Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tulipani - Tulipa sp.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tulipani - Tulipa sp.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2016 u 23:23
Koji izbor tulipana!!! Vrtila sam slike i imala osjećaj da vrtim katalog neke vrtlarije. I ja ih volim, crveni su lijepo cvali dok bijeli i plavi, koje obožavam, cvali su samo jednu godinu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2016 u 10:31
Baš sam htjela pitat je li netko imao plave. Ja sam dobila 4 paketa ali svi su izrasli u ljubičaste ( imate sliku).
Onda sam našla da ima plavi koji se zove Blue diamnond ilitakonešto...a tako znači taj hibrid nije višegodišnji.

AJme, znam da brbaljam ali imaju tako predivan gigantski lila tulipan  u onom kutu kod kipa Strossmayera (Zagreb, Zrinjevac).

Odmah sam ga poželjela. Doduše nakon četiri tjedna kiše i vjetra i ne znam kakve je boje bio ali i ovako izudaran i ispran predivan je. Nisam slikala jer sam žurila...ali eto vidim i u javnim aprkovima 'ljepotane'.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2016 u 00:12
Moji su bili baš plavi, predivna nijansa plave boje. Slike nemam, a i imena se više ne sjećam pa ne mogu baš pomoći.
Sutra je novi dan.
Na vrh
luna8 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Rujan 2016
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2016 u 19:46
Nova sam sa lukovicama pa imam par pitanja a vidim ovdje mnogo iskusnih zanima me lukovice u jesen i zimu zalijevati da ili ne? I mogu li lukovice prezivjeti jednu godinu "na suhom" jer nisam sigurna imam li mjesta za sve
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2016 u 20:39
Dobro nam došla luna8! Lukovice ne zalijevam, u zemlji nije potrebna nikakva briga oko njih,  ali ako su u posudi u natkrivenom dijelu, pa kiša ne dolazi do njih, trebalo bi. Na suhom će propasti, naći ćeš već mjesta za njih, teško da ih je previše Wink
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
luna8 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Rujan 2016
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje luna8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2016 u 21:15
Nadam se da ce mi lijepo narast. Jos jedno pitanje vezano za male lukovice. Kad je pravo vrijeme za odvojit ih? Jer na nekim maticnim vec su dosle bebe ali cine mi se jos male da samostalno rastu
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2019 u 00:43
Prvi ovogodišnji...



Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2019 u 19:23


I kod mene ove godine prvi bijeli...
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2019 u 15:14
Ljepi su vam cvjetovi... Moji jos nisu ni blizu cvatnje.
Da usput pitam, jel moguce da se tuplipani sami razmnoze? Posto su i to lukovice, pa da potjeraju mlade kao recimo amarilisi
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2019 u 07:50
Naravno da se mogu sami razmnožiti, samo treba im dugo da te nove i procvatu. 
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2019 u 18:06

Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2019 u 18:24
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.