Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cimicifugini ručni radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Počelo je glasanje za najljepšu orhideju Klikni ovdje !!!

>>> I OTVOREN JE NOVI NATJEČAJ - Najljepši kaktus!!!<<< Klikni ovdje i prijavi se !!!

Cimicifugini ručni radovi

Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Status: Offline
Bodovi: 3337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cimicifugini ručni radovi
    Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:22
VEZ
Volim ručne radove svake vrste. S obzirom da mi je stan moderno uređen, mjesto za ručne radove sam našla u vikendici u kojoj nastojimo ostvariti seoski ugođaj, blizak prirodi koja ju okružuje.
Ovo su neki od tih ručnih radova

Marama za kuharicu

Na vrh
Sponzorirani linkovi

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
DONATOR

Bodovi: 2819
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 19:39
ajoj...kako su ti krasni ovi rucni radovi..smile94
fantasticno!!!!!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Bodovi: 2227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 20:26
ovo stvarno izgleda kao raj ,preljepi su ti radovi
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm

Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 00:54
Najprije, dobro nam došla u ovaj dio foruma draga Cimicifuga smile73   ...uf, uf, jedva napisah Wink ...vezovi su tako lijepi da nemam teksta...svi od reda, iako mi za mrvicu prednjače ove preslatke zavjesice na prozorima, ali stvarno samo za mrvicu...prekraaaaasno smile71
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 07:59
Dobro došla i dugo se družila s nama. Radovi su ti prekrasni! Koliko je samo truda uloženo u njihovu izradu! Bravo, super si!
ANĐELKA
Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 19:59
Ovo su neki od mojih ručnih radova: šlingane (rišelje, štikane) zavjesice za prozor i mali podmetač, vezeni zidni držač za češljeve, vezeni podmetači, vezene ukrasne čipke za kredenac, vezena i kukičana (heklana) zavjesica za vrata

Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 20:01
Sve ovo gore je u vikendici koju smo u seoskom stilu opremili.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 6502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 20:38
Ženo moja ti si svestrana, šlingaš, vezeš, kukičaš i još imaš vrt predivan.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm

Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 22:34
dobro došla "kolegice"!
jako su ti lijepi radovi i koliko vidim uredni do savršenstva.
mene su oborile one trešnjice i onaj ovalni (jel dobro vidim?) na onom drvenom sanduku... onaj gdje je produžni kabel.
a i sve ostalo je jako lijepo...
smile58 
Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 22:49
Ovo je dio mojih vezenih podmetači koji idu u košaricu za kruh.

Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 22:55
U košaricu za kruh idu i ovi podmetači napravljeni bodom šlinganja (rišelje, štikanje)

Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 23:03
Ovo su uskršnji i još neki vezeni podmetači za košaricu za kruh.

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 15:38
ajme jedan ljepsi od drugog ,ovakve stvari mi davaju potica da naucim cim prije nasvavati
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 17:49
Vezeni božićni nadstolnjak

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
DONATOR

Bodovi: 2819
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:16
ma fantazija!!!!!!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 10:36
prekrasnoClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm

Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 21:51
Love%20You....prekrasan vez, oduševili su me podlošci za košarice za kruh, prelijepi su, vez je izuzetno uredan, motivi odlični...no potpuno bijeli, šlingani radovi meni su definitivno najljepši  Bow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm

Bodovi: 951
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 23:35
Cimi,imaš stvarno zlatne ruke!One zavjesice-to se zove šlingano?Divne su,to mi je najljepši ručni rad.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 14681
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 08:38
ClapClapClapTakve sam radove zadnji put gledala kod svekrve. Ona je imala puno i bila majstorica kao ti. Pa kad je umrla dok smo mi stigli "dobri susjedi" očistili!Posebno silne kukičane podmetače, stoljnjake i sl.Confused
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 7707
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 11:11
Predovno! Sve u vikednici me oborilo s nogu... Zaista si ju divno uredila, užitak je biti i preko slika kod tebe. Pravi dom, miris djetinjstva, prirode, bogatstva narodnog ruha, domaćeg ruha.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.