Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 21:41
baš vam je bilo super i drago mi je da su klinci za zadovoljstvom prihvatili ideju Clap
bome kako mi se čini..ići ću ja k njima na tečaj mackanja Wink
drage naše cure i dečki...svaka vam čast Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 22:28
pa to je bila prava mala košnica sa radišnim pčelicama Thumbs%20Up
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 06:55
evo da si ja javim sa malo zakasnjenja.
 
 
bilo je super. i iako se kaze da slika govori 1ooo rijeci sve ove slike ne mogu opisti kako je zapravo bilo.
 
Stvarno su klinci bili odusevljeni. na slikama se ovdje vidi samo pravljenje teglica. i euforija same izrade. poslje su klinci bili odusevljeni lukovicama kada su ih izvukli iz kutije .toliko da je prestalo zanimanje za salvete i daljno ukrasavanje tegli.
 
I onda vise nisu mogli docekati da ih posade. tako da smo morali na brzinu gore u dvoriste otiic po zemlje da ih zasadimo. vijerujem da ce skitnica ubrzo staviti i te slike.
 
a budemo vidjeli sa tetama da nam daju slike ako koji cvijetic i procveta za koji dan.
 
 
ihvala jos jednom svima koji su sudjelovali u ovoj akciji u podrzali da se  sve ovo ostvari.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 08:07

Neizmjerna je radost vidjeti ovoliko znatiželjne i uzbuđene djece u zanosu stvaranja. Presretna sam što je akcija "mali vrtlari" tako lijepo i uspješno završila.

Ali to ne znači da ćemo prestati misliti na djecu. Bliži se Uskrs, sva naša djeca i unuci dobiti će hrpe slatkiša, čokoladnih zečeva i jaja.
Što mislite da im pošaljemo u paketu malo od tih slatkiša, koju malu igračkicu, možda koje ukrasno jaje koje izrađuju tete salvete da naprave gnijezda ili okite svoje uskrsno drvce... 
 
Što mislite, imate li  još kakvu ideju?
                                                                     
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 10:31
...joj, koliko radosti, koliko veselja, ma gotovo da ih čujem. Poruka svima, pokušajte barem jednom sudjelovati u nekoj od akcija sa klincima, nezaboravno, nešto što nigdje drugdje ne možete doživjeti, ta su djeca posebna... Druženje s njima je doživljaj  koji svakog oplemeni!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 11:57
čestitam ekipo koji ste posjetili Ladimirevce
danas mi forum sporo vrti i ne otvaraju mi se slike posve
ali ipak vidim kroz pisanje vas koji ste bili
da ste učinili pravu stvar
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:13
Predivno je vidjeti ovu dječicu tako veselu kako ukrašavaju teglice..Stvarno svaka čast svima koji su išli tamo i razveselili ih..Ja podržavam Sarinu ideju da skupimo slatkiša i igrački, ukrašena jaja pa da im se pošalje..
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 18:39
Pozdrav svima!!!
Ja se želim isto tako zahvaliti svima koji su pomogli ovoj akciji!!
I slažem se sa Franjicom da tko god može da bar jednom ide s nama na jedan ovakav susret ili radionicu s dječicom i doživi ovo nevjerojatno iskustvo.
Još jednom hvala vam svima!!!smile56
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:05
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Predivno je vidjeti ovu dječicu tako veselu kako ukrašavaju teglice..Stvarno svaka čast svima koji su išli tamo i razveselili ih..Ja podržavam Sarinu ideju da skupimo slatkiša i igrački, ukrašena jaja pa da im se pošalje..


ma što pošalje....odveze,samo drugi put neće biti zabavno jer neće biti traktora.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:11
evo još...







mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:19




mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:39
a sada treba posaditi cvijeće...



prvo u tegle stavimo zemlju...
   

a onda sadimo...
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:27
smile57
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 18:54
budući cvjetoljubac





sadilo se na sve strane
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 18:57
vrijeme je za slatkiše


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 19:00
došlo vrijeme povratka


naravno neke treba nagovarati,nikad im dosta druženja
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 08:05
pogledajte ovo preslatko malo biće, njegovo znatiželjno držanje i pogled pun očekivanja. Dragi Skitnica, predivna fotka, kao i sve ostale.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 17:52
Ljudi moji ponovno vam svima koji ste sudjelovali  DIŽEM KAPU. Nadam se da ćemo uskoro i mi uspjeti u naumu za druženje s krasnom dječicom, ako ne ove , a onda svakako iduće godine! 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 21:13
idemo opet krajem 5 mj tako da nije kasno ni ove godine da idemo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.