Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 52535455>
Korisnik
Poruka
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 14:26
Kao i uvijek , lijepo, uredno i drugačije,(svječica u uređenoj staklenoj čaši)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 19:14
nisam stigla ništa napisati jer sam jurila na posao.ovo je djelić radova koje pripremam za Kaštelansko ljeto.čaša pretvorena u svječnjak rađana je frostom i bojama za staklo a "grane" su rađena od struktur paste ,školjki i kamenčiča iz mora.neka mi moderatori foruma oproste,znam da nije mjesto ali htjela sam vam pokazati moju ljepoticu ,rad na staklu.to inače nije moj fah ali magarčić,ona i jedan jedrenjak kojeg još nisam napravila uvukli su mi se pod kožu od kad sam ih vidjela!nisam baš neki stručnjak ali sam zadovoljna napravljenim!Mumice,Nado-veliko hvala!smile79
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 22:37
morski motivi su me oborili,vidi se da sam na kopnu jos nista nisam sa njima radila ali gledajuci tvoje radove dodje mi da se i ja iskusam.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2011 u 23:48
Sve je izvrsno ali su mi ipak kovčežići i boce s maslinama najljepši radovi.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 11:59
Slavica,ja i nasa nada-m sudjelujemo u izlozbi ručnih radova u Kaštel Starom u kući Ćipiko. Bilo je ljepo otvaranje a izlozba će trajati sljedeća 2 mjeseca. O izložbi pišu i kaštelanska panorama i portal grada kaštela

a sve mozete pročitati ovde

http://www.kastela.org/content/view/14451/2/

prošli vikend 29-30.6. smo također bili u Kašel Lukšiću na sajmu

http://kastelanska-panorama.com/vijesti/kastela/zapocela-nostalgija-izlagaci-i-standovi-okupirali-srediste-kastel-luksica/

ovo je sa otvaranja a ja sam ona kratke kose u crnoj majci pokraj gospodina Željka

http://www.kastela.org/content/view/14401/2/

a navečer je bila modna revija(zatvarnje sajma)


http://www.kastela.org/content/view/14405/2/

pa pogledajte...
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 12:23
Hvala Rose na obavjesti!pogledat ću i ja!nisam do sad našla ni stigla!vidimo se!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 15:54
Baš si me obradovala, što si stavila na forum o izložbi u Kaštelu i mene kontinentalku uz vas domaće spomenula, dođe mi sjednem na prvi autobus i dođem i sve vas zagrlim, a ponajviše MM jer bez nje ni mene tamo nebi bilo.Vidjela sam lijepo postavljen štand i među vama moje radove što me veseli i zapravo me cijela situacija ganula do suza, no neću sada detaljizirati i zahvaljivati onima kojima trebam,oni će se prepoznati.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 18:49
ne brini Nado,stisnuli mi tebe između nas i čuvamo te!radovi su u stvarnosti još ljepši nego na slikama,divila sam im se ovdje a sad imam priliku da im se divim i uživo i da ih pipnem da ne mislim da sanjam!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 19:30
Hvala ti Slavice, zaista ste prave prijateljice, neću moći da vam se dostojno zahvalim za ovo što ćinite za mene.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 12:48



.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 12:52
da ne mislite da ništa ne radim,radim ali odnesem na izložbu a zaboravim poslikati!evo,slika je na staklu,ljepša je uživo-ja sam zadovoljna sa njom,ovdje mi se baš i ne sviđa.boca je prije rađena ali sam zaboravila da ju stavim!smile79
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 14:58
slika na staklu je prekrasnasmile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 15:42
predivna slika, jeli salveta ili neka druga tehnikasmile79
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2011 u 22:42
napravila sam dosta toga i morat ću slikati na štandu!hvala vam,slika je na staklu rađena akrilnim bojama i bojama za staklo,u tom tonu sam prebojala i okvir dok je boca kombinacija salveta i isto mog mrljanja oliti mog slikanja!
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2011 u 07:39
Kao i uvijek
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 08:47
Slavo sve je prekrasno ali slika posebno
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 17:49
Evo, ja većinom odsutna odavde
Slavičine radove sam vidila uživo i komentirala već tako.
Nado, paze se tvoje stvari-Slavica ih pazi kao svoje.
Sve joj se sviđa, a lampa najviše-jel tako Slave?
Uff, pišem komentar i Nadi u Slavičinoj galeriji, al neće Slave zamjerit, dobra je ona,-al, gore je već spomenuto pa sam se nadovezala
Ad, neću više.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 22:49
Hvala Vam svima koje pazite moje stvari ,što ste me pohvalile, i što vam se sviđaju.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 23:00
Opet boca i opet posebna. Čestitke i za sliku.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2011 u 23:18







.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 52535455>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.