Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - HELPPPPPPPPPPPP
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


HELPPPPPPPPPPPP

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
stefkaja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: HELPPPPPPPPPPPP
    Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 14:27
Molim admina za pomoć, nemogu cijeli dan na forum...jedino sam uspjela na ove stranice...javlja mi neku grešku sa serverom...HELPPP
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 14:33

javlja mi ovu grešku
Server Error in Forum Application
An error has occured while writing to the database.
Please contact the forum administrator.

Support Error Code:- err_SQLServer_getUserData()_update_last_visit
File Name:- functions_login.asp

Error details:-
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server
The transaction log for database 'cvijet_info_db' is full. To find out why space in the log cannot be reused, see the log_reuse_wait_desc column in sys.databases

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 15:31
baza podataka na SQL serveru se je napunila i zbog toga je bilo onemoguceno pristupanje forumu. sada je baza povecana i ope je sve ok!!!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 16:13
Sada mi sve radi ok, hvala puno na objašnjenju admine..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.