Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - šablone
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


šablone

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:28
smile227kaca ti si carica, koliko sablona na jednom mjestu, hvala na ulozenom trudu i vremenu, u dogledno vreme definitivno cu nesto upotrebiti, smile169
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 11:48
biljanasmile79
evo jedan tutorial,rad sa reljefnim sablonama..preuzeto sa Szkółka Craftstudio








































Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 20:58
Kaćo puno hvala.Nadam se da ću neke šablone iskoristiti.Ja ustvari tražim šablonu male stilizirane krune.Ako je ne nađem možda ću je i sama napraviti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:03
kiki nadam se da si se snasla,jer sablonu krune mi nije uspijelo pronacWink















Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:14











































Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 19:56













Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:00

















Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 09:55
smile226Recite mi tete salvete. Ove šablone kad isprintate jel ih posli precrtate na nekakvu plastičnu foliju ili kako s njima, ja san probala pa teško. Molin vas objasnite mi.
Na vrh
cuurly View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cuurly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 12:24
drage djevojke, imam jedno pitanje... dali poznajete mozda nekoga tko se bavi laserskim izrezivanjem sablona... naime mi se bavimo tetoviram sa air brushom i htjeli smo napraviti jos par dodatnih sablona ali nemozemo doci u kontakt s ljudima u Hr koji to zaista i rade, pa ako znate nekoga bila bi vam vise nego zahvalna! lijepi pozdrav!
Na vrh
ccrgirl View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ccrgirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2011 u 16:10
Cao, ja sam potpuni pocetnik, tek se sada upoznajem sa polimernom glinom. Zanima me kako se prave sabloni?
Hvala Smile
Na vrh
KreativaSilvija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KreativaSilvija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 18:57
Evo kako ja radim šablone:
Isprintam šablonu na obični papir,stavim je na keramičku pločicu(radi zaštite radne površine),preko nje stavim foliju za grafoskop te ih selotejpom malo čvrstim za pločicu; uzmem muževu lemilicu i lagano povlačim po linijama šablone:veće šablone pravim iz više komada.Lemilica topi foliju po linijama i na kraju samo odvojite pair od folije i voila!Brzo i jednostavno jer mi je rezanje škaricama velika tlaka,a skalpel mi se pokazao totalno nepecizan a osim toga i volim svoje prstiće.
Na vrh
radilica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 14:18
koliko je to zamorno koliko vremena se utrosi na obican sablon(otprilike )veoma mi je vazno da znam
Na vrh
radilica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 14:21
i jos nesto za komplicirane motive treba da znas gde izrezat da ne otpadne potrebni deo kako to ide

Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 21:58
Tek sam sad naišla na ovaj post al super je. Šablone kojih ima za kupiti u dućanima su mi uvijek preskupe (jer mi nije jedna dovoljna)
Hvala Kaći na stvarno preljepim i raznovrsnim šablonama sad samo da još uspijem koju i napraviti nema veće sreće.
Hvala curke
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2012 u 13:28
čekam da mi dođe printer sa servisa pa či isprobat koju Kačinu šablonu slažem se da su preskupe ,pa ako uspije javim,pokušat ču po kreativinom savijetu jer mrzim izrezivanje
Na vrh
laservz View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje laservz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 21:16
Izrezujem laserom podloge pogodne za sablone....uglavnom iz MDF-a (ploca debljine 3,2mm) manje više sve vrste šablona ili podloga za decoupage.

Isto tako imam u ponudi razne vrste kutija za decoupage, podloge za satove, ogledala i okvire za slike.

U slucaju da Vas ista interesira obratite mi se na mail: laservz@gmail.com

Ovdje mozete vidjeti samo neke od radova. (Kraj nekih ima i cijena)

http://www.facebook.com/pages/3D-motivi-za-ukra%C5%A1avanje-zidova/334219359934681?sk=photos_stream
(pricekajte da se ucitaju sve slike)
Na vrh
laservz View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje laservz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 21:18
Za izrezivanje sablona javi se na laservz@gmail.com
Na vrh
laservz View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje laservz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 21:23
Originalno poslano od člana cuurly cuurly napisao:

drage djevojke, imam jedno pitanje... dali poznajete mozda nekoga tko se bavi laserskim izrezivanjem sablona... naime mi se bavimo tetoviram sa air brushom i htjeli smo napraviti jos par dodatnih sablona ali nemozemo doci u kontakt s ljudima u Hr koji to zaista i rade, pa ako znate nekoga bila bi vam vise nego zahvalna! lijepi pozdrav!





Javi se u varazdin, laservz@gmail.com
Na vrh
auroris View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje auroris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2012 u 23:39
evo mene curke moje stigla sam vam i ja ali čekajte da vas povatam sve pa vam se javim sa sad idemsmile44i leći.smile45a vama želim punosmile80!!!!!!!!!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.