Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mumicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mumicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 272829
Korisnik
Poruka
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 20:47
gledam radove i svima redom se divim, zdjela me potakla da ti odgovorim - odmah sam znala da je to od neke stare vešmašina Smile

A znaš li zašto - i ja je imam, stoji mi u hodniku i razmišljam što s njom da napravim, i eto ti si mi dala ideju, hvala smile141
Samo mi još otkrij tajnu - da li si zdjelu radila izvana ili iznutra
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 20:49
sad vidim da možda nećeš znati na šta mislim jer nisam citirala. Radi se o zdjeli s jagodama postavljenoj 3.3.2010. na str. 11.
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 21:25
Originalno poslano od člana mumica mumica napisao:

ovi satovi su mi prelijepi, gdje nabavljate satne mehanizme.
Lijepe su mi kutijice, daske.... ma sve mi se sviđe, ali ja nekako preferiram uporabne stvari pa su mi zato satovi mrak!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 272829
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.