Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRODAJA cvijeća, biljaka, sjemena, i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


PRODAJA cvijeća, biljaka, sjemena, i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
Korisnik
Poruka
floramia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floramia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2011 u 17:35
Chamaecyparis Boulevard, mijenja boju ovisno o godišnjem dobu
-podnosi niske temperature (kontinentalne zime)
-raste sporo i nema posebnih zahtjeva
-star je 11 godina , visina 2,40m
-idealan za veći prostor
-naraste 3-5 m
-cijena: 200 kn


- mjesto : Koprivnica
-prijevoz i vađenje biljke - vaš/e.

Link za sliku:

http://www.njuskalo.hr/sjeme-sadnice/chamaecyparis-boulevard-pjegavi-pacempres-oglas-3248687


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 01:20
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Prodajem dvije godine stare sadnice hibiscusa coccineusa (texas star), crveni. Ovaj hibiskus zimi odumire do zemlje, podnosi temperature ispod nule i kontinentalnu klimu. U proljece krece ponovo mladim izdancima. Moje su sadnice sada u fazi kretanja, sa oko 10-20 cm visokim izdancima. Cijena je 40 kn po sadnici. Transport postom, oko 25 kn. Placanje pouzecem ili po dogovoru.
Slika cvijeta:
 
Uploaded with [URL=http://imageshack
 
 
Da li je još uvijek ovo na prodaju ili je već prodano???
 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
ciklama82 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ciklama82 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 07:32
Potrebno mi je sjeme macine trave ili već gotova biljka.
poruke na vesnamarjanov123@yahoo.com
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2011 u 17:55
Prodajem-oleander-rozi-šatirani-visina 1m,lijepo oblikovani grm u pitaru od 20 l,ne šaljem poštom.
               -Bauhinia-bijela,klijanci ovogodišnji-visine 30cm,ne šaljem poštom
               -Trachycarpus fortunei-kineska žumara,pedalj debla,u pitarima od 10 l,ni njih ne šaljem poštom
               -Patuljasti šipak-nar-mogranj,visine 15-ak cm.
               -Hibiscus coccineus,visine 15-ak cm
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 15:25
Trava, imas li sliku te bijele bauhinije? JE li cvjetala kod tebe?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 15:25
Bebolina, imam jos coccineusa, ako te jos zanima ta biljka.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 20:04
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Prodajem mlade sadnice Erithrina Crista Galli, 20-25 cm visoke, cijena 50 kn plus transport.
Slika procvale Erithrine:
Uploaded with ImageShack.us
molila bih Ninu da mi odgovori dali je normalno da je lišće opalo ili sam ju upropastila Cry
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 20:37
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Bebolina, imam jos coccineusa, ako te jos zanima ta biljka.
Hvala draga na ponudi, već je crveni i bijeli našao svoje mjesto u mojoj đungliThumbs%20Up zajedno s vignom
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 05:59
Enrikova nona,
Mislim da je jos nisi upropastila, jer stabljika ne izgleda trula.
Erithryna normalno odbacuje lisce u jesen, to je listopadna biljka, samo sto je jos mislim prerano da po toj osnovi izgubi lisce.  Lisce moze otpasti i od mnogo zalijevanja, i od crvenog pauka.
Napisi mi koja si klima, gdje je drzis, kako je zalijevas, i kako je islo to odbacivanje lisca, postepeno ili naglo, je li zutilo, odakle je zutilo, itd, pa cu ti onda moci mozda reci vise.
Moje erithirine (takve kao ta) polako odbacuju donje listove, ali gornje jos imaju, i jos na vrhu polako rastu. To je njihova priprema za jesen. Velika erithirna jos je sva u liscu, i ne pokazuje da se sprema za jesen.
 
U svakom slucaju, tvoja jos nije mrtva, jer joj je stabljika ziva. MEdjutim, sada tako bez lisca treba jako malo vode, zato je zalijevaj samo kad se zemlja dobro, dobro posusi, tako da kad dignes posudu osjetis da je ona skroz lagana. Ja bih takodjer izvadila sve iz zemlje, i pogledala kako je korijen, i da li ima miris na trulez. Ako ima, onda je stanje tesko, javi ako je pa cu ti reci sta bi mogla pokusati.
No mozda je ipak samo jesen...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 06:01
A, Bebolina, ta si! A jel ti vigna pravi pupoljke? Moja poludjela ove godine, stotine, na svakom mjestu gdje ide list ima i cvijet, ali uglavnom na vrhovima grana.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 08:55
hvala Nina na brzom odgovoru čitala sam da je ona listopadna , mislim da sam ju previše zalijevala lišće joj je žutilo od samog poćetka i opadalo jedan po jedan , probala sam ju izvadit i promjenila sam zemlju koja je bila mokra korjen i stabljika su živi ali nema one sitne korjenčiće od tada slabo zalijevam nadam se da će opstati smile85
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 15:04
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

A, Bebolina, ta si! A jel ti vigna pravi pupoljke? Moja poludjela ove godine, stotine, na svakom mjestu gdje ide list ima i cvijet, ali uglavnom na vrhovima grana.
Jesam, jesam, ja sam ta!LOL 
Obzirom na vrijeme koje je sad moja vignaSmile provela na putu, dobro se oporavlja i zaista je lijepa curaEmbarrassed Ako nastavi ovim tempom, uskoro bi me mogla obradovati s ponekim cvjetomClap

 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
marino15 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 17 Rujan 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marino15 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2011 u 18:32
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0&0&0"> < ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0&0&0">   Prodajem sjeme lubenica iz zadarskog zaleđa sorta je stara preko 100 godina,jako malo ljudi ima tkavih lubenica.1 sjeme=1kn.

lubenica bude jako tamno zelena i nama nikakvh crta po sebi kao one kupovne. za sve informacije obratite se na pp

primjer



Uploaded with ImageShack.us
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0&0&0">
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 16:20
Bebolina, to jeste pupoljak.
KOd mene uvijek cvate u jesen, ali sam vidjela kod Bromelije i Visnje svu u cvatu sredinom kolovoza. Klima ili njega, ne znam.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 19:05
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Bebolina, to jeste pupoljak.
KOd mene uvijek cvate u jesen, ali sam vidjela kod Bromelije i Visnje svu u cvatu sredinom kolovoza. Klima ili njega, ne znam.
Baš se veselimWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 16:09
prodajem broseve ,lancice,narukvice sa motivima rucno rađene cipke ,kao i svu ostalu cipku po naruđbi ,moze i cipka na metre ,za odjevne predmete ,ukosnice,nausnice, moje radove mozete vidjeti također i u galeriji rucnih radova,cijene su od 30 kn pa na dalje ovis o predmetu .Zainteresirani mi se mogu javiti na pp brosevi%20i%20lancici
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 22:13
Prodajem sjeme adenijuma za 25 kn 10 sjemenki + poštarina 4kn...ako ima zainteresiranih javite se na pp
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 15:23
Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

Prodajem sjeme adenijuma za 25 kn 10 sjemenki + poštarina 4kn...ako ima zainteresiranih javite se na pp
Odlično sjemeThumbs%20Up
Klijavost 100%Clap

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 16:42
Pa nije valjda za 2 i pol dana već niklo??!!         smile93
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 17:22

Nevjerovatno kako brzo to sjeme niće.

Navečer ga stavim u termosicu s mlakom vodomLOL ujutro ga poslažem na vlažnu zemlju, samo malo prstom pritisnem, pokrijem folijom i stavim na sunce. Navečer su već bebaći vidljiviThumbs%20Up
Bitno je sjeme ne zakopati pod sloj zemlje, jer tad zagnjili i ništa od te raskoši.
Evo, mala caka, koja zlata vrijediWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.