Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
Korisnik
Poruka
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 12:46
drage moje, vaši radovi su prekrasni, a šefica izzy je odradila vrhunski posao. Kami, čestitke na osvojenoj nagradi.
Svima Vam Čestit Božićsmile154
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 15:23
Hvala svima na čestitkama na pobjedi, jedva čekam da mi stigne nagradica Heart
Već drugi put s divljenjem promatram prilin i vallisin swap i skroz ste me ugodno iznenadile jer je sve potpuno drukčije od ostalih što me veseli :)
Heklanci su mi mrak, baš za romantični bor, a ove priline jaslice na crijepu (osim ak sam tak slijepa) baš za pod bor... Isto tako ove zanimljive vezene plavo-lila kuglice uz ove vesele vilenjake mi idu savršeno skupa Big%20smile
I ostali dodaci su divna maštovita dekoracija, djevojke bravo Clap
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 16:17
kami godi tvoja hvala smile79a ja sam bila zabrinuta kako ćete komentirat moje radove jer su skroz drugačiji od ostalih jedino sam čestitku pokušala radit kao dekupaž ali se to na slici ne vidi....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 16:32
draga valliSa, jedino decoupage kaj sam ja napravila je bila vješalica, a i to je bilo linijom manjeg otpora Embarrassed ipak je swap bio predviđen da svatko sam izabere tehniku koja mu najbolje leži ili u kojoj se želi iskušati za poklon, zato su tvoji heklanci i neobične boje veza tako posebni Big%20smile
i ne brini, vidi se da je tvoja divna čestitka zapravo dorađeni motiv božićne zvijezde sa salvete...
svaka čast prili što se od bezbroj tehnika kojima barata uspjela odlučiti što da napravi za swap LOL
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 18:48
Imaš pravo za prilu, ona je stvarno svestrana i ko zaviri malo u njenu svaštaru ima šta vidit, radovi su joj predivni i ja sam oduševljena njenim poklonom Smile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 20:46
valliSa famozni su ona tvoja mala heklana stvorenja. jel to imaš neke šeme za njih? mogu te žicati?
a o prilinoj svestranosti je suvišno išta govoriti...
bravo cure!
 
čestitam slavodobitnici i nagradodobitnici kami! naravno da je dobila i moj glas.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 21:14
bravo cure i vas swap je odlican...super su heklanci...a svaki swap je krasan na svoj nacin  bas je super ovo...malo veselja ..trebamo to cesce raditi...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 00:14
Izvještaj nakon roka razmjene... Thumbs%20Up

File - Maslina55 = pripremljen kolaž, čekam potvrdu da su se razmijenile

Kaća43 = poslala sliku svog rada

Lula = poslala sliku svog rada

Duda - Lave = poslala paket, Lollipop ga primila i uslikala

Cure od kojih nemam nikakvih povratnih informacija su: Frida, Piramida, Boki 318, Ivana Mia, Monna (dobro, rekla je poslati paket u ovaj ponedjeljak), Lollipop i Frezija!

Sutra idem doma u Slavoniju no svejedno mi šaljite slikice na mail ili pp, napravit ću kolaže kada se vratim iza vikenda! Pratit ću povremeno forum da vidim jel' radite gluposti! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 01:06
 Ja sam jako bila zauzeta u skoli ovih dana oko završetka polugodišta, pripremanja božićne priredbe, ukrašavanja školskih prostora, ali poslala sam poklončić svome paru...istina nisam sliku istog slala Izzy jer sam mislila da trebam poslati ono sto dobijem, a to sam dobila danas...kako nisam uopće bila kod kuće ( nastava ujutro, pa u nabavku spize za blagdane, pa kod frizera, pa nazad u školu na priredbu i na kraju na zajedničku večeru) evo sad cu poslati sliku poklona koji me danas dočekao od Kaće43 i koji me oduševio...od veličine paketa koji je stajao nasred sobe kad sam došla doma do sadržaja u njemu...Kaća43 od srca ti hvala, prekrasno je...nadam se da je i moj skromni paketić ( ali od srca) stigao k tebi...Želim ti sretne i blagoslovljene blagdane...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 01:10
Ma nema potrebe za isprikama - nije ovo crne lista! Samo sam željela znati je li netko odustao, zapeo ili tako nešto! Važno je da ste se razmijenile i da je se ok, rok je manje važan! Smile Kaća je slikala svoj rad i poslala mi slike tako da se ne moraš mučiti sa fotkanjem, a nju ću zamoliti da poslika i tvoje! Eto - riješeno! Pusa! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 01:19
evo sad sam poslala sve slike....

  Svim dragim ljudima na ovom forumu želim čestit Božić i sretnu Novu 2010. godinu!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 09:31
I ja se pridružujem dobrim željama za Božić svim ljudima na forumu i sretna vam Nova 2010!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 12:23
Priidruzujem se i ja najtoplijim zeljama za Bozicne
blagdane i puno puno srece u Novoj 2o1 godini vam
zelim.
Izzy pozdravi mi Slavoniju ma gdje da si, i hvala ti jos jednom na trudu koji si za nas napravila, nadam seopet necemu takvom .
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 13:28
Drage moje, želim vam sve najbolje za Božić i Novu godinu! Hugsmile154
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 14:37
Cure moje neka su vam sretni blagdani uz sve najljepse zelje!!!


p.s.ovo sam ja ispod bora,hahahaha
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 15:35

 cure sretan Vam Božić i Nova godina smile149

 moj smile151 je stigao baš na vrijeme za podsmile154
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 16:00
 
cure svima Vama i Vašim najmilijima Čestit Božić i Sretna Nova godina!!!!
 
 ~Merry_Christmas_Vintage_Topper_RM22
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 19:24
Pridružujem se čestitkama i evo malog poklona.... Još jedan swapić je obavljen - pravi poklon ispod bora! Uživajte i velika pusa!


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 19:25
                      
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 20:03
prekrasan swapić....pridružujem se  čestitkama smile154svima blagosovljen Božić i sve najbolje za Novu Godinu smile147
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.