Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - šablone
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


šablone

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: šablone
    Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 14:04
evo otvaram novu temu,da ih ne trpam među printeve,a tu mozemo slobodno izmjenjivat iskustvaWink,i klapat do mile voljeTongue












































































Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:19
Kaća u  razdjeljak te ljubimsmile61
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:24
fala puno kaćo, baš mi se rade šablonice, a nije mi se dalo crtat sheme, zakon si!!!!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 01:17
...potpisujem...stvarno si zakon... strahovito će mi pomoći za izradu gumenih pečata za polimernu glinu....hvala ti do neba na ovome Valentine%20heart%20cloud
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:45
Hvala i od mene!
 
Nisam baš nešto umjetnički nadarena pa mi ovo puno pomaže.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:08
Kaćo, svaka čast! To je nešto što nam svima treba. Hvala i od mene smile78
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:51
Kaća svaka čast!!!!smile58
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:06
I od mene i od mene hvala..........što bi mi bez tebe Kaćo
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 16:38
Znam da je već negdje bilo objašnjeno, ali ja bih lijepo molila da se i ovdje objasni kako se rade i od kog materijala. Zahvaljujem se unaprijed!Thumbs%20Up
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 17:33
Crno-bijeli clipart i šablonice > http://etc.usf.edu/clipart/
Tko još nije upoznat s ovom stranicom, ima i tu crno-bijelog cliparta pa bi se našlo i šablona > http://www.lenagold.ru/fon/clipart/chb.html

Možda si netko nađe nešto zgodno, ima puno kategorija, raznih ilustracija i dosta kaligrafskih i ornamentalnih stvarčica Big%20smile
Volim naletjeti na stranice za studente i učitelje Embarrassed
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:27
Kami, postaješ ozbiljna konkurencija našoj kaći, jer i ona nađe svašta na netu.Smile Smile
Ali nema veze, daj nam malo i ti olakšaj, jer ja osobno baš i ne stignem tražiti....Unhappy
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:33
Ja sam oduvijek znala izgooglati sve živo, samo si kaća uzme više vremena i truda neg ja Embarrassed
Meni ti vrijedi ona: ako nešto živi u nekom kutu internet bespuća, ja ću to naći...LOL

Nema tu natjecanja i konkurencije, bar ne meni, samo nekima nejde nalaženje ili nemaju vremena pa si skratimo muke međusobno...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:48
kami onda da te zamolim ako naletiš na link kako se rade pruge s pic trakom na staklu pa stavi.....prije par dana sam gledala i sad to ne mogu naći...a zgodno je za raditi
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:25
Ne kužim kaj točno, pic tape je valjda obična krep traka ko za zidove farbati...Mislim da je najbitnije čvrsto zalijepiti,
ne pretjerati sa slojem boje i ne odljepljivati dok se ne posuši skroz...Meni je tvoj bubimir tanjur mrak...
Evo nekaj, pomaže kaj? Nisam čitala kaj piše...
http://simplystated.realsimple.com/home/2009/01/weekend-diy.html

Ovo mi je tako dobro, a vidite tu muzejsku rezoluciju, prolazi za šablonu bez beda, kružiće bi s bušilicom za papir napravila...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ec/Bankfield_Museum_053.jpg
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:32

Hvala kami ali na youtubu je link na kojem se lijepo vidi kako se postavlja traka i radi razmak ....a prije toga je napravljen decoupage......po tom linku sam radila Bubimira (kako je tanjur brzo dobio imeWink).....mislim da bi bilo i drugima interesantno to pogledati...ali ja to ne mogu naći...i prvi put sam "nabasala" na to

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:42
je da smo u krivoj temi Tongue ali misliš li na ovo:
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:43
E,baš sam to htjela stavit, to ti je link iz one teme s tutorijalima, prek google sam naletila na njega Tongue
Koji je lik car, on skine trake u speedy gonzales stilu...
Ali za to moraš pazit da ti je boja nanesena u dovoljno tankom sloju da se ne razleti po staklu, a opet dovoljno debelom sloju da je prekriveno sve...
Fakat dugo nisam prugice za ništa radila...
Frendica je zadnje vodoravne na zidovima radila, mrak je ispalo...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 13:56
E to je to....hvala Iris.Hug.....je da nije tema ali Kaća je napisala u uvodu da tu možemo klafrati.....a gdje mi ne klaframoWink?
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 15:28
Jedno objašnjenje molim, na šablone nanosite specijalnu boju za šablone ili može običnim bojama.
U preporukama hobi dućana za sve imaju posebne boje, a to je, morate priznati ipak malo previše.
Dakle, koja je alternativa da šablone ispadnu tako lijepo kao kod Kaće.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 15:31
Obične šablone radim običnim akrilnim bojama, a uzdignute (reljefne) masom za fugiranje ili glet masom! Nikakve posebne boje, to je prodavanje magle! Mislim da i u te mase možeš dodati akrilnu boju i odmah nijansirati reljefnu šablonu, nisam još pokušavala, ali mislim da ide! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.