Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 18>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:17
ja sam naravno isla vidjeti kako si to kao profesionalac sredila...nokti su zsmile120ha,haha..
ma odradila si to super...
sad mogu krenuti raditi poklon...reci mi samo jel moram do zadanog datuma poslati rad ili taj datum igra?
hvala...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:21
Htjela sam da imamo datum do kad ćemo razmjeniti radove jer kasnije dolazi Božić pa je obiteljska frka, neki putuju i tako... Pa pokušaj do 22.12. napraviti i poslati, imaš dovoljno vremena, mjesec dana! Thumbs%20Up
Za sljedeći video si nabavljam idiota - nešto sa čega ću čitati, ove improvizacije me neće dovesti do Oscara! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:24
daaaaa, video je bio super. kad sam vidjela kadar prva asocijacija mi je bio tarotsmile96.  pa nalakirani nokti... no šalu na stranu... izvlačenje je obavljeno po propisima i nemam nikakvih reklamacija.  
nisam tamo pokušavala ostavljati komentar, neda mi se sad proučavati jel se trebam gdje registrirati i tak te stvari... pročitala sam dosadašnje komentare.... a za tutoriale ti ja posudim profi-kamermana 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:25
ma super si to odradila..ok...znaci imam vremena...nisam htjela nista raditi dok ne vidim za koga je..nije fora napraviti nesto sta vec neko radi...super...idem smisljati...pa-pa...Wink
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:30
smile96ovisnice o kartama,video je odličan,ovako se dugo nisam pošteno nasmijala smile198smile198
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:34
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:


Za sljedeći video si nabavljam idiota 
 
eto šta ti je nezahvalnost!
ja ti nudim kamermana a ti bi radije idiota. 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:35
Samo se vi zezajte! Ja sam te karte sinoć radila do noćne smjene, pisala slovca i proklinjala one koji imaju više od 4 slova u imenu (dakle, tebi se nije moglo štucati)! smile42
Neka ste se nasmijale, i ja sam se smijala sama sebi! smile61
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:37
Anastazija! smile96Jel' može onda kamerman koji je idiot? Ne, ne,ne.. to neće valjati nikako niti će me dovesti do Oscara... smile48
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:44
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

pisala slovca i proklinjala one koji imaju više od 4 slova u imenu

onda sam ja dobro prošla rotfl rotflsorry na spamanju al uljepšala si mi ovaj depresivni dan!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:45
sad sam i ja pogledala TO.....odlično si ti to izvela.....a i nokti su čeče...
Ovisnica o kartanju?ako igraš kanastu prijavljujem se za cjelonoćnu partijuWink
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:48
Ma jok, kakav ovisnik! Ništa ne znam kartati, zato sam se našalila, zar niste vidjele ni da karte ne znam promixati kako treba?!? Bila sam dealer na poker partiji jednom i to je to! Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:51
Dobar neki filmic Wink


Ma ne, slaim se... stvarno si to obavila dobro... imam samo jednu malu primjedbu (za koju sam vjerojatno sama kriva jer sam nik upisivala malim slovima kod prijave) - moj nick je Lluvia... ali nema veze... i Iluvia zvuci dobro iako mu ne znam znacenje...Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:53
pa baš sam si mislila kaj nije LLuvia, makar ni to ne znam kaj znači,
ali ovo iluvia je zgodno zvučalo LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:54
Znam! Skužila sam i ja - ali prekasno! smile43Dobro, sad smo barem razrješile misteriju! Još da saznam je li File - file ili fajl, uh! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:56
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

pa baš sam si mislila kaj nije LLuvia, makar ni to ne znam kaj znači,
ali ovo iluvia je zgodno zvučalo LOL


Lluvia znaci kisa na spanjolskom... zapravo ona sitna kisica (ne dosadna jesenska nego ona sitna proljetna koja pada dok sija sunce... ili bih barem to ja voljela) Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:27
 file je file a i drago mi je što mi je mito ipak uspjelo ali pst.... smile209nikome ni riječi o tome ili smile42buš dobila svoje
 a sad na posao ,ma kakvi posao meni je ovo druženje s vama cure moje krasna zabava !
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:30
 e sad sam se sjetila samo što sam pobrala masline vi meni opet maslinu
 ali šta mogu to mi je valjda suđeno
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:32
O čemu pričamo? A tko si ti? smile96Kakav mito? U maslinama? Ništa mi više nije jasno...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 17:52
 glavno da je meni jasno kome i šta trebam napraviti
smile151za maslinu
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 18:13
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

sad sam i ja pogledala TO.....odlično si ti to izvela.....a i nokti su čeče...
Ovisnica o kartanju?ako igraš kanastu prijavljujem se za cjelonoćnu partijuWink
 
 
Ja jako volim kartati, ali samo belu, a što se tiče onog ¨kamermana...... ja se javljam! Mare dobro zna da sam ja "super majstor" u slikanju, pa bi se mogla okušati i u snimanju LOLLOLLOLLOLLOLLOL! Inače, video je  super, a noktići vaaauuuU!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.