Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radionica "mali vrtlari" u SOS SELU Ladimirevci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:19
Sretan put, dobar provod i usrećite dječicu smile64! I naravno očekujemo iscrpan izvještaj Wink.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 23:48
Kaj sam ja prva stigla doma!!????
Ajme,kak sam ja umornaaaa,ne mogu više pričati.Cijeli dan sam samo ja pričala(to me i umoriloLOL)
Slike su kod Skitala pa budu valjda sutra.
Bilo je,ko i uvijek,odlično.
Da smo imali još 100 tegli i njih bi prefarbali i "salvetirali"
Mala gužva je bila,nekih 30ak klinaca i nekoliko teta i nekoliko nas i više mjesta nije bilo,a ni tegli.
Od 3 smo došli.Ok,malo smo kasnili.Sad budu rekli da su zbog mene kasnili jer sa pregledavla Adminovo cvijeće.Morm se sad i tu pohvaliti i zahvaliti Adminu i Ivani na pasiflori i travama,joooj kak sam sretnaaaaaaa!!!
E da,i oko 6 smo bili gotovi,i onda su me tjerali doma a ja bi još malo pričalaLOL
Unatoč "traktorskim barikadama",kojih je bilo jaaaaaaako puno,uspjeli smo se,preko šuma nekih,probiti i tamo i nazad.
Odoh sad kavu popiti  i odmoriti se,ostatak slijedi sutra....
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 09:47
pratim vas kako svi vi nesebično odvajate svoje vrijeme za dječicu,malo me je sram jer se nisam prije uključila..nema riječi hvale koji bi mogao opisati vaš aganžman,ja nažalost nemogu sa vama ali cure su me na zagrebačkoj kavici ukratko uputile kako djelujete,pa ću pokušati i ja se nekako ubaciti (mislim ak me primateEmbarrassed)..  
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:27
Duda,tu su svi dobrodošliHug
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:31
..samo sam došla malo po pozitivne (Shashine) energije... noćas smo tipkale istovremeno smile78
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:34
smile141, uspjeli ste!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:47
Bravo dragi prijatelji, čestitam na vašoj dobroj volji što ste odvojili svoju slobodnu subotu za tako plemenitu svrhu.
Iznenađena sam i sretna tolikim odazivom djece. Da mi je bar bilo vidjeti sreću i smijeh na njihovim licima.
Ponosna sam što sam dio te družine i puno      
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 12:15
evo samo da se i ja javim sa puno, puno, puno pozitivnih emocija i energije...
Bilo je super i kak bi Skitalo rekel " sa puno avanturističkog duha" - to kaj se tiče ovih poljoprivrednih barikada" ali sve u sve super, prelijepo ....
ja sam sad sudjelovala prvi put u ovak nečem i stvarno sam oduševljena
i naravno da ne zaboravim - hvalallllllll adminu  za cvijeće i društvo ....
toliko za sad pa se čujemo kad budu neke slike 
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 18:19
pridružujem se zahvalama za ovako lijepo proveden dan.nadam se da če se moći ponoviti,a sada da pokušam slikom dočarati atmosferu na mjestu događanja,jer na riječima sam slab.
dolazak i dogovor...


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 18:24






mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:02
idemo dalje....


mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:04
bilo je i onih koji su se "izvlačili"

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:09






na "satu" su bile i neke forumašice
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:12
Svaka čast, super ste ovo organizirali Clap
život je more
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:14






na "satu" su bile i neke forumašice


prvi rezultati malih umjetnika

mi smo djeca cvijeća
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:38
smile227!!! Za ovo se isplatilo proći tolike kilometre!!! Bravo za ekipu, još jednom, dokazali ste da imate veeeeeliko srce Thumbs%20Up!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:43
Valjda bude Skitalo i ostale slike stavio,no do onda da vas uputim:
Na prvoj je Adnim,ja,Nata i jedna teta koje se nije uspjela sakriti.Na  drugoj su Adminov kum(sorry ime sam zaboravila,starost me sustižeLOL),Ivana-nju već svi znamo jer je isto uvijek tu i ravnatelj.
Nadalje,jedan dio stvari za radionicu i onda...dolazak naših malih ali velikih umjetnika.
Vidite po daljnjim slikama da nas je bilo puno i naravno da je bilo i glasno.
I tete su radile i mi i nije Admin dugo zabušavao.Zaposlili su njega klinci brzoLOL
Nadam se da bude na nekoj sljedećoj slici i naša nova pomoćnica.Kako je bilo djece više nego smo mislili,bilo nas je premalo da svima objasnimo kako se šta radi pa nam je uskočila u pomoć jedna curica,Ivana(mislim da sam barem njeno ime upamtila)koja zna salvetnu tehniku iz prošlih radionica i postala je "voditelj grupe"-Hvala joj na pomoćismile78
Šteta što ova tegla sa tom i jerry salvetom nije okrenuta da se cijela vidi.Naime to je jedan dečko radio,prvi puta i uz gotovo nikakvu našu pomoć.Naravno da takvih radova ima još.Velim vam,klinci su pravi umjetnici.
A spiderman je bio svuda,i uz jaja uskršnja i uz cvijećeLOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 21:02
Čast vama odraslima, ali mene vesele ovi klinci kojima ste napravili pravu malu radionicu. Vjerujem da će se mnogi i dalje baviti "mackanjima" i "keljenjima".
Jako zgodno i vjerujem da ste i svi vi otišli doma zadovoljni provedenim danom !ClapClap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 21:06
Sve pohvale svima koji ste bili na radionici.
Hvala na slikicama da nam dočarate kako je sve to bilo!
Dobra ste ekipa!Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 21:16
Drago mi je da je i ova akcija bila uspješna.
 
Djece je bilo čini mi se najviše do sada.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.