Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:05
joj cure radovi su fantasticni...smile141sve ljepse od ljepseg...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:25
smile120cure svaka cast,radovi su supersmile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 21:56
Prekrasno! Savršeni radovi! Bravo curke!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 22:03
mene svaka nova obavljena razmjena veseli kao da je sve to stiglo na moju adresu. sve je tak lijepo i ne znam šta bi rekla uopće... idem se malo veseliti smile213 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 23:20
Eto i mene. Ja sam Tatjanin paket dobila jučer, ali nisam htila ništa pisati dok ona ne dobije svoj. Najvažnije mi je da joj se poklon sviđa, a i unuki isto kad je tako brzo prisvojila sat Smile I bitno da je sve sretno stiglo, u komadu.
Tatjana, iako smo se čule, ovim putem još jednom želim zahvaliti na predivnim poklonima. Još uvik ih gledam i guštam.
Izzy, kolaž mi se jaaaaaaaakooooo sviđa Thumbs%20Up Super si sve složila.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 23:24
Hvaaaaalaaaa! Embarrassed Jaaako mi se svidio taj starinski crveni papir i sam je po sebi dovoljan pa nisam htjela puno petljati oko okvira i ukrasa - ionako su vaši radovi u centru događanja! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 23:28
Izzy samo mi molim te reci gdje pšronalazis tu mastu za nase radove staviti ovako da jos ljepse izgledaju. Puno hvala.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 23:44
Hahaha! Tatjana, ovaj digital scrapbooking ("kolažiranje") sam sasvim slučajno otkrila prije 2 tjedna tražeći po netu nekakve okvire za slike koje sam htjela iskoristiti u blogu... I onda je sve krenulo jedno s drugim, a kolaži idu sami - vidim papir ili vidim rad i odmah dobijem ideju kako to treba izgledati... Ne znam to objasniti, ista stvar je i sa decoupagom i nakitom, to je kod mene jednostavno tako! Abnormalnost?!? LOL 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 23:48
Mislim da ja jako puno moram uciti i na kompjutoru se snalaziti, ali ideju imam u momentu kad vidim sliku.Potpuno isto mi je kao kod tebe kad vidis nesto radis, ali ja sam ipak malo starija pa mi teze dolazi u glavu.
Laku noc idem u krpice,
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 16:45
Sinoć samo se moja partnerica Kami - origami i ja našle na kavici... Trosatnoj... I još uvijek si nismo rekle sve što smo željele... Uglavnom, sljedeći put ne idemo u isti kafić jer smo bile čudne konobaru! LOL
Obje smo bile oduševljene radovima i činjenicom koliko su različiti - od tehnika pa do boja! Moja prva pomisao je bila "Kako ću te sve boje uskladiti u kolažu?!?!" Šašava ja... Embarrassed
Oduševljena kuglicama koje sam dobila, a sa Kaminim blagoslovom, prijavila sam njena remek - djela na natječaj za najljepšu kuglicu na Hobby Chicu pa glasajte za našu Mariju ovdje http://hobbychic.blogspot.com/
smile126
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 16:46
                           
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:15
ma bravo za sve swap-ovice Big%20smile super su vam radovi smile126
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:18
I bolje ti je da misliš tako! Bit će ovako smile232 ako ne budeš sudjelovala na sljedećem! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:21
ko se boji Izzy još..tri za groš..tri za groš LOL 
ok...oćem oćem Big%20smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:22
jeeee,jupiiiiiiiismile126
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:30
smile55cure, prekrasni radovi
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 17:38

samo 3 sata u kafiću? pih! to je ništa! Wink

predivni radovi! smile55
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 18:10
baš sam se pitala kad ćemo vidjeti swap radove prvoizvučenog para...smile96  mogu si mislit šta si je konobar vrtio po glavi...
jako ste si lijepe darove razmjenile. zavidim vam i na darovima i na druženju...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 19:08
odlicni radovi,bravo cure!!!! super su...a glasala sam za mariju...za sad vodi....Wink
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 19:32
Izzy, to je bilo skoro 4 sata Embarrassed ajme meni...
Znala sam ja da ćeš uspjeti naći finu podlogicu za kolaž, sam ti rekla da idu te boje skupa LOL
Meni je poklon koji sam dobila prepredrag i prepredivan, jedva sam ga ispuštala s ruke i iz ruku...Tongue
A fotkice kuglica-brokatića su tako divne da ako nećete glasati zbog mene, glasajte zbog Izzy što je imala takvu dobru volju i želju prijaviti me Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.