Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 22:05
prekrasno cure...bas je super...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 08:20
Sve najbolje svima vama i vašim obiteljima!
Želim vam puno zdravlja, veselja i smijeha za blagdane :)
Čestit i blagoslovljen Božić želi vam Marija!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 10:32
sreatan i blagoslovljen bozic,puno zdravlja i srece,vama i vasim obiteljima!!!!!

Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 12:21
Svim dragim prijateljicam sa ovoga foruma i njihovim porodicama zelim srecan Bozic
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 12:44
Sretan i blagoslovljen Božić 
 
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 13:42
Sretan i blagoslovljen Bozic svim kolegama sa foruma zeli Melita
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 14:24
Drage moje, čestit i blagoslovljen Božić vama i vašim obiteljima želim od srca
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 16:30
Od  srca vam želim  Sretan i blagoslovljen Božić!Manger
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 20:21
Neka vam maleni Isus podari obilje svog Božjeg svjetla, mira, i ljubavi....svima Sretan Božić!
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 22:49
Drage moje, zelim vam svima blagoslovljen Bozic, obilje srece, zdravlja i ljubavi uz vase najmilije...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 19:18
Na dobro vam došlo porojenje Isusovo!*
 
 
 
*tradicionalno bračko čestitanje
 
 
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 11:53
 Drage moje ja sam jutros dobila poklon od moga para lule i naprosto sam ostala bez teksta... Jedva cekam da ga Izzy stavi  pa da vidite kako je prekrasan.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 00:13
Draga frezija ...hvala ti na lijepim riječima...dok sam ga radila želja mi je bila da te obradujem i poklonim djelić sebe.
 
Svima ostalima...nadam se da za dobre želje nikad nije kasno.
Čestit i blagoslovljen Božić i puno zdravlja, sreće i ljubavi u Novoj 2010. godini, a sve ostalo će doći samo po sebi.
Pusa. Lula.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:52
                            
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:57
Frezija, premedena i supermaštovita čestitka i nemam pojma od čeg je losić, ali je mrak, moram ga burazu pokazati...
Lula, preodlično iskorištena salveta s viticama, jako svečano djeluje visilica, a ovo mi je jedna od tvojih bolje napravljenih artičoka (ako je to opće moguće) jer djeluje više kao kuglasti češerić, nego artičoka...

Curke, skroz pogođena razmjena kako se meni čini Embarrassed
Izzy, tu trakicu s okvirića ja koristim u stvarnom životu, buš vidla LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:59
Curke, mislim da je ovo bio doista krasan swapić između vas dvije! Posebno sam se otkačila na Frezijinog soba - presladak je! Zapravo, to je sad Lulin sob, hehe... LOL

ČEKAM potvrdu para Kaća - Frida, kolaž čeka i mislim da ćemo s njim i zaključiti ovaj božićni swap! Ako je tko još poslao koji paket, neka se javi, neću biti lijena i ne obraditi slikice, ali samo do Nove molim vas! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:11
Sretan i blagoslovljen Božić svim članovima foruma.
Ja sam danas dobila svoj poklončić od monne-1 i odličan je!
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:12
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Izvještaj nakon roka razmjene... Thumbs%20Up

File - Maslina55 = pripremljen kolaž, čekam potvrdu da su se razmijenile

Kaća43 = poslala sliku svog rada

Lula = poslala sliku svog rada

Duda - Lave = poslala paket, Lollipop ga primila i uslikala

Cure od kojih nemam nikakvih povratnih informacija su: Frida, Piramida, Boki 318, Ivana Mia, Monna (dobro, rekla je poslati paket u ovaj ponedjeljak), Lollipop i Frezija!

Sutra idem doma u Slavoniju no svejedno mi šaljite slikice na mail ili pp, napravit ću kolaže kada se vratim iza vikenda! Pratit ću povremeno forum da vidim jel' radite gluposti! Wink
 
Ja sam svoj poklon poslala prije Božića!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:13
Super! Hoćeš molim te slikati poklon i poslati mi slike na mail ili pp, pričekat ću još Monnu pa da i vaši radovi budu u ovoj galeriji! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 14:16

Ok,evo slikam pa pošaljem!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.