Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sarita - upoznavanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sarita - upoznavanje

 Odgovori Odgovori Stranica  123 172>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sarita - upoznavanje
    Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 20:58
Evo da se i ja predstavim sa par mojih radova .
Sa salvetama se bavim mjesec i po dana i puno sam toga naucila na ovome forumu. Bas bih volila da cujem sta vi mislite drage moje tete salvete :)














Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:09

dobro nam došlasmile73

za nekoga s tako malo salvetnog staža imaš prekrasne radove!
samo tako nastavi i želim ti ugodno druženje s nama.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:44
Hvala Anastazija, momentalno sam u inozemstvu , nabavila sam novih salveta i javljam se ubrzo sa novim radovima .

smile99
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 21:56
Dobro nam došla Sarita ...potpisujem Anastaziju i mislim da imaš savršene radove s obzirom na kratkoću "staža", a posebno me oduševila slika Djevojke sa bisernom naušnicom i način kako si uredila svjetiljku....preeeeeedivno i unaprijed se veselim novim radovima Bravo!Bravo!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:05
Dobro nam došla Sarita....i dugo tipkala sa nama.
Radovi su odlični. Kažeš mjesec dana....bravo draga.
kakvi će tek idući biti kad su ovi tako dobri. Meni su se svidjele boce...jedva čekam nastavak ...tvoje galerije.smile55
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 22:21
dobro nam došla smile73
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 23:38
DOBRO DOŠLA

mislim da su cure sve rekle slazem se u potpunosti
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 00:21
Ne mogu vjerovat! Sa tako malo "staža" napraviti takve predivne radove!
Stvarno si prirodno nadarena...dobro nam došla i samo naprijed,misli da ćemo se nagledati lijepih radova!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 07:53
Mjesec dana!!! ... ma salis se?
Prekrasno Clap
I da ne zaboravim -  dobrodosla Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 10:33
hvala svima na podrsci.  moja prijateljica koja je takodje na ovom forumu mi je odrzala kratki tecaj (2 sata)o decoupage tehnici ,zacas sam skuzila .
ovom prilikom joj se iskreno zahvaljujem sto mi je dala temelj za ovaj
divan i koristan hoby.Naravno,puno sam od vas sviju naucila i jos trebam uciti i sreca je da vas imam,sve ste divne,nesebicne u savjetima i pohvalama.
Momentalno sam u Jeruzalemu i samo trazim prodavnice za hobistiku ima svasta i muka mi sto avionom ne mogu svasta nesto ponijeti ali bice salveta bar one nisu teske.Cim dodjem kuci u Mostar idem u nove decoupage pobjede a onda vam se javim sa novim uradcima.
lluvia ne salim se i sama sam se cudila kako mi je sve to brzo poslo od ruke,Doduse u mojoj uzoj familiji svi se bavimo necim(sestre slikaju)
Hvala svima i na dobrodoslici.Heart


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 11:03
Ove prve dvije visoke boce su mi maestralne, jednostavno posloženo, a vrhunski dojam...
I oko lampe si se potrudila dosta, samo svjetlo pojača "kolažni" dojam, što čak ne mora biti loše...
Što se tiče čajnika, uz te motive bi odlično išlo malo sjenčanja u tonovima, tu su sestre očito iskusne pa nek te inspiriraju Smile
Jedini po meni "bitni" savjeti za usavršavanje: probaj čupkati salvete umjesto rezanja (i ja sam se tome odupirala, ali lakše se prijelazi sakriju)
i probaj slagati motive da ti nisu dva ista detalja sa salvete identično složeni jedan do drugog, djelovat će prirodnije ako ih drukčije razmjestiš Wink
Djevojka s bisernom naušnicom super ukomponirana s crackleom, baš me zaintrigirala...
Sve u svemu, i ti si jedna nadarena "početnica" Clap

Ajme, Jeruzalem, sveti grad, nepoznate salvete...Shocked
Dobro nam došla i nemoj više spominjati da si u inozemstvu, odmah se svi polakomimo kaj buš si kupila pa da proslijediš i nama koji duplić LOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 23:36
dobro nam došla bananice.....i više nego odlični radovi za jednu "početnicu".......Clap
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 01:50
dobrodošla, radovi su krasni, čajnik mi je poseban!!!!!
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:44
Dobro došlasmile99!
Radovi su ti prekrasni i uopće ne izgledaju početnički.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 14:58
Dpbro došla smile73! Imaš lijepe radove pa se ne vidi da si baš početnik. Posebno ,i e svođa ona crno bijela boca i lampica! Samo tako dalje!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 18:39
sarita dobro nam dosla i dugo se druzila s namasmile73..djelim misljenje sa curama,radovi su ti odlicni,nimalo pocetnickismile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 19:49
ti si to odlicno naucila...pravi fantasticni radovi....svaka castsmile71
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 15:20
Pozdrav mojoj prijateljici, moram je pohvaliti da je stvarno nadarena učenica.
Konačno si nam se pridružilasmile73!!
 
Kako cure komentiraju tvoj novi hobi?
 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 15:53
drage moje,hvala za pohvale bas te zlatne.
mojoj prijateljici Elzi Bubi koja je "krivac" sto mi se ovaj divan hoby toliko uvukao pod kozu jos jednom hvala/
moje cure odusevljene,obecale su kad god vide neke lijepe salvete ili zgodne predmete,kupit ce mi i na ljeto donijeti.
zavide mi sto imam vremena za hoby.
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 17:29
predivni radovi. ne znam što bi izdvojila lampu ili djevojku sa bisernom naušnicom ili okvir ili..... ma sve
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 172>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.