Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dekupaž+prešano cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dekupaž+prešano cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 15:04
a zatim više ne znam redoslijed nastanka :Smile
  1. sunflower basket
 2. Apstract
 
3. Tree of Magic
 
4. Finding Love - iliti "pronalazak ljubavi" - dio poklona za svadbu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 15:33
jednu sam zaboravla..
 Embrace - "zagrljaj"
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 16:03
Predivne su ti slike,bome treba puno živaca i strpljenja dok to slažeš.
Cvijeće sama skupljaš?
Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 16:52
hvala ti na pohvali, odmah dobijem volju za nove stvari..Hug
da, sama berem i prešam, već znam gdje što i kada raste na svim njivama u okolici..to mi je ujedno i antistres terapija, a i moji pesi se ne bune protiv ekstra šetnji- jedino moram pazit da ne uberem baš ono što su upravo..hm.."obilježili" Ermm
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 19:06
E sad si me stvarno oborila sa nogu,ovo je prekrasno.Oduševljva me prešano cvijeće .Vidjela sam uživo slike od MaredelMare i zaljubila se u njih!Vjerujem da su ove isto uživo puno ljepše nego ih ovako gledati.Na jednoj slici,mislim prvoj iz ove nove postave je vaza napravljena od lišća ako se ne varam?Ne razumijem se puno u prešanje ali me baš zanima-može li lišće kad se preša zadržati one svoje prelijepe jesenske boje!Koliko sam shvatila i ti si Slavonka,ima nas dosta!
Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 19:55
je, cvijeće je ljepše uživo, boje su mi nekako prirodnije... a sve je na slikama napravljeno od neke vrste lišća, trava, cvijeća pa i vaze Smile
a što se tiče jesenskog lišća - u principu može zadržati boju, ali ovisi o vrsti lišća- što je lišće vlažnije, mesnatije to ga je teže prešati i održati boju..školski primjer je list javora- prekrasne kombinacije boja u jesen, a jednostavno se preša i zadrži ih..jedino što je meni obično malo prevelik, pa nikako da ga negdje ukombiniram (al zato berem i mlade listiće koji u/pred jesen znaju izbiti pri dnu stabla na malim grančicama, a budu zeleno-crveni i super su kao mini detalj Smile)
ako se odlučiš za prešanje, slobodno pitaj što god te bude zanimalo, kao što vidiš iz prethodnog, uopće mi se nije teško raspisati LOL

i da, slavonka, i to iz ladimirevaca- zbog sos-a najpopularnije selo na forumu čini mi se Cool
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 08:41
vauuuu, jako dobro, puno truda je trebalo uložiti za sve ovo!
ANĐELKA
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 09:02
Jako lijepo....
Na vrh
jelence1301 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelence1301 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 12:59
hvala anđelka, hvala danci  - što se ne mora-nije teško, za to uvijek nađem vremena Smile
 
razmišljam sad kako ukomponirati sliku iz svatova s kumom da joj poklonim..htjela bih raditi dekupaž slika+cvijeće, ali me muči  nekoliko stvari - 1. na čemu - prvo sam mislila kao sliku napravit, ali ne znam gdje da nabavim veći komad paspartua (ove male mi pokloni slikarica kad joj ostanu od uramljivanja), a zatim mislim da možda i ne mora biti slika, već i nešto što će moći koristiti - imate kakvu ideju?
2. na koji bi papir fotku bilo najbolje printati- čitala sam o printanju kod vas - rižin ili neki tanji (printala bi na ink jetu pa zatim fiksirala peglom), ili da možda izrežem izrađenu fotografiju- onak mal plastificiranu koju sam izradila - jel to tko probao, kak se slaže s lakom i ljepilom, se razmaže?
ako tko ima kakvu ideju-help! Confused
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 15:23
ove slike sa presanim cvijecem su prefantasticne ClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 17:55
Vidila sam ti slike! Ajme!!!!!

....idem se pokrit ušima od muke...šmrc....famozne su ti, prava cvjetna mašta na djelu. A što se tiče paspatua, ja sam isto dobijala od tipa šta mi je uokvirivao, bez da sam ga tražila-njemu se svidile slike, i nabacao mi paspatue u raznim bojama u ruke i reka: "evo ti radi" jer ih je on mislio prodavat. Međutim, nevoljnik je morao zatvoriti radnju, pa kad sam prešla kod drugog staklara..em je bio skuplji, za paspatu sam ga pitala...nit mi je htio prodat, niti reći di bi ga mogla kupit...to mi bilo bezbeze, jer je bilo očito da mu ne mislim konkurirat, da neću pravit okvire i otvarat radnju, već samo da mi zbog nekih biljki treba tvrđa podloga od onog najdebljeg hamera u knjižaramaa...al, ma kakvi. Onda sam ga otpisala i za uokvirivanje. Sad sam na kutijama večinom, alako budem opet radila slike...jedna mi je žena rekla da bi htjela dvije da joj naapravim u točno određenim nijansama i određenom formatu...ako ih napravim,sigurno ih neću uokvirivat kod ovog tipa. Pa jel ti ta tvoja staklarica može reći di to nabavlja pa da kupiš, ako si s njom koliko-toliko dobra? Ili, bolje rečeno, ako nije ovakav tip kao ovaj drugi staklar kod mene.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 20:21
O, lijepo li jeeeee, a skoro sam te preskočila,jelence,kad sam vidjela naslov!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 11:40
dobro dosla jelencesmile73smile78..jako zanimljive kracije sa presanim cvijecem,jako,jako,i jako lijepesmile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 21:42
ovo je nešto posve različito ali jako lijepo i smile73za dobrodošlicu
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 10:17
dobro nam došla, i mogu reći drukčije i prekrasno, prava umjetnost smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 13:34
...dobrodošla Jelence ...prekrasno radiš, ovako dekorirano sušeno cvijeće i lišće poprima potpuno drukčiju dimenziju, a primjenom nekoliko tehnika postižeš izvanredne efekte...jako, jako lijepo, a posebno su me oduševili Tree of Magic, Finding Love i Embrace...prava umjetnost
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 22:00
dobro došla smile73 radovi su ti prekrasni
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 10:46
Tek sam sad pročitala ono tvoje za poklon sa slikom,pogledaj na moju galeriju, vidjet ćeš tanjure koje sam radila kćeri i njenoj prijateljici za vjenčanje (print na obični papir,jako dobro ispalo),možda dobiješ ideju!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 11:56
Tvoje slike od cvijeća su prekrasne, posebno me je oduševilo ono čarobno drvo.

Da li si probala kao podlogu koristiti slikarsko platno? Nekada sam radila dosta takvih sličica, uglavnom na hameru, ali i par na slikarskom platnu. Na platnu mi se je cvijeće baš nekako stopilo s podlogom, a da se i lijepo crtati, bojati po platnu.

Mislim da ću potaknuta tvojim radovima opet nešto pokušati. Moram nabaviti platno (ima u nb hobby raznih veličina, već je nategnuto na letvama)

Za tebe i tvoje slike Clap
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 17:09
Jos jedna Slavonka... i jos ljubiteljica pasa, pa kud da zazelim vise... dobrodosla Smile i jos dugo bila s nama...
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.