Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 00:44
to bi bilo super...
 
dali bolje odgovara subota ili nedjelja???
 
i za 7-14 ili 21 dan???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 21:09
Kad se male ruke slože, sve se može, sve se može Smile
I ja bi voljela još pomoći, na način koji bude potreban. Možda je financijski sad najpotrebnije, pa mogu Shashi poslati da uzme teglice i već kaj treba. Ako treba još kakvih lukovica ili bilo kaj (slatkiši, igračke) potražiti i uzeti u Zg, samo javite.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 22:05
ma ne trebaju igracke i slatkisi... lukovice i loncanice i to je to...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 22:55
Što se datuma tiče,meni odgovara bilo kada no bilo bi dobro što prije jer kad zatopli,svi ćemo imati vani posla.
Nisam slikala one limene tegle jer sam mislila da je malo preskupo.Budući da nam treba više toga,možda da uzmem keramičke!?
Ne znam kako ostali,no dobro i došla neka ideja,šta i kako da to izvedemo.
 
E,još nešto.U baumaxu ima paket lukovica po nekih 6-7kn(ne znam sad točno)Možda da uzmemo par paketa narcisa i sl.
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 07:17
ma ne treba neke pre skupe loncanice... bitno da lijepo izgledaju...
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 08:07
Ja bih ipak podržala Zrinkin prijedlog. Iz dugotrajnog osobnog iskustva znam da će djeca sigurno uživati, ako se nakon sadnje cvijeća i drugih aktivnosti malo zaslade slatkišima i grickalicama, toga nikad previše.
                   
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 10:51
se možemo organizirati za ovaj vikend???
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 19:04
izgleda da bi nas iz zg išlo samo dvoje.sad je pitanje da li ima iz vž da se utrpa još dvoje,ili da li ima mjesta da se mi nekome utrpamo.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:02
hmmmm.....Nata se ne javlja pa ne znam jel zainteresirana.
Čuj,Skitalo,iz Vž idem ja no ja ne vozim(mene ti svi vozajuLOL) pa se nemrete utrpati meni al bi se možda ja mogla vama.Ja još ne znam kako ću ići dolje no znam da ću ići(makar pješke no onda nebi stigla ovaj vikendBig%20smile)
E sad bi se trebali dogovoriti kud idemo,kad trebamo dole biti i kak da ja dođem do vas.
Ako ubrzano riješimo prevoz,meni paše i ovaj vikend no moram znati ranije da kupim alat.
Nitko se nije još izjasnio o kupovini narcisa,može ili ne!? Tegle-koje,koliko???
Zemlja??Admin,buš ti kupio zemlju,ne treba nam tu puno,mislim da bi 2 vreće od 50kg bile dosta?
Stvarno i bilo dobro da netko nekaj konkretnog veli.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:06
E da,u svezi ostalog,slatkiša i sl.Budući da nemamo  nešto novaca,a ne možemo(barem ja ne mogu)kupiti slatkiše za 10-ero djece koji će biti u radionici a za ostale ne,mislim da bi to trebali preskočiti.
Trenutno gledam kako da kupim dosta lukovica i tegli.
Možda bolje da sakupimo još nešto novaca pa kad se bude vozilo cvijeće,na proljeće,da im se onda nešto kupi.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:20
nikako se ja oglasiti...baš sam sa Shashom neki dan pričala, ali nema šanse prije spasovog ići nekamo...a to je za dva do tri tjedna...tako da izgleda da će i ovaj put proći bez mene....
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 07:22
zasto ne ici ranije???
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 07:38
evo da se na kratko javim ......
meni ovaj vikend ne paše (posla preko glave-oni koji se bave knjigovodstvom kuže) ali slijedeći već može, samo toliko da znate pa se čujemo a i pratim vas povremeno LOL (toliko si ipak uzmem vremena)
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 07:15
Onda idemo sljedeci vikend!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 11:17
pripremila sam paket s nešto odjeće, uglavnom za manju djecu do dvije godine i lijepe igračke pa ću poslati po Skitnici.smile76
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 12:47
Super!!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 19:29
Ok,ja sutra kupujem lukovice i tegle,sredim ih i smislim kaj još treba.
Mi se dogovorili u grubo i gotovo sigurno.Još samo da vidimo u koliko sati trebamo doći i to je tosmile198
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 21:10
Shasha, možeš računati na jo 130kn sa današnje zagrebačke kave
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 21:19
Sara,već sam dobila raportWink
Bude Skitalo pogledao ako nađe neke lukovice pa ih bude uzeo za to.Clap
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 21:29
Bravo za zg-kavicu i novih 130 kuna Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.