Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - InoxCimina kućica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


InoxCimina kućica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 28>
Korisnik
Poruka
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 12:13
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Thumbs%20Up ako msiliš da niko niš ne čita ja sam tu .... dobro znam šta znači promijenit životnu sliku za 360...nikad nisam požalila,što kažeš neke stvari i pogledi su postali sasvim drugačiji,vrijednosti života  su se u potpunosti izokrenuli...u svakom slučaju ja sam sretna jer sam uspijela neki svoj san pretočit u stvarnost,neke stvari se nažalost izgube ali u globalu sam napravila ono što sam u dubini duše željela...tako da apsolutno razumijem  Vas dvoje i vaš bijeg u "raj"...i mi smo sretni da nam  ga nesebično pokazujete 



Sve mi je jasno i shvatljivo pa i ono između redaka. Sve ima svoju cijenu, ali ostvarenje sna, ili kako Ti kažeš, njegovo pretakanje u stvarnost, je daleko važnije od cijene. Ostvarenje sna je uvijek vezano za budućnost, a plaćena cijena za prošlost.
Od samog početka na relaciji VG- Murter struji jedna istoznačna frekvancija pa Cimi i mane veseli mogućnost skorog upoznavanja.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 13:37
Čestitke na zavidnoj kolekciji šumskih bića koja su našla dom u vašem malom raju. Moji su odlučili da se ne buju sam tak lako dali pokazat svjetlu ove dimenzije pa su radije skriveni u zakutcima i pokazuju se samo meni
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 18:32
Triša draga, Kihavko, Ljutko, Pospanko, Srećko, Stidljivko, Tupko i Učo su se aklamacijom izjasnili da te primaju za svoju Triša/Snjeguljicu.

Ostatak ekipe kandidira te za vilu Zvončicu. Kažu, uz nju će se naći i Petar Pan, pa ćemo svi zajedno biti vječno mladi, razigrani i veseli.

Do glasovanja nije došlo jer je ovotjedno zasjedanje završeno. Glasovanje će biti na nastavku zasjedanja Patuljačkog Sabora na Trgu vrtnih patuljaka.


 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 19:32
LOLa jel se prihvaćaju glasovi iz "dijaspore" putem interneta hihihihi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 19:44
Klanjam se! Ovo je naravno za mene velika častsmile211.Volim se ponekad prepustiti svijetu mašte, a naravno učinit ću sve što je u mojoj moći da usrećim patuljke. Spremite moj krevetac!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 23:04
Originalno poslano od člana KIKA '56 KIKA '56 napisao:

-evo svratih da vidim da li su mališani na svojim pozicijama:da tu su,drago mi vidjeti ih a posebno one što im male guze ljube bubamare, a mojoj kćeri se sviđa onaj što viri iza plota na kome piše"dobrodošli"
-i još nešto povodom izbora riječi:Inox=po meni kako ja čitam poruku iz nje:osoba čvrsta i jaka kao čelik 18/10 ,jako korisna za ljude u blizini
-izbor Vaše supruge Cimicifuga zanimljiv:to je biljka odnekud -tamo iz Amerike- tako sam pročitala,je jako korisna u prijelaznoj fazi nas žena(meni je pomogla),
-i sad ja zamišljam tu kombinaciju:jakost čelika i blagost cimicifuge-a jednom sam vidjela vaše fotke pa mi tako i djelujete-
-neka mi,molim,ako išta ima od ovoga kad ste birali nick,odgovori g-in Inox
-samo nemojte reći"ova je pukla k'o tikva",to je moje viđenje i korištenje mojih već pomalo zbrkanih "moždanih vijuga"
-sad sam se doslovce uvjerila da te moje vijugice mogu samo ujutro,kad sam sama,uz kavicu normalno funkcioniraju,hahaha,poslije se zamore pa ih nikako pohvatati(malo šale)
-kuku ne bilo,koja su doba,sve kasni,znate što,treba od mene ključati ovo tehničko sredstvo,nikad se skinuti,hvala na svemu...


Poštovana KIKA '56,

 Molim najprije po forumskim smjernicama da  pređomo per tu. Ne daj da distanca u godinama napravi distancu u komunikaciji.
Nick Inox se referira na moju sijedu (srebrenu) kosu i nije bila namjera da asocira na 18/10 čelik, već više asocijacija na odupiranje 65 godišnjaka nadolazećim godinama u smislu nehrđanja, iako i to pomalo pada u vodu kad čujem krckanja u koljenima i čudne signale iz podrčja lumbalnog dijela kralježnice.
Nick Cimicifuga je rezultat čiste zafrkancije kojoj oboje naginjemo i prakticiramo vrlo često. Cimi je pri razmišljanju o izboru nicka palo napamet ime biljke Cimicifuga i rekla je: kojoj budali bi palo na pamet odabrati  to kao nick, pa meni zaključila je i postala Cimicifuga. Brzo su ju forumašice, radi kraćeg pisanja, skratile na Cimi.
A što se tiće kombinacije Inoxa i Cimicifuge, mogu slobodno reći da smo vrlo interesantna kombinacija. Pokušaj zamisliti nehrđajuću Cimicifugu pa češ onda sama reči: "pukla sam ko tikva".
Kritiziraš, vidim, svoje vijugice. Nije to ništa, bit će gore. Cimi i ja smo u fazi pisanja svakojakih podsjetnika, a jedina je mana u tome što ih kasnije teško nađemo. Istini za volju, Cimi ih nađe 15 minuta prije nego ja, ipak je ona 3,5 godine mlađa od mene. Eto, sad vidiš što te čeka.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 08:38
Aktivan umirovljenički svijet ste stvorili.. A ja rado u nj svratim!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 10:26
Prosetala sam sest divnih stranica,i nije mi bilo tesko,uzivala sam,trg je po meni predivan,patuljci slatki,posebno onaj sto se izlezava na f.g.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 11:18
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

...a jel se prihvaćaju glasovi iz "dijaspore" putem interneta hihihihi



Kako je predsjednik Patuljačkog sabora u pitanju prepoznao i političke konotacije, preporučio mi je da se odgovori u temi Razgovor uz čaj, jer se, kaže on, tamo ionako razglaba o svemu i svačemu.


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 16:48
-hahahaha,kod nas vrijeme nula,oblačno i već pada mrak, ja vesela i smijem se,moram,kad sam pročitala što mi je napisao poštovani Inox,ohrabrio me za nadolazeće godine,biti će mi lakše sad kad znam što me čeka,ali neka i to je čar života...
-dragi moji ponosna sam što imam čast razmijeniti moja razmišljanja s vama,hvala...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 17:49

lijepi pozdrav ekipi

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 17:51
A meni je iznimna čast što mogu opet i opet i opet doći, prošetati se, a ne moram se skrivati po grmlju jer bi me  šumska bića jako brzo otkrila, tko zna kako bi završila nakon takve šetnje!!!!
Samo malo sam sjela na trgu patuljaka, bacila jedan dugi sjetan pogled na tu divotu!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Jelle View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jelle Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 20:07
Inox, prekrasno je to kako ste si vas dvoje od, po ničemu posebnog, imanja napravili ovako posebno mjesto. Stvarno predivo i sve pohvale za trud i ideje Clap
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 16:56
KIKA '56, super je kad se možeš smijati svojoj budućnosti. Sigurno šapćeš: pa moja budućnost ne mora izgledati kao tvoja sadašnjost. I nama je drago da razmjena misli teče na relaciji VG-Mostar i natrag.

Retriver Sara, ekipa zahvaljuje i uzvraća pozdrav.

Freeland44, nemaš se čega bojati jer si stekla status redovite šetačice i kao takva uživaš stalnu pratnju i pažnju naše ekipe. Ubuduće ćemo ostavljati na trgu stolček da se imaš na kaj sesti.

Jelle, hvala na komplimentima drago nam je da naše imanje doživljavaš posebnim.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 07:57
Evo i mene sa "šetnje".Pozdrav cijeloj ekipi "velikih i malih".Malo sam se napunila ljepotom i idejama pa odoh dalje.smile219
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 11:14
smile227
Status redovite šetačice - sa stalnom pratnjom!!!!!!!!


Stolčić ne trebam, draže mi je  sjedit na travi ili kamenu ali.........samo crveni pepih i postrojavanje, jel se može ubacit ako se propisno po protokolu patuljaka najavim?????????


Ma mnogo se šalim, možda samo čaša vode!!!!!!!!!!!!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 11:27
Jel me netko tražio, dali je već bilo glasovanje, ja dva dana u vikendici, pa nisam u tjeku - čuvajte mi patuljkesmile79 i dali se već zna tko je Petar Pan.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 09:08
Pa gdje ste vas dvoje,ili jako radite ili već spavate zimsli san?smile49
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 10:35
Jel' bila neka patuljačka fešta povodom Martinja?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 14:26
Halooooooo,gdje ste??Šta se zbiva sa vama?Sada sam već zabrinuta!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.