Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:36
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

super su ti radovi ,malo su male slikice ali nema veza snaći ćemo sesmile55.......kopiraj onaj drugi kod za forum
Viš, viš i tu sam te našla! Znam ja kad si ti tu!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:41
Tatjana dobro nam došla!
koliko vidim jako lijepe radove imaš. ali nebi škodilo da su veće slike. možda nam netko od moderatora može to malo povećati?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 20:42
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

super su ti radovi ,malo su male slikice ali nema veza snaći ćemo sesmile55.......kopiraj onaj drugi kod za forum
Viš, viš i tu sam te našla! Znam ja kad si ti tu!
pročitala si me........a ja vijugam i migoljim da zametem tragove.....i nije mi uspjeloLOLLOLLOL
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 21:12
sutra bi mi fotić trebao biti gotov, pa ću sve lijepo poslikati. imam još nekih radova koji su u međuvremenu gotovi pa stiže sve u paketu
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 08:12
 smile141i dobro došla,šta nas je više to je interesatnije,a stolac mi je favorit smile120
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 20:38
Ma bravo,radovi su odlični samo mi malo stariji slabije vidimo,ne bi škodilo da malčice povećaš!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 10:43
tatjana dobro nam doslasmile73..jako lijepe radove imas!!!!!smile141
a slikice nisu premale,cak su i prevelike kolko vidim na photobucketu,samo si krivi kod kopirala..prije nego ih uplodas na photobucket odredi velicinu,a idealna je 640×480,a za forum kopiras img kod..smile78
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 15:31
Super su ti radovi,stolac mi je favorit!
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 23:08
hvala na savjetima. živjeli majstori jer nikad nisu od riječi pa tako ni moj fotić nije gotov, a ja sam nešto radila i voljela bih to podijeliti.

na tavanu sam našla staro ogledalo koje je apšisalo sam sam ga dala izvaditi i staviti staklo. u okvir sam stavila jednu haljinicu od svoje male Pije, obojala ga u shaBby (na rubove dodala zlatnog akrila mjestimice) i završila sam zadnjom salvetom bršljana koju sam imala a koji obožavam, pokoja ptičica i leptirić i moje kćeri su oduševljne



Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 23:11
smile73dobrodošla!!!predivni radovi. i meni je stolac favorit, a tek stalak za umivaonik..super.obavezno ga upotpuni!smile94
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 23:33
Slika061.jpg%20image%20by%20tatjana_s
Slika060.jpg%20image%20by%20tatjana_s
Slika059.jpg%20image%20by%20tatjana_s
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 23:44
radovi su ti fantasticni...sve do jednog mi se svida...jedva cekam vidjet i sve ostale...pravi si majstorsmile141
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 08:00
Ova kreacija s haljinicom u obnovljenom okviru mi je nešto skroz neviđeno u takvoj formi, odlično izvedeno i prekrasan ukras i uspomena za na zid smile227
Opće mi je bed govoriti što bi ja drukčije jer mi je to tako neodoljivo izvedeno s tim bršljanima i haljinicom uz tako divan okvir,
ali uz shabby bi mi išao neki rozi,zlatno-žuti ili nježno tirkizni leptirić, ovaj crveni me bode u oči...
Ali slobodno ignoriraj moju primjedbu, ja ti imam neki pik na crvene detalje Embarrassed
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 08:08
Prekrasan okvirić sa haljinicom smile76
ANĐELKA
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 16:41
probala sam ja sa jednim pinky leptiričem ali nije to to. bolje je ovak malo kontrasta
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:07
ja sam malo bila vrijedna i mackala, stoga presudite sami da li je uspješno. učim učim a sve zahvaljujući Vama drage moje.

moja starija kćer Hana voli ljubičastu bojuSlika001.jpg%20picture%20by%20tatjana_s a kako nam je kupaonica blijedo roza pokušala sam za ovaj komplet u kupaoni ogledala i stalka za ručnike ukomponirati jedno i drugo. na stalku u sredini idu slike Hane i male Pije.

Slika004.jpg%20picture%20by%20tatjana_s
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:17
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:24
ova kutijica je nastala između sušenja
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:25
neizostavni anđeli (moje cure vele da su to one)
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2010 u 13:28
o stanju ove lampe prije bolje da ni ne znate, tako je bila jadna. kist i malo bijele boje, krasna salveta i dio starog bakinog zastora koji je van upotrebe a vručim pištoljem sam ga zalijepila na rub sjenila


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.