Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 19:31




ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 19:44
Sviđa mi se kućica za ptičice :D smile181
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 20:13
šta kućica? meni se sve sviđasmile70
šokirana sam količinom i divotom radova pa sad ne znam jel mi bolja ona tacna sa suncokretima, shabby i 2K na kutijicama, medeki na vrećici od žutice ili sjenčanje oko trešnjica. fenomenalno!
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 20:50
ja sam bez teksta!!!!! Divota!!!!!! smile70
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2010 u 22:20
Znam da nisi zabusavala, ali radovi su ti famozni. Zbilja ne mogu se odluciti koji je bolji, ali najbolja je moja ona bocica s jezekima, nisam ti se stigla zahvaliti. Malo mi je bolje. Molim te javi se bar na pp.
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 00:12
hvala svima na pohvalama.

baka tatjana znala sam da bu Vam se bocica svidla, da mi je bar nabaviti salvetu sa orasima jer imam jednu bocicu kaj sam spremila da ju zriktam za ovogodisnju turu orahovca.planiram iduci tjedan doci u zgb pa Vam se javim



ništa mi ne pripada do misli koja nesmetano iz duše mi ističe
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 13:10
o draga moja pa ti si ko fabrika, tvoji radovi izlaze kao na traci sve jedan ljepši od drugoga, svaka ti čast!!!!!!!!!!!!!!!!!smile181
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 17:23
smile89svaka cast draga, pregrst prekrasnih radova smile71
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2010 u 11:15
-tatjana s,sve je super,ali motiv lavande me nešto raznježuje,bravo
Na vrh
čokolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 53
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje čokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 22:37
Pregledala sve od prve do zadnje stranice. I sve bolji radovi prema kraju, što tek slijedi? Mene trenutno najviše zanimaju slike, jer planiram i sama nešto napraviti i ukrasiti neke prazne zidove. Za sada samo skupljam ideje i upijam savjete sa foruma koji je zaista super. Možeš li mi reći kako si ljepila salvete na slikarsko platno i kojim bojama si dovršavala slike, mislim dala im ona završni štih, koliko su velika ta platna i kolika im je cijena otprilike? Nadam se da nisam previše ispitivala! Embarrassed
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2010 u 23:35
Nadam se da ptičice rado navrate u ovako lijepo sređenu kućicu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2010 u 16:01
prekrasni radovi smile94
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 23:03
ODICNO...........ali bas sve,neznam sta bi izdvojila,sve mi je  prelijepo.....smile93
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.