Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 55>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 10:36
Hvala Anđelka!Ja stvarno mrzim raditi po narudžbi ali kad se mora za bar materijal refundirat,radije stavim sve što imam pa kažem izaberi što ti se sviđa!Ove tanjuriće sam kupovala u Keruma,bili su nešto malo oko20 kuna šest komada a zadnje sam kupila u Tomija na sniženju-kutija od 6 komada šest kuna!Inače piše:tanjurić fi139mm,proizvodnjaTurska,uvoznikNarodni trg.lanac d.o.o.Zagreb Slav.avenija 17 tel 01 2921 788,možžda možeš preko njih,jako su praktični ali sam ih skoro potrošila.Oni su četvrtasiti 13x13 aveliki tanjur nije u kompletu s njima,on je vel 24x24
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 11:00
Slavica, ti mene oduševljavaš, tako mi je drago da dijeliš svoje radove s nama Big%20smile
Ježić me oborio s nogu, savršeno oblikovan i špenadlice umjesto iglica su vrh vrhova, ove obične baš pašu Thumbs%20Up
Sad ja već imam ideju napraviti takav krojački jastučić za iglice i špenadlice, fenomenalno...
 
A indijski set je predivan, jedan tanjurić ljepši od drugog,
baš si s tim slikama i doradom ulovila onaj bollywoodski štih...
I veličina i oblik tanjurića je super i još bagatela Shocked
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 11:07
Ako si pročitala,draga Kami,ti si mi bila inspiracija-znaš onu pjesmu...ti si moja inspiracija..a možda ti se i štucalo dok sam radila!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 12:02
Slavice,odusevljena sam ,jezic ko med,a tanjiiiiiri,prekrasni,prekrasni,prekrasni.smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 12:34
slavice odusevila si me sa indijskim setom,kako su samo dobri motivi,mraksmile93smile141
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:05
Originalno poslano od člana Slavica 08 Slavica 08 napisao:

Ako si pročitala,draga Kami,ti si mi bila inspiracija-znaš onu pjesmu...ti si moja inspiracija..a možda ti se i štucalo dok sam radila!
 
Pročitala sam, makar mi je u brzopoteznom prvom čitanju to promaklo Tongue Štucalo mi se nekidan navečer Embarrassed
Ali ono o cvjetanju bademovih cvjetova me osvojilo Shocked
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:18
znaš Kami oduševljavaju me ti cvjetići bez obzira čiji bili,jeli trešnja ili bademi!AKO TI NIJE PROBLEM MOLIM TE šemicu da motam papiriće i te ljepotančiće!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:18
indijski set je fantastičan!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:23
Hvala vam curice moje,meni draži ježić nego set!smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:11

po šumi širom bez staze puta ježurko ježić povazdan luta........jež je odličan smile72

set s indijskim motivima si jako lijepo sredila,sviđa mi se dorada oko printeva ali to jednostavno nisu moji motivi.........smile75
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:36
jako lijepo napravljen set, izgleda fenomenalno... ali najjepši tanjuric mi je s onom tetom zagledanom u daljinu Clap... jek to rizin papir ispod ili?
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 16:04
Ajme al si bila vrijedna, cestitam smile141smile73
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 16:38
Lluvia-prvo sam zaljepila onu finu jednoslojnu japansku salvetu s motivom bambuse a onda print i dobila to što vidiš!                                                        Hvala moje curice!smile79                  

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:06
Znam ja da si ti daleko od ljenčarenja, al morala sam te malo zezat kako ti je jedna stranica u galeriji samo sa postovima, ni jedan rad na njoj.Ne volim ni ja zadane teme-meni jedna žena tražila "nešto kao slika, za na zid..dimenzija oko 40x20cm..onako boja breskve i narančasta..dva komada...može i cviće bit.."..a ne znam baš ženu, pa ti sad pogodi šta bi se njoj svidilo... Najjače mi je kad si napisala da je za 15-20 minuta sve bilo gotovo, tipična ti-zvrk!Kad sam vidila ježa, pomislila sam: a je ima idejaaaa!!!!! Al, set Indija mi je odličan, znaš da ja volim tvoje miksanje.Nakon dužeg razmatranja i promišljanja, favorizirala sam tanjure 1,3,5 i 7...smi li se više od jednog favorizirat?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:40
Slavice oči su mi skoro ostale na ovom tvome indijskom setu. Niti ja nisam ljubitelj Indije,  ali ovo kada sam vidjela, e baš sam uživala. Super sve, od motiva, urednosti, do dorade...odlično!!!
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:06
Ni ja nisam ljubitelj istočnjačkih motiva, ali sada mijenjam mišljenje.
Tanjuri su mi prekrasni, čim sam ih vidjela u Pećnici, odmah sam išla pogledati objašnjenja koja si dala.
Predivni su mi.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 22:20
A ja opet kao papiga,india je možda dobra ali je nužno zlo ali moj jež je izašao iz moje duše(zato je tako bodljikav) i draž mi je od orienta a njega nitko neće da spomene!Ipak -HVALA CURICE MOJE!EVO VAMsmile79
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 23:35
tanjuri su divni,super napravljeni,ali ježić je preeeedivan!oduševio me i nasmijao.predobar je!smile94
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 00:12
hvala ti Prila,konačno neko bacio pogled na malog jadnika,svi se uzvrtili oko tanjura( pa da bar na njima ima štogod za pojest )smile78a on jadničak šuti i pati!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 15:53
Indija na tvoj način .............fantastična toliko si to dobro doradila fenomenalno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.