestosmile219
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 18:24
Mamice, čestitam!
Sve je toliko nježno i odiše ljubavlju.
Zavidim ti na dućanima za hand made u Italiji. Ja sam uspjela ući u samo jedan u Veneciji i nažalost ponijela samo dvije kutijice za maramice, jer tko bi to nosio.
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 10:41
Hvala ElzaBuba.
ovdje stvarno ima stvari za pogledati i kupiti.u tim ducanima bi mogla ostati cijeli dan,kad udjem ne znam izaci....
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 16:13
Lijepi radovi i još ljepša inspiracija.Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:41
Super maštoviti radovi! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 20:37
slikama z abebinu sobu sam oduševljena... jesi li ih poredala na zid? ako jesi, kad auhvatiš vremena, svakako nam to poslikaj i pokaži kako izgledaju... jer vjerujem da si njima pričala neku priču...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 21:30
mnatasa1 nisam ih  jos stavila na zid zato jer smisljam najbolji nacin a beba je jos uvijeks nama u sobi(2 i pol mjeseca ima).Slikice sam napravila s idejom da on sam isprica pricu (kad bude znao govoriti) dok ih gleda,svaki puta drugaciju.Zeljeli smo da njegova soba bude puna skrivenih cuda i carobnih likova.Zidovi su zeleni,a jedan koji je ostao bijel ima nacrtanu travicu,sas i zabe.Namjestaj je boje drva i izgleda ko sa slike iz knjige bajki....
Bas sam se raspisala.....
stavim sikice cim ih postavim na zid(nadam se ove godineTongue
Na vrh
luna-ava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna-ava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 10:51
tinajan ....radovi su  prekrasni ,najviše su me se dojmile slikice za tvog bebaćaClap.Moje cure su obožavale kad bi im crtala po zidovima neke
likove iz crtića jer tad bi i one dobile dio svog kutka za slikanje(sad su već veće pa im više i nije toliko zanimljivo) želim ti još puno takvih radova....smile141
Oslikane bočice...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 22:27
Eeeee, sad se sjećam da sam vidila ove radove.
Zapamtila sam ti onaj super ormarić i one cipelice (papučice, tenisice...štagod da jesu).
Vidim da si svestrana-svega pomalo....pa i ljepljenja čička na pelenama:))))
Čekamo daljnji mix radova
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:53
Pozdrav svima!Evo vratila sam se iako zapravo i nisam otisla,jer sam vas uvijek imala na oku!Sad sam se uspjela dokopati par sati slobodnog vremena(svaki dan!!!!!)pa se nadam aktivnijem druzenju.Staviti cu par slika mojih novosti:
 
 

 

Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 18:57
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:00
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:02
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:05
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:08
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:13
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:16
Na vrh
tinajan View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Italy
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinajan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:18
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.