Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć - što je ovo?!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć - što je ovo?!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 17:22
Pa onako, ima ga... Ne sjećam se baš, jednom sam ga imala u rukama, ali znam da nije baš lagan skroz! Vidjela sam da Ameri masovno koriste te valjčiće kod decoupaga! Da, i ja sam mislila da je "krpica" papir za pečenje ili možda nekakva vrećica ili tako nešto što se ne bi ljepilo...Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 10:42

ovo je pasta s kojom bi se trebao dobiti efekt mramora.........u nju se mogu mješati boje........meni je efekt mramora izostaoUnhappy..........jel možda netko zna nešto o tome ili ako razumije talijanski da pročita na stranicama decomanie šta piše.........
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 00:31
 Molila bih pomoć...S ebaya sam naručila ljepilo sa 3d efektom, a do sad s tim nisam radila...kako nisam sigurna hoću li razumjeti uputstva i hoće li ih uopće biti molim da mi netko kaže jel se s njim premazuje podloga ispod salvete ili i preko salvete? 
Na vrh
sytry View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sytry Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 18:43
Pozdrav!
Registrirala sam se u nadi da naucim nešto novo od vas na ovom forumu :)
Za početak, pokusavam shvatiti/saznati isto sto i cura u postu iznad mene!

Kako se koristi/dobiva 3d efekt- izbočenja na podlozi?
Početnica sam, koristim se samo das masom i htjela bih sa ovim eksperimentirat al nemam pojma kako..

Pa ako nekom ne bi bilo teško objasnit...

*trep*

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 22:54
pozdrav sytry,i dobro doslasmile73
evo stavit cu jedan tutorial gdje se 3d efekt dobiva upravo sa das masom..nadam se da ce ti bit od koristi..preuzeto sa KRAINA CZARÓW :: Zobacz temat - KURS OBRAZKOWY - 3D z wykorzystaniem masy samoutwardzalnej



























a malo drugaciji 3d efekt  mozes dobiti i sa lakom koji ima kupit u hobby ducanima,nanosi se na dio koji zelis istaknuti..evo kako to izgleda na jednom od natasinih radova..


ispricavam se moderatoricama,znam da je kriva temaEmbarrassed..pronađite neko mjesto za ovaj postsmile78
Na vrh
sytry View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sytry Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 09:52
ajme, hvala puno na trudu sto si podjelila ovaj tutorial!
Sad mi je jasnije Smile Smile

Isprika modovima, ovo bi trebalo staviti u topicu za tutoriale Clap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 16:18
  mare




Wink                  glatko tijesto od glatke mramorne prašine, može postići učinak glatke površine u tehnici "lažna freska". Izvrsno kao baza u dekoraciji pločica i crijepova...ovo sam nasla na tim stranicama....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 08:55
kaća43....hvala,hvala na slikama za 3d efekt.....savjete upijam,sve mi je novo, pokušavam nešto, trudim se, ...samo se nadam da meni neće ispasti 3 defektSmile...ako i bude ponovit ću postupak...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.