Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć oko limuna
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć oko limuna

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
emiru View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emiru Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pomoć oko limuna
    Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:14
Prvo da pozdravim sve na forumu. I mam vemo velikih problema sa limunom koji drzim u kuci, ovo je već treći koji mi propada ispočetka bude sve u redu i odjednom počnu prvo da opadaju listovi, pa onda počne da se suši. Probao sam svašta davo tečno željezo gnojivo za agrume , ali opet sve po starom pa vas molim da mi date savijet šta da radim. Na limiu imam dva mala ploda koji su pa mze se reci pred sazrijevanje . MOLIM POMOĆ. Postvio bi sliku ali neznam kako da vidite..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 12:56
Emiru ja nisam veliki znalac ali ne postoji puno faktora koji bi ovo izazivali(osim ako nije kakva bolest). Ili mu je vruće, ili previše/premalo vode ili mu nedostaje dovoljno svijetla.Premda može sve ovo izazivati otpadanje listića, ako je u jako toploj prostoriji iznesi ga na hladno(ja mislim da je njemu dovoljno da se ne smrzne).Probaj nešto ,nemoj samo gledati kako ti biljka propada po treći put,negdje putem ćeš već skužiti gdje je problem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.