Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: OTOK - moji radovi
    Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:15
evo napokon i mojih sličica




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:49

1. ruže od voska
2. kamenčići i stakalca sa plaže
3. i 4.  moj pokušaj sa kamenčićima za mozaik
5. i 6. ribice nacrtane na tanjurima
7. ribe nacrtane na staklu bojama za staklo
8. morski konjići
9. i 10. suncokreti na staklu
11. male sličice na staklu


Nadam se da će vam se nešto svidjeti.
Kliknuti na sliku za veću sliku

Pozdrav svima
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:54
prekrasno...sve mi se sviđa a naravno suncokreti su mi najdraži jer ih obožavam Approve
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:55
stvarno prekrasno,oduševljavaju me morski konjici
 
ako se nevaram pročitah negdje da si s Lošinja, će Čarobnjak nagodinu imat konkurenciju!!!!!
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:56
smile55Prekrasno.Svaka čast
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 18:58
smile141 Posebno mi se svidio suncokret sa listovima. Baš mi je poseban!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:16
Ančica, daleko sam ti ja od Čarobnjaka, ja ti to radim onako za svoj vlastiti gušt i uživam u tome. Važno mi je da se ja zabavljam.
Poznaš Čarobnjaka i Lošinj? 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 19:48
Konjić i suncokreti su mi predivni, naravno kao i sve ostalo ali oni su mi baš smile141
 
samo steta sto slikice nisu malo veće ..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2008 u 20:20
Bravo, bravo, bravo !!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2008 u 08:41
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ančica, daleko sam ti ja od Čarobnjaka, ja ti to radim onako za svoj vlastiti gušt i uživam u tome. Važno mi je da se ja zabavljam.
Poznaš Čarobnjaka i Lošinj? 
 
da naravno, valdarke
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 08:40
smile227smile227smile227smile227preprepredivn, ne mogu kazati što mi je ljepše : u prvom redu suncokreti a onda konjići...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 17:11
meni je sve predivno...ovaj suncokret, pa konjić, pa mozaici...ludnicaSmile
Na vrh
hobotnica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hobotnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 22:20
Ne mogu izdvojiti ni jednu kao favorit, sve mi se sviđa Clap   
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 08:37
Predivno!!smile73
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 09:10


Sve je zaista prekrasno
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 09:16
Otok tek sam sad vidjela, ma oduševljena sam s tvojim remek djelima, ali morski konjići su moj favorit - predivno.smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 10:46
daj mi reci kak su rađene ružice od voska to mi je totalna nepoznanica
a za sve morem rećismile227
sutra je novi dan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 11:10
Predivno, predivno, predivno, da si mi bliže odmah bi došla po koju ribicu na tanjuru, a i suncokreti su me oduševili.
Samo nastavi tako
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 12:25
Dugokosa, ruže od voska su neka moja izmišljotina, ali sve moje kolegice su lani za rođendane dobile po buketić i bar kažu da su im se svidjele.
 
Treba ti : kreppapir - najbolje bijeli i to onaj malo deblji, bijele obične svijeće i svijeće u boji kojoj želiš, grančice iz prirode.
Radi se ovako:
izrežeš pravokutnik kreppapira , pa ga preklopiš tako da dobiješ jednu traku. Traku nagrišpaš (nabereš) i čvrsto ju privežeš na grančicu nekom špagicom. Da bi se formirao cvijet malo razvučeš rubove kreppapira.
Svijeća - vosak se rastopi na štednjaku u nekom starom lončiću. Uzmeš obične bijele svijeće, a možeš dodati i malo neke svijeće u boji - crvene, žute. Zatim umačeš formirane ružice u rastopljeni vosak, kada se vosak malo stvrdne, ponoviš postupak. Da dodbiješ lijepi buketić, nabereš još malo raznih travki , grančica, nekih plodova, pa i njih umočiš u vosak - dodaš malo zelene svijeće.
Treba dosta voska, ali ostatke ne bacaj, ponovno ih se rastopi, pomiješa i dobije nove nijanse.
  
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2008 u 14:30
Otok, radovi su ti super!!! Svi do jednoga!!!
 
Ali... kada ih stavljaš slobodno stavi veće da se ne mučimo dok iz povećamo.
 
Ovo sa ružama je odlična ideja!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.