Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - magnolija listopadna
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


magnolija listopadna

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: magnolija listopadna
    Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 00:21
 Molila bih nekoga tko ima stablo magnolije i pokoju mladicu ispod njega da mi je udijeli..imala sam vec lijepo uzgojenu u pitaru ( donijela malenu iz Slavonije), ali sam nesto krivo ucinila pri presadjivanju u vrt i osusila se...( ili sam je previse zagnojila pa se sprzila, ili mi ju je netko od "briznih susjeda" "zagnojio" - sto nije iskljuceno)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 09:21
Danas idem do mame a moja mama ti je živi rasadnik magnolija(ne mislim pod tim da ima rasadnik nego svima pelca magnolije i to od jednog ne velikog drvca).Ako je koja ostala javim ti,no nisi rekla kakvu bi.Ona ima onu klasičnu ,crvenu.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 10:19
da, onu klasičnu sa ljubičastim čaškama koje su unutra bijele...jel to klasična? joj, puno ti hvala ...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:50
Mama podjelila sve zalihe zapelcane.Sad se pelcaju nove no sade se ionako tek u proljeće.Ako prije ne nabaviš javi se a ja ću jednu sačuvati.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 21:57
ok...mada bi se kod nas i sad to moglo posaditi, ali javim se ako ne nadjem prije..hvala ti...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 23:30
 ja ne odustajem ... i dalje tražim tu magnoliju Embarrassed
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2007 u 19:54
ja ti na proljeće mogu poslati sa korjenom jednu mladu. Ima moj ujak ali "on kao dobro poznaje cvijeće i ne želi sada kopati jer se ne bi primilo". Mislim,kaj god. Ali moram biti smile222da mi je iskopa na proljeće,pa ti onda šaljem.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 02:25
 može...strpljen - spašen-....Neću se zahvaljivat jer, kažu, sama će se ona hvalit...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 23:35

Ja sam u ZG i imam stabalce magnolije zasađeno na krivom mjestu. Mogu ti ju cijelu iskopat. I ovako sporije napreduje , a treba mi mjesta za krušku jer mi dragi stalno kvoca da mu smeta za gradele.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2007 u 09:40
Mislim da bi najbolje bilo da se Frida uputi barem do Zg(ako nema neki kamiončić onda barem autom) pa da pokupi to što je i Hele i meni(a možda se još ko nađe) viškasmiley_158
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2007 u 21:25
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 ja ne odustajem ... i dalje tražim tu magnoliju Embarrassed
Ako nisi pronašla magnoliju kroz 15-20 dana idem za Zd pa da ponesem mladicu iz  vrta?Wink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2007 u 09:28
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 ja ne odustajem ... i dalje tražim tu magnoliju Embarrassed
Ako nisi pronašla magnoliju kroz 15-20 dana idem za Zd pa da ponesem mladicu iz  vrta?Wink
 
  Poslala sam ti pp... Jedno stabalce se pokušava adaptirati na novi stan uz more ( Hvala Hele), ali još ne mogu reći jel uspjelo ( listopadno je, pa je normalno da je odbacilo lišće, a tek kad zima popusti malo znat ću ...
  Ali,  svakako bih volila da se vidimo kad si već ovdje i da popijemo kavu!!!
Donata! Eto bit će nas više na jednoj kavici za 15ak dana!smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.