Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
Korisnik
Poruka
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj stan u cvjetnom odijelu
    Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:16






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:18
Ispričavam se na prevelikoj rezoluciji slika.....učim.....ClapClapClap
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:18
Vauuuuu Mima ovo je sve prekrasno, namještaj ,tak romantično.  smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:25
Mima, dobro došlasmile73! Krasno si uredila namještaj i ovi poklopci na staklenkama super su!
ANĐELKA
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:29


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:35
Mima, tek sam se oporavila od pregleda prvih slika, kad ono.........ponovo mi ispadoše oči! Ovo je prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 10:38
Ajme Mima pa ti imaš čitavu eksploziju radova. Prekrasno, a stolci su smile71
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 11:07
Drage moje ženice,ja se puno godina bavim decoupagom,problem mi stvara neiskustvo rada na compu.Sin me svakodnevno uči,u zaostatku sam za svima vama :sve ste tako nadarene i vješto baratate ovom strašnom spravom.Slika i radova imam jako puno,drago mi je da vam se sviđaju .Sada najviše preuređujem stari namještaj a radim puno i na tekstilu.Hvala vam na vašoj pažnji!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 14:43
smile73za dobrodošlicu a 5 za radove, stolice i kušini su mi naj naj
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 14:46
mima ovo je jako,jako lijepo.........drago mi je da si uspjela staviti bar nešto od radova  da ih svi možemo vidjeti.........super da radiš i na tekstilu,prijavljujem se za par savjeta od iskusne majstoricesmile71
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:18
Blago tebi, kao da živiš na velikoj rascvjetanoj livadi, evo ja ću izdvojiti detalje na teglama, oni " poklopci" su mi super. 
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:19
Mima dobrodošla.smile93a radovi su super. oduševljena sam.ne znam što bih izdvojila.ma sve je super.smile141
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 19:52
Decoupage sam naučila kada sam odlučila preurediti stan.Dugo vremena mi se sviđa oslikani namještaj.Namještaj je "potegnuo" sve ostalo .Još se uvijek dvoumim da li sam preosobna ,jer ipak se radi o mom prostoru gdje živim.Negdje u nekoj galeriji od vas ,pročitala sam da svaka od nas stvara trendove i lijepo je da smo različite,a opet povezane istom ljubavi .Ako netko dobije ideju od mene bit ću sretna.Imam par svojih salveta favorita koje "krojim"kako mi se svidi,ali otvorena sam i za nove ideje.U mom gradu nemam baš puno mogućnosti.Hvala naposjeti mojoj galeriji bit će još jako puno sličica....
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 20:45
Prekrasno,ne znam što bih posebno izdvojila!Ovo sam sad samo na brzinu pregledala ali ću večeras detaljnije jer za ovo stvarno treba vremena i gledati dio po dio,prepredobro!
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:01
Slave hvala, da li je neki problem što nisam sklona ili nisam naučila na ove  valjdasetakozovusmajlići.Naš je jezik za mene dovoljno bogat i slikovit  i ovo mi jednostavno ine ide baš...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 22:00
Koja ljepota! Kao iz nekog časopisa o uređenji interijera!
Bravooooo!!!smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 23:56
Hvala ,to sam tako dugo i dugo željela čuti.Svima nama treba malo nježnosti i priznanja ako nešto radimo i stvaramo,Ja sam imala samo indiferentnost ???
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 05:50
Pregladala sam sve što si stavila.ovo što si ti učinila zahtjevalo je puno vremena,strpljenja i volje.Skidam kapu majstorice!Oduševila sam se tvojim radovima na tkanini i nemoj se ljutiti ali ovih dana ću te malo ugnjaviti sa pitanjima! Nama koji nemamo toliko iskustva biti će dragocijeni tvoji savjeti!Thumbs%20Up
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 09:31
Jedva čekam,biti će to obostrano.......zato smo tu
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 10:07
      prekokrasno, jedva čekam ostatak tvojih radova     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.