Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - InoxCimina kućica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


InoxCimina kućica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 28>
Korisnik
Poruka
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 17:41
Proljeće se pokazalo u svojim preljepim bojama , ali  vaš mali cvjetak ipak se najviše ističe svojom ljepotom. Ima prekrasne oke, a tek kako duge trepavice smile71
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 22:16
By David:

Kako su obećali, odveli su me jednog lijepog dana u tu Jaću (pre komplicirano mi je reći Kozjača pa ja kažem jednostavno Jaća, tak da znate)

Baš mi se svidjelo za vrijeme vožnje gledati šume i livade. Kada smo stigli bio sam jako uzbuđen. Nije me sram priznati, od silnog veselja još u auto sjedalici noge su mi same od sebe radile kao da sam na biciklu i jako sam se smijao pocikujući. Noge mi se nisu smirile još dugo, dugo i nakon što sam izašao. Trčkarao sam i stalno ponavljao Jaća, Jaća, Jaća (što je naravno svima bilo smiješno i zabavno) Sve sam nazivao tako: i cestu, i dvorište, i kuću i vrt…ma baš sve. Sve je bilo lijepo, meni novo, nikad viđeno. Malo mi je neugodno ali malo sam ispao, moglo bi se reći,  gradski razmaženko. Bilo mi je nekako neobično, da priznam, bilo me strah hodati po travi, a kora stabla magnolije, na koje su me htjeli popeti, bila je bee. No, valjda ću se s vremenom naviknuti na sve te neobičnosti.

Dok je dida nešto petljao po dvorištu i oko kuće, baka me odvela u šetnju i upoznavanje susjeda. Sve neke simpa tete i stričeki. Šetali smo putem i razgledavali a ptičice su cvrkutale. Umorio sam se pa me baka morala (htjela) nositi što se kasnije ispostavilo kao dobro rješenje. Naime, u dvorištu jedne kuće, a vrata dvorišta su bila otvorena, jedan je veliki crni pas dubokog glasa počeo svoj vau vau vau. Protrnuo sam, čvršće zagrlio baku i najjače što sam mogao odvratio mu sa piskutavim vau vau. Mislim da sam mu utjerao strah u kosti, ali sam ipak baki tiho rekao, da me on pas ne čuje, aje doma.(hajdemo doma).

Poslije mi je dida ispričao da se i on poslužio istim trikom zaplašivanja. Jednom davno, davno, u Malom Lošinju, kada se kasno noću vraćao kući na Čikat, u mraku puta na jednom suhozidu iskrsnula se neka spodoba i dreknula: meee, meee ! Dida mi nije rekao tko je koga iznenadio, ali mi je rekao da je i on njoj isti čas odvratio istom mjerom, ako ne i jače: meee, meee !!

Za ovaj put i previše impresija, kaj ne ? Pa, pa !

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 22:44
Hrabrom Davidu
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 22:58
smile55za Davida
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2014 u 23:16
Davide, a ti drugi put didu za ruku pa do susjedovog psa i nek dida onda viče vau vau! Big smilePusa!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2014 u 20:50
...drago mi je opet čitati tvoje nadahnjujuće tekstove, dragi Inox...povratak u tebi svojstvenom i prepoznatljivnom stilu...ljubav prema unuku prepoznaje se u svakoj napisanoj riječi, a pretpostavljam i u svakom tvoju udisaju...veličanstvena je tvoja ljubav,  a tvoje srce njome ispunjeno...srdano te pozdravljam, dragi deda, a veliki pozdravi i baki kojoj poručujem da mi se ne čini baš dobro za njeno zdravstveno stanje nosati unuka, no,  sve znam iz vlastitog iskustvaWink...
ne mogu, a da ne velim da je mali sve sličniji lijepoj bakiSmile...
uživajte, dragi mojiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2014 u 00:32
         
Ma dida voli unuka više nego sve nas zajedno!LOL  A i sa druge strane je isto tako.
Baka je ta koja je"žandar" i zadužena za zabrane, a dida je onda spas, pa se svako malo čuje kako didu zove u pomoć. Čak je i doma kod mame i tate to počeo prakticirati...

A što se tiče uzeti unuka u naručje i kada te on zagrli - to su takvi divni osjećaji koje se teško može opisati riječima. A kada ti još uvali na lice slinavu pusicu, ma padneš u "afan".

 Kako smo na trečem katu bez lifta onda se mali jedno vrijeme rado penje po stepenicama,, ali u jednom momentu stane ispred mene ili dide i kaže: "nosi Dada goo" (nosi-Davida gore"- i tu više nema diskusije: pa ne mogu se izvući da me boli... nego primi to toplo meko 14 kg teško tjelešce koje ti usput svašta trkelja, grli te i ljubi - i cukljaj na treći kat...Ma koliko god je teško, još više je lijepo baviti se tim malim čovjekom i biti čimbenik u njegovom životu i izgradnji njega kao osobe... 

Didi je on glavna preokupacija i samo gleda gdje ima kakva interesantna alatka ili sl. da mu da za igračku, a mali obožava sve što je vezano uz tehniku. 

A što se tiče sličnosti: pa Inox i ja smo kao mali imali potpuno blond loknastu kosu, a ovakvu kosu mu od rođenja imaju mama i tata. Oči su vjerojatno od mame.
 No sve to nije bitno, bitno je da je on od kada ne ide u jaslice cijelo vrijeme zdrav i dobio je na kilaži (koju je u jaslicama izgubio).

Kako ima slatku facicu i imao je dužu frćkavu kosu, svi su mislili da je curica i tako su ga oslovljavali. A onda je mama dečka ošišala nek se odmah vidi da je to dečec.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2014 u 20:08
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

......ljubav prema unuku prepoznaje se u svakoj napisanoj riječi, a pretpostavljam i u svakom tvoju udisaju...veličanstvena je tvoja ljubav,  a tvoje srce njome ispunjeno...

…da, ljubav se ne može, niti treba, niti smije prikrivati, nego ju treba nesputano iskazivati i u njoj uživati. Ta premisa prožima sve Cimine i moje dane sa našim unukom Davidom. Njegov se ulazak u naše  penzionerske živote dogodio dosta kasnije nakon što su mnogih naši prijatelji i poznanici već dobili unuke. Unatoč svemu pokazala se i dobra strana takvog tajminga. Neopterećeni i oslobođeni pritiska realnih i nerealnih ambicija, građenja egzistencije, karijere i paralelnih briga svega pobrojenog i kod naše djece, možemo sada biti potpuno, neograničeno posvećeni našem unuku. Taj mali, mirišljavi (ne baš uvijek, ali nije bad) bucmasti, mekani i topli čovjek okružen je nekom svojom posebnom aurom unutar čije ugode Cimi i ja kada smo sa njime, uživamo njegovu radost, čistoću, nedužnost i zračeću pozitivu. Izvan te aure pulsira jedan drugačiji, grubi, beskrupulozni makrokozmos. No, taj možda samo osobni dojam je neka druga priča.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 01:00
...dovezli su me, ali kolko budem taj taxi platil?
...i rekli su, nismo došli gledat bakino cvijeće, nego delat.
...pa dobro, ja sam se odmah primil alata.
...hm, kaj da najprije počnem radit?
...dida, dida, niš bez mene!
... da mi je znati za kaj tu gredu nosim?
...aha, sad mi je jasno. Radimo rampu, samo čekaj malo, kaj to ne vodi k 
ograničavanju moje slobode kretanja? ...vidite, bil sam u pravu.

Sve u svemu nije loše. Čovek se malo razgiba, nadiše friškog zraka, a kaj se slobode kretanja tiče to bumo još vidli.smile96
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 13:33

Ovo je super!
Deda više ne mora sve sam radit - novi meštar je tu  Smile.
Uz takvog učitelja i učenik bu začas genijalac.
A kaj se tiče ograničavanja slobode kretanja, to nebu išlo, bar ne tak kak je deda krenul - moral bu se puno više potrudit  LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 13:47
Lijepo je kod vas, a uz tako vrijednog pomagača sigurno je i veselo!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 17:15
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Ovo je super!
Deda više ne mora sve sam radit - novi meštar je tu  Smile.
Uz takvog učitelja i učenik bu začas genijalac.
A kaj se tiče ograničavanja slobode kretanja, to nebu išlo, bar ne tak kak je deda krenul - moral bu se puno više potrudit  LOL.

Vidim i ja da to ne bu baš neko efikasno ograničavanje kretanja, ali to mi nije bila ni namjera (...pa da me tuži sudu za ljudska prva). Tu je bila namjera sprečavanja padanja. Znam, ni za tu svrhau ova rampa nije baš bog zna kaj. Razmišljam o nabavci klasične mreže za lovljenje leptira. Nisam siguran da bum uspjel nać tak veliku. ipak je naš "medenko" komad.
Kaj se tiće genijalca, skoro pa je. Skužil je gde se vrti lova (kuna). Kad ide kraj bankomata viče: Daj kuna! Kad ide kraj kolica Konzuma viče im: Daj kuna! Kod blagajne također : Daj kuna! Dobro, sve to kužim, al nikak nemrem skužit, kad ide kraj ostarjelog susjedovog psa koji čeka u prizemlju naše zgrade da ga se pusti u stan, i njemu viče isto: Daj kuna! Kad ga pitam zašto vau vaua traži kunu, samo se vragoljasto smije. Jedanput bu mi valjda odal u čemu je štos. Confused

desert rose - veslo je, zabavno i ljekovito. Liječi sve!LOL
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2014 u 20:40
smile55super ste mi vas dvojica!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 23:05
By David

Nismo se dida i ja neko vrijeme javljali. Dida ima opravdanje – mene. Zauzet je sa mojom malenkošću sa kojom se, izgleda, jako rado bavi. Ma, i ja imam opravdanja – imam puno posla. Znate, kad si ovako mali, sve te interesira i svašta radiš, al ja bi najrađe išao sa didom na „Jaču“ kositi travu, koja je u međuvremenu sigurno narasla kao ja. Loše vrijeme nije nam dopustilo pa sam koristio svaku priliku za učenje nečeg novog. Izgleda, ide mi dobro. Ja za neke usvojene vještine dobivam već po malo špotancije od bake. Ne voli, na primjer, kada joj nečime gađam njezine voljene Orhideje. Čudi me, a imama ih tak puno i ne vidi se ak neka fali. No, lakše mi jer nisam jedini koji dobivam špotancije od bake. Dobiva ih i moj dida. Najčešće kada mi po skrivečki daje „ga“ (moja bez veze riječ za čokoladu) ili “lizu“ (lizaljku) u vrijeme kada se ne smije. Pitam se – kad se uopće smije…

Inače puno volim pričati. Baka veli da „trkeljam“. Vidio bi ja nju da je u mojem položaju; hoćeš svašta reći, imaš misli, ali fale ti riječi, ili ih govoriš na svoj način pa te ponekad jedva ili nikako razumiju. No, snalazim se kak znam pa, molim, nek se i oni snalaze kak znaju.

Za većinu odraslih „ua“ je nešto loše i pogrdno. Za većinu malih „be“ je nešto zamazano ili grdo. Ja se pak tim riječima služim za jednu od mojih najdražih osoba. Moj ua be. Moj ujo Beri, rekli bi oni koji „trkeljaju“ bolje od mene.  …a sad zbilja dosta trekeljanja za ovaj put.

'aje bok, pa pa!

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 00:47
Nostalgija za prošlim godinama, kada smo ovamo dolazili početkom svibnja i ostajali do kraja listopada, stalno je prisutna bez obzira na poznate razloge koji su to promijenili. Tu je žal za svitanjima, ranim žamorima tek probuđenih ptica, izlazećim suncem i njegovim toplim „dobro jutro“, pratećim ugodnim mirisom prve kave iz omiljene šalice koja mi je bila obavezna družica u ranim obilascima mojim ciglenim puteljcima…ali što se može drugo nego prisjećati se.
Baka Cimi i mali Dado odobrili su mi (nerado) dopust od dva radna dana, a Cimi se pridružila u neradnu subotu i nedjelju.
Kao što sam i očekivao dočekalo me masu posla kojega je trebalo obaviti već ranije, ali nije bilo moguće, a kada je bilo moguće (vikendima) padala je kiša.

Da dugo vremena nismo bili ovdje svjedoče i paučine.

 Sve je zaraslo u travu koja je mjestimice dosezala za malo do struka.

 Usprkos obimnom poslu koji se obavljao pogled i dušu su neprestano milovale Cimine ljepotice koje nam očito nisu zamjerile rijetke dolaske. 

Zahvaljujem im i stoga razloga pokazujem ih i vama.

otmjena klasika

ekstravagantna zebra

ekscentrični idividualisti rododendroni

Eden Rose

zovem se Graham Thomas

autohtone Croljepotice, prave se važne i nedužno nam plaze jezike

mirisni zavodnik pajasmin

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 01:02
Poslovi obavljeni, kosidba izvršena i u izvjesnoj mjeri uspostavljena je urednost okoliša.


…mene nitko ne ferma i nastradam kod svake kosidbe, ali ako malo bolje pogledate ima i ja svog šarma.


 


 


Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 10:41

Tu je uvijek raj bez obzira na malo paučine i malo višu travu  Wink.
Nije mi jasno kad si to radil - kaj kod tebe ne pada kiša i ne puše orkanski vjetar ?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 13:21
Volim ovdje navratiti ne samo zbog prekrasne prirode i ambijenta već i prelijepih tekstova. Najljepši cvjetak mi je David s prekrasnim okicama kojima istražuje svijet oko sebe.

Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2014 u 22:29
Originalno poslano od člana <b>Anastazija_</b> Anastazija_ napisao:


...Nije mi jasno kad si to radil - kaj kod tebe ne pada kiša i ne puše orkanski vjetar ?

...pada, pada i jako puše, ali nije bilo takvo vrijeme prošlog vikenda kad sam kosio. Naprotiv, bilo je ugodno za radit. Najavljuje se uskoro promjena na ljetni ugođaj. To čekam jer ovo je deprimirajuće, pogotovo kad vidim što se događa u Slavoniji, Bosni pa i u Srbiji. Jadni ljudi!

Originalno poslano od člana <b>lana2</b> lana2 napisao:

Volim ovdje navratiti ne samo zbog prekrasne prirode i ambijenta već i prelijepih tekstova. Najljepši cvjetak mi je David s prekrasnim okicama kojima istražuje svijet oko sebe.

...baš je ta prekrasna priroda najbolja inspiracija za tekstove.Hug
Naš David bi se trebao zvati Znatiželjko jer je zaista istraživač svijeta oko sebe. U prošloj radnoj akciji nije mogao biti sa nama iako obožava doći ovamo u prirodu. Kako to nije  moguće često, Baka Cimi mu je zato malo okruženje prirodom omogućila na našem balkonu. Okružen je predivnim orhidejama, a od nedavno ima i svoje vlastite "jagde". Inaće uopće nema problem sa izgovorom slova O, ali jagode su za njega "jagde". Prati ih kako rastu i crvene, miluje ih i nestrpljivo čeka da sa bakom odreže onu koja je došla na red da se pojede.



...jel zrela ?


...a jel fina ?


Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2014 u 09:22
Originalno poslano od člana Inox Inox napisao:

... Taj mali, mirišljavi (ne baš uvijek, ali nije bad) bucmasti, mekani i topli čovjek okružen je nekom svojom posebnom aurom unutar čije ugode Cimi i ja kada smo sa njime, uživamo njegovu radost, čistoću, nedužnost i zračeću pozitivu. Izvan te aure pulsira jedan drugačiji, grubi, beskrupulozni makrokozmos. ...

O Bože moj, slatkog li djeteta! I koliko samo ljubavi i nježnosti proistječe iz tvojih riječi! 
Ove sam citirala zato jer je u njima slikovito izrečen smisao svega što činimo, doživljavamo i što nas okružuje. I to je razlog zašto često posjećujem tvoju temu. Uz majstorski oblikovan vrt, predivno cvijeće i tvoje slikovito opisivanje ljubavi prema unuku, osjećam toliko pozitive da me ona nadahnjuje za sve napore koji mi predstoje. Hvala ti na tome i veeeelika pusa Davidu!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.