Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 13141516>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:15
Originalno poslano od člana mima051 mima051 napisao:

 
nadam se da ću sve to vidjeti uživoSmile.......ali ja još ne kužim ove gaćeCry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:49
Mare ,gaće su dio instalacije zvane križobolja ,poklon su od svekrve .Vidjet ćeš ih uživo,ali ne na meni.Wink





Felina,kod tebe sam slučajno imala premjeru kompleta  ja u cvjetnom odjelu,Smile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:52
Lolipop,želim ti dobrodošlicu na forumu.Sve ćeš sama pohvatati i naučiti.A ono što te zanimaj pitaj.Cure su tu sve super i sve znaju.Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 15:25
smile96 viš kak se ona brine za tebe.......
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 19:30
onaj set s istim motivima je jako zanimljiv.
prekrasna mi je ručka od kišobrana i već sam lagano počela mjerkati svoj.
hehehehe

a gaće su jedna odlična instalacija u nostalgičnom retro štihu.
Da su tange ne bi se ni vidjele na tom štrikusmile96
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 20:58
Mare, idemo
, e sad sam se umorila!     
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:51
Hvala Mima
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 00:50
Renn,neka si mi se ti umorila od plesa.....zaboravi peglanje ......



Šabice,zahvaljujem se sa zakašnjenjem na rodj.čestitkama i veselim se tvojim odanim posjetama mojoj galeriji.Drago mi je da sam malo uzburkala,miran i vrijedan ton ovog foruma.Nadam se da nisam nikoga uvrijedila sa tako prozaičnom temom kao što je to jedan sasvim običan uporabni dio odjeće....Smile
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 01:01
Lolipop,kada te bude volja ,možeš mi više toga otkriti o sebi.Interesiraju me godišta forumašica,jer onda primjerenije uspostavljam komunikaciju.Smile
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 01:17
Izazvala si zbunjenost, ne znam kako ostali-al ja se nisam uvrijedila...malo sam ostala zabezeknuta :
"što je pisac htio reći?"..al ipak sam "ubrala" prekrivač kraj njih, da, da!!!
Hehehehe, poklon od svekrve
Pa žena kupila onako...za čuvat bubrege i križa
A šta te briga,al ih moraš nosit- uvijek ih možeš obući u cvijeće i čim pomisliš na svekrvu, odmah će ti se cvijetići pojavit pred očima, i osmijeh -naravno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 01:32
Maredelmare,ja uživam u originalnim idejama.Gdje si iz naftalina izvukla tu slikovitu riječ,za..tako nešto.Izgleda da smo mi jedine još budne..
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 02:40
zabezeknuta,....ta mi je riječ favorit....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 12:59
Ja nisam znala da je ta riječ otišla u naftalin , pa je još koristim...a joj, što zaostajem

Natpise na bočicama, za koje si pitala, pisala sam u wordu-onako po mašti i sjećanju na neke stare tekstove, i printala.
Rezuckala kružiće, zaljepila, konturom malo ukrasila i prekrila rubove printa-a šta se može kad ne znam to pisat na tankoj salveti    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 16:40
Mima ja sa zakašnjenjem čestitam rođendansmile99
i moram priznati sviđa mi se kaj si napravila sa svime kaj si uzela pod ruku.
A cipele su ispale super, makar mi se i ostalo sviđa. smile120
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:16
sretan rodjendan sa zakasnjenjem smile73
... malo kasnim ovih dana u svemu pa tako i u posjetima tvojoj galeriji... i naravno da sam vidjela gace, ali nisu mi frcali upitnici iznad glave, zapravo sam ih vidjela tek krajickom oka... moj je radar odmah skuzio prekrivac i tog trenutka otkazao poslusnost... fesmile39nomenalno
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:54
Draga dorina i iluvia,od srca vam hvala na superdobrodošlim zakašnjelim rodj.čestitkama.Onog dana kada mi je bio rođendan(50)bile su mi te čestitke neki traumatični podjetnik...sada su mi super,a i danas sam baš dobila jedan zakašnjeli rodj.poklon što to nije super.Možda zato sve što je tipa nekog pritiska i redaljke meni nije predrago.....Drage moje vidimo se i čujemo...prekrivača onog tipa će biti na sljedećim fotkama uz novu vetrinu...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile(mislim da gaća biti neće,sve su oprane i posloženeWink)
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:56
Zaboravih reći.Ako postoje razvikane (manolice) -mislim na cipele ,zašto ja nebi izbacila modnu liniju .....MIMOLICEStar
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 12:46
mima šalji adresu na pp i dobiješ polovice od salveta
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:47
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:51
Nije bilo dugo vremena vitrina,pa evo jedne.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 13141516>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.