Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 23>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 10:54
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma nisam nikada ni pomislila da bi nešto prodala, teško nešto i poklonim jer mi se čini da bi tako nekoga obavezala da sliku objesi na zid, a možda mu se baš i ne sviđa.Zar zaista mislite da bi to netko kupio?



WOW!!! Razumijem te i ja sam strašno samokritična, ali vjeruj mi, radovi su ti prekrasni, sigurna sam da bi mnogi bili sretni kad bi takvu sliku mogli objesiti na zid. Otok, kad je u pitanju slikanje na staklu, ti si moj idol!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:34
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:






ti si genije
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:41

čudo prirode...

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:43
sve na svijetu znaš, majstor si za sveWinkLOL
 
bez pretjerivanja, sve je prekrasno...naravno da bi stavio na zid, evo, ja prva...ove šahovske figure su mi zapele za oko..klimt je super, ružice divne...ma sve je 5+++
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:53
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma nisam nikada ni pomislila da bi nešto prodala, teško nešto i poklonim jer mi se čini da bi tako nekoga obavezala da sliku objesi na zid, a možda mu se baš i ne sviđa.Zar zaista mislite da bi to netko kupio?


evo JA bi kupila....al samo malo pričekaj da se odlučima za neku...iam ih više koje bi voljela imati doma
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:54
Evo..ovako.....ono drvo mi je MRAK...pa ribica ( već ju vidom u svojoj kupaonici ) ....pa klimt....pa opet ono drugo drvo sa golubicama....
ajd da ćujem cijene....ak te sram možeš i na pp
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:56

Koliko bi iskreno izdvojila za jednu takvu sliku - Klimt je npr veličine A4, a šah i leptir polovina te veličine

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:02
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:


[QUOTE=OTOK]evo još malo mojih radova: [IMG">http://img112.imageshack.us/img112/7568/pa280324kx3.jpg" />
/>


ovo prvo o drugo drvo MINIMALNO 150 kn
treće cca 100 -120...
Mislim da cijenu treba odrediti ne samo na osnovu formata...već i složenosti izvedbe....to je moje mišljenje
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:16
I moje je mišljenje takvo, veličine su navedene jer se iz ovoga ne vidi koliko su velike slike.
Najviše posla je bilo na ovoj ribi-kovaču, ta slika i ovo prvo drvo su meni najdraže
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:56
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

I moje je mišljenje takvo, veličine su navedene jer se iz ovoga ne vidi koliko su velike slike.
Najviše posla je bilo na ovoj ribi-kovaču, ta slika i ovo prvo drvo su meni najdraže


Da..taj kovač mi je predivan...baš kao i ovo prvo drvo...nekako mi je posebno   

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 13:52
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:






ti si genije
 
ovo je jako krasno, sad mi otkri tehniku i ja sretna.....a gdje sablone skines...ma predivno je
 
ti si leonardo!!!!!!!genije!!!
moj naklon
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 13:54
hippy ja ocu klimtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....daaaaajjjjjj, aaaaaaaaaaaaaaaa,,baciti su se na pod,,,,,aaaaaaaaaaaaa,,ti kupi ostale a jacu samo klimtekaaaaaaaaaaaaaaaaa....daj kraljice majkooooo
 
 
 
 
nego Otok draga jel ti to nas zezas ili ozbiljno kao mislis da nitko to ne bi kupio?????ž
 
pa kaj ti je
 
evp hippy i ja cemo se prve pocupati ovdje
 
 
 
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 16:31
Možeš li malo uvećati Klimta?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 07:52

Sada ne mogu uvećati Klimta, sin student otišao, oteo i laptop i fotoaparat, a i gospodin Klimt je promijenio adresu (u trampi za neke biljčice),

Ali, nije Klimt samo moj imate sliku i nacrt na
 
One male kockice okolo su stakalca za mozaik, to sam malo nadopunila 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 08:02

Jassy, tehnika je jednostavna

Nađeš ili nacrtaš slikicu, staviš je pod staklo, konturom na staklu napraviš crtež, kad se osuši uzmeš kist i boju za staklo i farbaš. Poslije lijepo umjesto kolača zapečeš sliku u pećnici i to je to.

A crteže, šeme, šablone pronađeš pod stainedglass patterns ili free stainedglass patterns ili ako te nešto određeno zanima npr.  flower stainedglass patterns

Ako vas zanima mogu vam napisati stranice koje su mi nekako najbolje

 

  

 

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 09:30
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Jassy, tehnika je jednostavna

Nađeš ili nacrtaš slikicu, staviš je pod staklo, konturom na staklu napraviš crtež, kad se osuši uzmeš kist i boju za staklo i farbaš. Poslije lijepo umjesto kolača zapečeš sliku u pećnici i to je to.

A crteže, šeme, šablone pronađeš pod stainedglass patterns ili free stainedglass patterns ili ako te nešto određeno zanima npr.  flower stainedglass patterns

Ako vas zanima mogu vam napisati stranice koje su mi nekako najbolje


Čuj nje, da jednostavna, ništa nije jednostavno ako nemaš dara za to, a ti ga imaš na pregršt...nama koje ne radimo to tvoji radovi izgledaju kao nuklearna medicina LOL, ti si objasnila rad kao ono...opereš zube, napraviš par slika, popiješ kavu...a nije baš tako, treba imati dara, znati raditi sa bojama i VOLJETI TO!

Ti to voliš i to de jako lijepo izražava kroz tvoje slike bile one male kao palac ili velike kao slon...

Uživam gkledati tvoje radove, zato radi, radi i iznenađuj nas, jet ti to možeš!

 

  

 

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 09:44
 
Jučer probala raditi bojama za staklo na pločicama - lijepo izgleda samo je teže nacrtati.
Ali na sreću nemam više stakla, nemam boja, nemam ljepila, ako budem karakter neću ni naručiti, pa ću lijepo pospremiti kuću i umjesto slika ispeći kolače.
 
 
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 09:50
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

 
Jučer probala raditi bojama za staklo na pločicama - lijepo izgleda samo je teže nacrtati.
Ali na sreću nemam više stakla, nemam boja, nemam ljepila, ako budem karakter neću ni naručiti, pa ću lijepo pospremiti kuću i umjesto slika ispeći kolače.
 
 


Ma kako misliš, na sreću, kolači = kolesterol, staklo = sreća LOL
ja ću ti opslati sve stakleno što nađem u rijeci...ako je do toga, i boje ću ti kupiti ako treba Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 09:53
Ali ima nešto malo kamenčića i stakalaca za mozaik, a i ostaci ljepila za mozaik, morat ću to potrošiti da se ne sasuši
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 09:57
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ali ima nešto malo kamenčića i stakalaca za mozaik, a i ostaci ljepila za mozaik, morat ću to potrošiti da se ne sasuši


naravno da hočeš, tko je vidio bacati materijal.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.