Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - šablone
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


šablone

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 15:28
Jedno objašnjenje molim, na šablone nanosite specijalnu boju za šablone ili može običnim bojama.
U preporukama hobi dućana za sve imaju posebne boje, a to je, morate priznati ipak malo previše.
Dakle, koja je alternativa da šablone ispadnu tako lijepo kao kod Kaće.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:56
E to je to....hvala Iris.Hug.....je da nije tema ali Kaća je napisala u uvodu da tu možemo klafrati.....a gdje mi ne klaframoWink?
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:43
E,baš sam to htjela stavit, to ti je link iz one teme s tutorijalima, prek google sam naletila na njega Tongue
Koji je lik car, on skine trake u speedy gonzales stilu...
Ali za to moraš pazit da ti je boja nanesena u dovoljno tankom sloju da se ne razleti po staklu, a opet dovoljno debelom sloju da je prekriveno sve...
Fakat dugo nisam prugice za ništa radila...
Frendica je zadnje vodoravne na zidovima radila, mrak je ispalo...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:42
je da smo u krivoj temi Tongue ali misliš li na ovo:
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:32

Hvala kami ali na youtubu je link na kojem se lijepo vidi kako se postavlja traka i radi razmak ....a prije toga je napravljen decoupage......po tom linku sam radila Bubimira (kako je tanjur brzo dobio imeWink).....mislim da bi bilo i drugima interesantno to pogledati...ali ja to ne mogu naći...i prvi put sam "nabasala" na to

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:25
Ne kužim kaj točno, pic tape je valjda obična krep traka ko za zidove farbati...Mislim da je najbitnije čvrsto zalijepiti,
ne pretjerati sa slojem boje i ne odljepljivati dok se ne posuši skroz...Meni je tvoj bubimir tanjur mrak...
Evo nekaj, pomaže kaj? Nisam čitala kaj piše...
http://simplystated.realsimple.com/home/2009/01/weekend-diy.html

Ovo mi je tako dobro, a vidite tu muzejsku rezoluciju, prolazi za šablonu bez beda, kružiće bi s bušilicom za papir napravila...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ec/Bankfield_Museum_053.jpg
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:48
kami onda da te zamolim ako naletiš na link kako se rade pruge s pic trakom na staklu pa stavi.....prije par dana sam gledala i sad to ne mogu naći...a zgodno je za raditi
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:33
Ja sam oduvijek znala izgooglati sve živo, samo si kaća uzme više vremena i truda neg ja Embarrassed
Meni ti vrijedi ona: ako nešto živi u nekom kutu internet bespuća, ja ću to naći...LOL

Nema tu natjecanja i konkurencije, bar ne meni, samo nekima nejde nalaženje ili nemaju vremena pa si skratimo muke međusobno...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:27
Kami, postaješ ozbiljna konkurencija našoj kaći, jer i ona nađe svašta na netu.Smile Smile
Ali nema veze, daj nam malo i ti olakšaj, jer ja osobno baš i ne stignem tražiti....Unhappy
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 17:33
Crno-bijeli clipart i šablonice > http://etc.usf.edu/clipart/
Tko još nije upoznat s ovom stranicom, ima i tu crno-bijelog cliparta pa bi se našlo i šablona > http://www.lenagold.ru/fon/clipart/chb.html

Možda si netko nađe nešto zgodno, ima puno kategorija, raznih ilustracija i dosta kaligrafskih i ornamentalnih stvarčica Big%20smile
Volim naletjeti na stranice za studente i učitelje Embarrassed
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 16:38
Znam da je već negdje bilo objašnjeno, ali ja bih lijepo molila da se i ovdje objasni kako se rade i od kog materijala. Zahvaljujem se unaprijed!Thumbs%20Up
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:06
I od mene i od mene hvala..........što bi mi bez tebe Kaćo
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:51
Kaća svaka čast!!!!smile58
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:08
Kaćo, svaka čast! To je nešto što nam svima treba. Hvala i od mene smile78
ANĐELKA
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:45
Hvala i od mene!
 
Nisam baš nešto umjetnički nadarena pa mi ovo puno pomaže.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 01:17
...potpisujem...stvarno si zakon... strahovito će mi pomoći za izradu gumenih pečata za polimernu glinu....hvala ti do neba na ovome Valentine%20heart%20cloud
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:24
fala puno kaćo, baš mi se rade šablonice, a nije mi se dalo crtat sheme, zakon si!!!!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:19
Kaća u  razdjeljak te ljubimsmile61
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 14:04
evo otvaram novu temu,da ih ne trpam među printeve,a tu mozemo slobodno izmjenjivat iskustvaWink,i klapat do mile voljeTongue












































































Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.