Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 11:25
mima dobro nam dosla i ugodan boravak na forumusmile73
odusevila si me slikicama svog stana,predivan namjestaj imas,i prekrasno si ga oslikala,svaka castsmile141smile211
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 13:01
Mima, evo i ja se pridružujem oduševljenima.
Radovi su ti zaista osvježavajući i prekrasni.
 
I da ...dobro nam došla i duuuugo se s nama družila!!!smile99
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 19:36
ovo je nešto novo i kao što netko reče, baš kao iz engleskih časopisa !
oduševljena samThumbs%20Up
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 19:44
Prekrasan stan Clap
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 20:08
Napisala sam već,da sam se ovim hobijem počela baviti zbog preuređena stana,sviđa mi se ladanjski stil i bijeli namještaj.Bojala sam se da nije ovo sve previše osobne naravi ,ali ja ne radim drugo.Drago mi je da vam je to osviježenje i nešto novo to mi je i bila namjera.Ja sa velikim interesom pratim sve vaše stranice i divim se kako ste vi savladale sve moguće tehnike  ispucavanja,lakiranja,naučila sam od vas za zamjenske materijale i puno toga što ću primjenjivati ubuduće.Tako mi prija da me hvalite,jer ja se nekako družim s ljudima koji su u nekim minimalističkim fazama.Za mene je decoupages nešto prelijepo toplo i romantično.Od kada sam otkrila ovaj forum ja svaki dan uživam.Kako sam opširna...smile42
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 20:54
evo i mene u novu galeriju....
smile75dobro nam došla!
tvoji radovi su zaista prekrasni! posebno su me oduševile stolice.... i rad na tekstilu. ja sam to probala samo jednom i sve je bilo u redu do prvog pranja iako sam radila sve po uputama. bit će da sam ipak nešto fulala...
kakva su tvoja iskustva s pranjem decoupagiranog tekstila?
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 21:02
Dobrodošla nam!
Radovi su ti super, a mislim kad uđeš u stan, kao da si ušla u raj! Superička!smile55
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 10:27
Posebno sam oduševljena prekrasnim teglicama i pokrovima!!!
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 16:19












Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 16:23
toplina i vedrina tvojih radova grije me u ovaj hladni i ružno snježni dan, prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:16
smile73dobrodošla!oduševila sam se tvojim radovima.posebno mi se sviđaju radovi na tekstilu,predobri su.smile141
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:42
prekrasno!!!!
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:50
Brani baš me interesira od kuda si se ti pojavila,mogla bi napisati magisterij koliko sam se  naproučavala stranica ovog foruma prije nego sam se uključila  u isti.S malo riječi bez ovih sve prisutnih smajlića,tajanstvena ......tko si zapravo
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:53
svaka čast..radovi su me oduševili...
jojjj,,kad jednog dana budem u svoja 4 zida i kad budem mogla raditi što i kako hoču,,,,zasad mi još ne daju,,,,Tongue
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:00
Draga ,godište moje kćerke,u životu uvijek imaj jake želje i konkretne ciljeve  
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:08
ma još živim sa roditeljima,,a oni mi ne daju slobodne ruke u pogledu ukrašavanja namještaja,,ali zato jednog dana u svom stanu,, e tu če biti svega

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 21:31
Malo po malo roditeljima unašaj neke slikovite i zanimljive stvarčice ,oslikaj kakvu kuhaču,stare stolice se pronalaze odbačene i u selu i u gradu .Razvikane hobi materijale,možeš zamijeniti manje razvikanim .Salvete šarene su većsvagdje dostupne. Nema razloga da za početak ne stvoriš svoj savršeni svijet....šareni ....veseli...po tvojoj mjeri ...a tko može znati kamo će te to sve odvesti... SRETNO
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:41
ovo je nešto preprekrasno, jako mi se sviđa kako si uredila svoj dom
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:48
Usprkos tome što nisam preveliki ljubitelj cvjetnih motiva i romatničnog shabbyja, moram pohvaliti tvoj trud i napor i doista lijepe ideje kojima si uredila svoj dom! Sigurna sam da fanovi ovakvog stila sada sline po monitoru...
Jako mi se sviđa ideja salveta na tkanini kojom si ukrasila poklopce teglica - veoma rustikalno i slatko! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 09:01
potpisujem sve ono šta je rekla izzy samo naprijed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.