Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 55>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 20:35
slave odlicni radovi,tanjur za mladence mi je famozan od ideje do izvedbe..smile141
p.s. kolko trazis da otkrijes ducan sa kutijicama?placam u suhom zlatuLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 22:38
predobri radovi, a tanjur za mladence odličan,ideja fantastičnasmile94
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 00:24
Hvala Piramida,hvala Anđelka,hvala Kaća,hvala Prila!Vaše pohvale su došle ko melem na ranu!Kada mi vi majstorice kažete da je dobro-srce mi je veliko,veliko!Ipak ja nemam toliko puno iskustva,znam da ima grešaka ali na njima se i uči!
Kaća,sve za tebe!Zadnje sam kupila ovdje na parkiralištu ispod općine sa lijeve strane odmah iza kafića ali ove su velike,ne znam kakve ti trebaš.Inače sam kupovala na Mejašima,sad neznam imali ih,kupovala sam u Primi 3 (eurottrejd).Imam neke zalihe u kući pa nisam išla ali ako naletim-javim ti! Ja sam ovdje u centru (Tolstojeva,iznad Realke)pa često njuškam po trgovinama-normalno ne parfumerijama nego "ovim našim",pa neću valjda gledati cipele!Kud god da krenem eto ti mene sa salvetama i kojekakvim kutijama!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 11:23
Zaboravila sam odgovoriti Piramidi!Tanju je 27x27 cm i proziran pa sam ga radila sa donje strane.Prvo motive,krakelle-medium(marabu),malo izmješala svjetlije boje,većinom plave i bež a zatim stavila tamnu.Pukotine istina nisu kao kod dvokomponentnog ali su ipak zadovoljavajuće!I to je to!
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 16:59
svaka čast slavice. svi radovi su mi prekrasni ne mogu se odlučiti sve ljepše od ljepšeg. pitam se kad stignete sve to?! svaka čast
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 19:42
Hvala Tatjana,ma sve se stigne kad se ima volje an još da je Split bolje opskrbljen ovim stvarčicama koje nama trebaju bilo bi još bolje.čitam ovdje  sa čim sve cure rade i za većinu stvari uopće ne znam o čemu govore jer ovdje na žalost nema se što kupiti!Ma svejedno se nekako snalazimo!
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:04
isto tako ti je i sa mnom.ja živim u jednom malome selu blizu križevaca i kod nas isto tako nema ničega za kupiti, ali povremeno si priuštim odlazak u zgb i skromno uživam u blagodatima.tako sam neki dan bila i kupila si onaj famozni 2k jedva sam čekala da dođem doma i probam. no kažu da se prvi mačići bacvaju u vodu tako i ja, iako sam pregledala postove o 2k nije mi uspjelo nikako. baš sam tužna.moram otkriti u čemu je stvar. ali ima kod nas u kž jedan dućan u kojem ima jeftinih drvenih kutijica i ostalih drvenih stvari za kuhinju tipa podložaka, daščica za kupiti, ako želiš mogu ti pogledat poslikat i poslat sa cijenama
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:40
Radovi su prelijepi....Clap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 21:01
Hvala Danci ,oni su u stvarnosti ljepši jer nemam nekakav osobito dobar
aparat a sve što slikam -  slikam prije lakiranja jer mi blešti kad je lakirano.
Tatjana to bi bilo super,dogovorit ćemo se!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 23:16



























Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 23:29
Evo još malo mojih radova koje sam slikala a nisam stavila.Obožavam đurđice pa je tako nastala ova slika(na platnu) i jaje,to je moj zadnji rad.Kutiju za konce sam napravila među prvima,slika sa Isusom je isto raniji rad.Mala noćna lampica je bila vlasništvo moje svekrve ,stara je bar trideset godina a ja sam je sad malo pomladila sa cvjetićima.Posljedni je tanjur koji sam napravila kćerkinoj prijateljici za njeno vjenčanje-isti sistem:print slike savjenčanja itd.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 01:20
Slave, Slave, ti si zmaj od žene! Odma sam snimila đurđice, onaj vrč, a kutija za konce..itd.zmaj od žene!
Ovo nisam vidila uživo, ali za one prije, i sva ona čuda šta sam vidila kod tebe-istina je da uživo itgledaju još puno bolje. Ovo ću morat vidit isto uživo...ohhh, đurđice. Mene je uvik fasciniralo tvoje slaganje svega i svačega na neki tanjur, vrč, bilo šta..uvik se promislim "ma kako ti samo padne na pamet?!" Za one koji je ne znaju, naša Slave je sitna žena s vrlo krupnom, oću reć, ogromnom energijom i pravi je zvrk-ko raketa! E sitila sam se jednog rada koji si napravila brzinom munje, kad si meni išla pokazat nešto kako se radi, kao "ovo je za probu" i ja mislila sad će to u smeće, a ona ga pretvori u savršen uradak! Ja sam tebi uvijek zahvalna za tvoju volju da sve, ali baš sve, što znaš podijeliš s drugima i u tome daješ svoj maximum, da imaš neku školu-svi bi ti đaci bili odlikaši!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 07:51
pregledala sam jutros tvoje radove..l. odišu maštovitošću... samo tako naprijed... čekamo nastavak...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 08:41
smile55
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:14
hvala Nataša,hvala Anđelka!Ima još radova ,staviću ih ovih dana a i neki radovi su u toku!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:27
Zaboravila sam Mare na tebe a joj meni!Moš mislit škole-ja učiteljica na bančić a ti Mare u zadnju klupu!
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2010 u 14:36
smile141
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 08:23
hvala Danci,trudim se da napravim što bolje sa skromnim materijalima koji su mi na raspolaganju.Zavidim vama koji živite u Zagrebu i imate toliko trgovina na raspolaganju!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 21:06
Izvrsno Slavice,svestrana si!!!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 21:10

















Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.