Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 12:43
svaka cast maredm.i za obim radova,izbor motiva i izvedbu...nekoliko puta sam sve pregledala i nisam se mogla odluciti jer je sve lijepo na svoj nacin...bravo curo.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 13:18
sve pregledala!super su ,preslatke su s tim nježnim motivima,bila ti vrijedna bogme a sve nama te nema!!!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 18:17
meštre od kutija, jednostavno sam ostala pafsmile79
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 08:26
Maredelmare šta drugo reći nego prekrasno, a ona sa paunom i ja bi neku takvu prekrasna je salveta, odakle ti imaš li koju viška? I druge su predivne, ma ne znaš koja je lipša od koje. I ja san ti iz Šibenika.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 08:54
Maredelmare Tila san te pitati jednu stvar (jednu ja svako malo pa jednu po jednu) od kad upotrebljavan zamjensku akrilnu - fasadnu boju kad opituran neki predmet npr. tacnu ne mogu dobiti stari štih šmirgl papirom one crte kao kad opituran sa original akrilnim bojama, jer kad šmirglam samo mi se praši boja a strugotine nikako dobiti i to me strašno ljuti, šta da napravin kako??????????smile226
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:29
Sanjo, pauna i još neke salvete smo naručivale prijateljica i ja iz Perlice u ZG-u
A kako su jako "jeftine" dijelile smo. Izbor je zaista velik-ne znam di je veći nego tu.
Ima i Art shop u Splitu, nađe se kod njih dosta salveta, al su povoljniji.
Za ono šmirglanje-vidila sam ja tvoje pitanje, al nisam nikad tako pokušavala pa ti nisam odgovorila.
Ja bi znala ostacima boje na spužvici, potegnit da ostanu crtice ka da je staro.
Mislim da sam jednom brusnim papirom "obradila" cijelu kutiju, jer mi se nije sviđala, i pošteno se naprašila.
Pošto ti je već ofarbano, ne znam bi li ti ovo sa spužvicom što sam ja radila odgovaralo-pošto je vć ofarbano-nemaš šta izgubit. To bude skoro suva spužvica, nikako ne smi bit puno boje na njoj, tako sam bila postarala jednu sa jedrenjakom (na 25.strani moje galerije...valjda), ako misliš na nešto takvo.
Hvala svoj ekipi na pohvalama!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 14:54
Maredelmare radila san ja shabby ali sa akrilnim original bojama i super bez problema, ali sa fasadnim teško nemoš ništa samo prašina prašina, ali ću probati ovo kako kaže jani ispod proći sa voskom. Mislin da je to dobra ideja. To šta ti kažeš sa skoro suvon spužvicon probala san nije loše ali nije to to. Vidi ti mene šta ja govorin ka neki stari znalac ha ha ha.  Ali hvala na opširnom izlaganju.smile55
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:14
Nema veze što nisi dugogodišnji znalac- znaju noviji prešišati dugogodišnje svojim radovima:))))
Za vosak, znam da on standardno ide na tamnu boju, pa se šara voskom, pa onda svijetla boja i onda se brusi.
Al na gotovo vosak...to nisam znala, morala bi pročitat to što je jani napisala-čovjek uči svaki dan
..usput...moje ti je izlaganje uvik opširno
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 18:13
maq da spava,radi.Radovi ssu ti super , ja dobila salvetu s paunom , a ti me preteče.Nagdje sam pobrla virozi i dobro me je stresla.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 23:21
Ajmeee....nisam valjda napravila pomutnju..... ja sam rekla da se nešto radi s voskom ali nisam znala točno kako.... Sada vidim da si ti napisala onako kako sam negdje čitala, nisam mislila vosak na gotovo....Sorry ako sam nekoga zbunila svojim postomsmile68
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:43
Ja znam malo pobrusiti sa vlažnim vodobrusnim papirom pa se ne praši.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 09:20
Maredelmare vjerojatno san ili ja krivo objasnila ili ti krivo razumila. Ma ja san skužila da se vosak stavi na tamnu podlogu, a poviše svitla i onda kad se osuši onda se brusi šmirglon. Oprosti na zbrci.smile58  Kiki nisan ni znala da postoji vodobrusni papir di se taj nabavi jel isto u boje i lakovi?
pa mi smo stvarno piturska zadruga.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 09:19

Gledala sam tvoju galeriju. Ti i ja stvarno imamo sličan izbor motiva. Jedno pitanje. Je li onaj blog "Mare" tvoj ili od nekog drugog?

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 22:28
ludilo ženo,i mogu ti reči na napreduješ i u foto tehnici,vidjela sam i neke uživo i vidim da ti i slikanje ide!prije pet minuta sam bila i nisam mogla vidjeti slike,neznam iz kojeg razloga.dobra si ,dobra! -evo ti ruže dok ti ne zakorjenim magnoliju!
Na vrh
Lily_storm View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily_storm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 15:20
Ma prekrasno!   
Nisam još pregledala sve radove jer nestrpljivo moram iskomentirati da je ona kutija koja ima ženski lik sa desne strane pravo malo remek djelo po mojoj prosudbi. Zbilja predivno!
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 22:27
Ušla u tvoju galeriju i nikako izać.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2011 u 23:22
Mare pozdrav, kako nema novih slika ajmo na
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 17:17
pa gdje nestadose slike
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 23:19
Već dugo nema novih slika. Imaš problema s inspiracijom ili si ih lijena poslikati. U svakom slučaju - NA POSAO!
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 11:42
Mnostvo vrhunskih radova, meni kao totalnoj pocetnici sve ovo daje motiva da napredujem, jer su radovi zbilja inspirirajuci. Mareeee ... vrati se sa jos radova!
Love is all you need!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 252627
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.