Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sos božićna radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sos božićna radionica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sos božićna radionica
    Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 18:13
Evo da ponovimo radionicu u sos selu ladimirevci.
 
 
Ako ima zainteresiranih da napravimo pocetkom 12 mj radionicu bozicnih ukrasa... npr. ukrasa za bor, cestitki i sl. stvari sa djecom neka se jave sa idejamaa i naravno svi oni koji zele sudjelovati...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 22:24
Admine,Ivana-Mia,šta znate raditi ,treba im netko pokazati.
Jeste šta tamo sa njima dogovarali?
Ajmo brzinski nešto dogovoriti jer kraj mjeseca bude brzo.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 22:58
nismo nista dogovarli jer se potrefilo da ravnatelji nije bio u selu bili su na nekom sastanku tako da su bile samo mame. no cuo sma se telefonski sa ravnateljem i njemu bi bilo drago da se dođe i djeca malo zabave
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 22:30
ok,sad mi na prvi dio pitanja,iz gornjeg posta,odgovori jošLOL
Ajde,molim te,ti ovih dana dogovori datum,ja ću smisliti kaj ćemo raditi a i imam 2 pomočnicesmile213,Natu i Zrinku.Za sad je sigurno da idemo,nadajmo se da nebude ništa iskrsnulo.
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 12:53
Ja mislim da bi bio dobro da se jave svi oni koji nešto znaju raditi ,a mogu ići u selo kod djece to pokazati. Jer i zadnji put smo im pokazivali nekoliko stvari,nisu svi ućili izrađivati samo jedno. Ili,ako ne mogu ići,a znaju raditi nek bar pokažu nekom tko će ići ili objave način izrade na stranici.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 14:16
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

ok,sad mi na prvi dio pitanja,iz gornjeg posta,odgovori jošLOL
Ajde,molim te,ti ovih dana dogovori datum,ja ću smisliti kaj ćemo raditi a i imam 2 pomočnicesmile213,Natu i Zrinku.Za sad je sigurno da idemo,nadajmo se da nebude ništa iskrsnulo.
 
onda vi odlucitta najbolje za datum jer vi dolazite iz daleka pa se vama lakse orijentirati kada mozete a kada ne
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 20:34
moj prijedlog za radionicu: od stiropora im izrežite razne oblike....srca,zvjezdice,zvončiće,božićna drvca i sl. pa neka ih ukrašavaju bojama ili decoupageom
 
stiropora ima kupiti po trgovačkim centrima na građevinskom materijalu i velika ploča košta manje od tri kune....najbolji je onaj debljine 2 cm
 
evo samo za primjer kako to može izgledati:
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 20:39
Iris, čestitam, prekrasna ideja
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 08:34
Iris ovo su super prijedlozi!!!
Shasha ako bi se to išlo koji dan u tjednu onda nemožeš računati na mene jer radim do 14.00 osim ako bi se išlo poslije i eventualno subota....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 17:53
najbolje je vikendom otici...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 19:12
Od našeg dolaska ništa.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 15:38
ok!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:45
vjerovatno ce se naci jos zainteresiranih...
 
 
a ako bude bilo mogucnosti bilo bi super da se situacija promjeni pa i vi dodjete
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 07:17
 
 
 
NAŽALOST
ZBOG SLABOG INTERESA ČLANOVA MALA RADIONICA U SOS SELU JE OTKAZANA.....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.