Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 23>
Korisnik
Poruka
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 12:32
OTOK.....Ovo je SEXY ! smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 13:32
smile181
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2010 u 14:50
Wooow!! ...OTOK, freehand ribica i makovi tako su lijepi da me ostavljaju bez teksta, pogotovo ribica i podmorje oko nje Moj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 09:49
Evo mene opet sa malo cvijeća


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 13:10
-draga OTOK svaki put me raznježiš svojim cvjetićima
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 14:02
odusevljena sam sa svim ovim sto vidim,odlicno
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 15:28
e pa stvarno.....radovi su ti predivni....prava umjetnica...smile73
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:19
lipa mi je ova zadnja slika ali makovi i riba ODLIČNI!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:06
OTOK,baš sam napisala u maredelmarinoj galeriji kako si ti moja učiteljica slikanja na staklu,odnosno si me svojim nesebičnim savjetima pogurala da se i time bavim.Savjeti nisu bili upučeni meni nego svima a ja sam ih "maznula" i upotrijebila.Uglavnom,bila si mi inspiracija ,uglavnom prije nego što ovaj post počne sličiti na ljubavno pismo da kažem da mi je ova tvoja riba fantastična a kako kaže Primavera i podmorje.Krasno!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 18:51
Neka tvog cvijeća, njega je uvik lipo vidjeti!
A što je dobra pozadina...i cvijeće je, al pozadina ....ja to ne znam!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 18:54
Joj, kako sam promašila vidit makove?
Ovi preljevi boja na toj slici, taj, kako ja kažem "vodenasti dojam"-FANTAZIJA!!!!! Čista desetka!!!!
Ta mi je slika od zadnjih favorit...a ček, i riba je...hm...sad sam se zaplela...
uglavnom, podsjetila si me zašto si ti moj "staklarski" guru!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 16:48
Moja sličica stigla je na odredište i razveselila jednu dragu osobu. Sad je možete svi vidjeti.
Malo sam uredila i okvirić, imala sam samo plavi i nekako mi nije pasao.


Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:06
Baš mi paše ovi okvir uz krasnu sliku ,pun pogodak!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 22:24
-bravo,opet nešto lijepo
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 10:49
divne stvari radis,joj kako bih ti one ribice ukrala,prelijepe su a makovi  da i ne govorim. bravo carice.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 20:16
Jako ti je lipa ova zadnja slika!
Ne može ti "konkurencija" ništa!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2010 u 22:59
smile89prekrasna slika i okvir, svaka cast, bravo smile170
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 11:46
 Love%20You Love%20You ...svakim novim radom dokazuješ da si silno nadarena... oduševljavaš me Otoče jednako idejama kao i izvedbom...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 16:10
Malo sam se "bacila" na umjetnost.WinkPa obišla Mare i evo me kod tebe.
Stvarno su ti sličice, bočice... preslatke. Nevjerojatno imaš smisla. Tvoja pepeljara/zdjelica s ljubicama zauzima počasno vidno mjesto na mojoj polici. A za Božić će opet izviriti ona pločica.Big%20smile
Bravo.ClapClapClap
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 16:18
prekrasno Otok,makovi su predivni daj mi reci kako dobiješ one tonove boje oko makova?vidim par boja u nekim slikama?ako smijem te pitati,meni je porblem obojati oko detalja,nije mi problem nacrtati i obojati motiv slike,ali okolo jeste..kako to uspijevaš i šta je ono žuto na cvjetovima,kao zrnca na tučku'? trantinčice ,ono bijeli cvjetovi...
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.