Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 15:38
To ti je super ideja! Samo neka budu na nečemu tvrđem (karton, deblji papir) i što jednostavnije! Mislim da će im to biti jako zabavno! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:01
Stavila sam svoje ideje u Decoupage podforum, ali mi je sinulo kad ste već na šablonama...
Ako ima gdje za pokupiti ispod nekog stabla lišća koje ima jače vidljive žile,
može ga se pobojati sa stražnje strane i otisnuti više puta kao pečat po teglicama
(ispalo bi nešto kao na poklopcu one kutije koju je Izzy zadnje objavila > ove (klik!) Wink)...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 17:45
Da,Izzy,MASNA je poruka definitivno.Oslijepila sam  otvorivši jePinch
Sve u svemu,to je i moja osnovna ideja bila,karton,štapići i sl.
Ne podcjenjujući dječju kreativnost,trebala mi je samo osnovna ideja.Ostalo će djeca nadopuniti svojom maštom.
Za štapiće sa natpisom imam ideju a dalje nek sami rade.Ne mogu,a i neću,doći i reći klincima,to bi trebalo tako izgledati.
Ma moram ja,na kraju,i od njih neku ideju pokupitiBig%20smile
Admine,sve je u kutijama,spremno,samo mi javi za salvetno ljepilo i ako još šta treba,da ubacim.
 
E ,da,Proljeće,osnove salvetiranja sam prošla prije 4godineWinknešto je valja ostalo pa ću toliko znati.Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 20:56

Hajd konačno da se i mene sjetiš...Big%20smile

Ja sam pripremila i par šablona, pa ti to sutra šaljem sa salvetama...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 08:22
super se osjećam kada vidim ovu temu  ovako živahnom i tako kreativnom.
Bravo cure!
 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 08:42
vidim da je goga odustala ali skitalo valjda nije iako je prognoza (koliko sam slušala sinoć) nešto lošije vrijeme od danas - ali još će se to popraviti do subote smile161
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 08:58
Nama vrijeme ne smeta ,Nato ,a Skitalo je  naravno spreman(valjdaWackoLOL)
Čekamo da Admin javi u koliko sati  se dogovorio pa da se mi dogovorimo kad krenuti.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 13:15
u usbotu poslje podne... njima najbolje odgovara poslje rucka... oko 15 sati... znaci da smo do 15 sati tamo i mljackamo i sadimo....
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 15:49
Mi se nađemo"na starom mjestu" oko 2 sata?
Ja sad obavila i zadnju kupovinu.
I to je to(kak bi Almo reko)...idemooooosmile98
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:35
na koje to"staro mjesto"misliš
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 20:10
a mozete stati i kod mene prije toga... ionako vam je usput
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 21:28
Skitalo,imamo mi već jedan kafić u ...uuu...???(di jeee????)Bizovcuuuuu(nikako se sjetiti)gdje se svaki put nađemo.
Admine,ak je šofer dobre volje nama ti može sve biti usput,i Sarajevo i Budimpeštasmile156
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 22:15
ma prolazite kroz orahovicu... smao skrenete jedan kilometar neplanirano ste dosli od mene....
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 07:54
znači u globalu je sve dogovoreno za tam, sad samo da se mi dogovorimo ....  i smile115
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 11:43
sve je spremno sto se matertijala tiće.
 
sad tko zeli neka dođe sudjelovati. (mogu sudjelovati i oni koji do sada nisu imali veze sa akcijom jer nikad nije kasno da se pridruzite)
 
 
Nađemo se 14:55 u selu Ladimirevci!!!! a ako netko urani naći će nas u bizovcu birc (mimoza ili neki drugi cvijet) na semaforu u centru.
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 13:25
Hehehe,u nekom cvjetu budemo.
Bum ja sa Skitalom vidjela,koliko nama treba normalnog vremena i koliko trebamo još plus ako seljaci nastave sa blokadama i u subotu.Ako uranimo,bumo tebe ganjali po Orahovici,Adminesmile98
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 14:03
Shasha, poslala sam danas salvete i šablone hp expressom...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 08:17
Proljeće,stigle su jutros.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:29
Ok.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 19:15
smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.